Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот cvetan » 03 авг 2010 21:31

levskimo написа:
viroglav написа:На тебе това ли ти е идеята с тази тема ? Бербатов да се махне от Манчестър Юн. ли е желанието ти ?



Да, доволен ли си? Отивай да плачеш.


Голяма офца си. Като станеш на 40 и ти предложат да напуснеш работа щото е дошло едно пичлеме което иска да работи повече от теб и то за по-малко пари, тогава какви ще ги говориш?
Да ТЪРКАШ пейката в МЮ е незбъдната мечта за Йолов, Гонзо, Попето, Янчев и много други знайни и незнайни герои....

Потребителски аватар
plamen_ol
Мнения: 1063
Регистриран на: 07 сеп 2009 23:06
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот plamen_ol » 03 авг 2010 23:52

Рано му е на Ернандес да е титуляр за Юнайтед. Бербатов последният сезон беше на приливи и отливи, за жалост вторите бяха повече. Който е фен на отбора знае, че САФ предпочита да разчита на т.нар. "стари пушки", какъвто ще се явява Бербатов. И все пак атаката да ни беше проблема... :|

Потребителски аватар
sangio
Мнения: 284
Регистриран на: 23 юли 2010 14:39
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот sangio » 04 авг 2010 16:46

Защо да му е рано на Ернандес да е титуляр , ако показва по голяма борбеност от Бербатов ( и хъс за игра ) ... Преди години в отбора на МЮ беше наложен 18 годишен играч ( Роналдо ) и всички знаем какво постигна с червената фланелка . Ернандес е на 22 ( не съм му адвокат ) , но ако си заслужи местото не виждам какъв е проблема ... или понеже видиш ли Бербатов е българин ( в момента единствения българин , който играе в един от най-големите отбори в света ) и трябва само суперлативи да се говорят по негов адрес . Да - има докосване има техника и акъл за тази игра , но е мързелив ( мое мнение не ангажирам никой с него ) . При положение , че младока покаже , че заслужава повече титулярното место ... бих предпочел него да виждам в игра и последните 15 мин. Берба . Това пбаче единствено и само САФ може да реши , кой заслужава да е в титулярните 11 и кой да е на пейката . ;)

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот Parmalat » 05 авг 2010 14:38

ebaef написа:
soilwork написа:
Parmalat написа:А къде забравяме и Македа?Той също е качествен нападател.
Само не разбрах какъв "фурор"-както се изразяваш е направил мексиканеца досега? Обясни на нас пропусналите,ако обичаш :roll:

Да и на мен .....пак ако обичаш.....и да не обичаш ....пак обясни,иначе ти се отнема правото на тъпи мнения.....


Откакто е в Юнайтед вкарва много повече от Бербатов.И стига сте го защитавали като е българин!За мен е мързелив и бавен играч.Не заслужава да играе в отбор като Манчестър Юнайтед.Просто е за по-слаби отбори.Да сте видяли Брбатов да е решил поне 1 важен мач на Юнайтед през сезона срещу силен отбор?Аз не.Колкото до моето мнение дали е тъпо или не не ме интересува твоето мнение. :lol:
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот naduvko » 05 авг 2010 16:05

Parmalat написа:
Откакто е в Юнайтед вкарва много повече от Бербатов.И стига сте го защитавали като е българин!За мен е мързелив и бавен играч.Не заслужава да играе в отбор като Манчестър Юнайтед.Просто е за по-слаби отбори.Да сте видяли Брбатов да е решил поне 1 важен мач на Юнайтед през сезона срещу силен отбор?Аз не.Колкото до моето мнение дали е тъпо или не не ме интересува твоето мнение. :lol:

Мдааа... и сър Алекс бърка и вади от джоба си 100к паунда на седмица за да плаща на най-мързеливия си играч... щото имал пари бол :) Дали заслужава да играе или не, го решава един човек. И това не си ти.
А "работливите" и "бързи" играчи ги видяхме това лято какво могат...

ZARAA
Мнения: 829
Регистриран на: 17 авг 2008 18:55
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот ZARAA » 05 авг 2010 16:11

Причината Бербо да играе изтеглен зад нападателя,да не вкарва толкова голове,за сметка на асистенциите е че сър Алекс иска така!Мислите ли че щеше да търпи това негово поведение вече втори сезон,още след първия мач Бербо щеше да е забит на дузпата да чака головите пасове,но от кого?Юнайтед в момента няма изявен плеймейкър,Бербо е идеалния за тази роля на този етап,явно няма и пари за класен играч на този пост.Погледът му над играта,доброто първо докосване,извеждащите пасове,могат да ме накарат да си помисля че цял живот е бил плеймейкър.Единственото което му липсва на този етап е работоспособността,но за играч който е свикнал през цялата си кариера да е на върха на атаката,това е напълно разбираемо.През този сезон явно нещата ще са същите,Рууни и Чичарито ще бъдат консуматорите,а Бербо ще е на същата си позиция,щом сър Алекс досега не купи нов играч на тази позиция,въпреки че спекулации имаше достатъчно и за Снайдер и за Йозил,двамата биха изпълнявали перфектно тази роля,но какво ще значи това-че Бербатов ще бъде излишен.Така че не очаквайте и този сезон 30 гола от Митко,не искам да бъда лош пророк,но по-вероятно е да направи 15 гола и 15 асистенции,отколкото да вкара 30 гола :)

Потребителски аватар
noxes
Мнения: 11
Регистриран на: 31 мар 2010 20:35
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот noxes » 06 авг 2010 21:41

Съгласен съм с теб и аз мисля, че точно за това ще го използва САФ. Надявам се да се този сезон ще се представи добре и английските критици, който само си търсят жертва ще го оставят на мира. Glory Glory Man Utd :)

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Феновете:Рууни и Ернандес титулярно нападение,Берба резерва

Мнениеот man_utd_ » 13 авг 2010 17:26

Доколкото имам преки впечатления от отбора,те по принцип като че ли не се изяваяват с креативен халф (макар,че като че ли Карик се опитва да го прави,за Сколс е ясно,че и тази година ще ни бави в тежките мачове,дори и на 60 да е ще е БОГ!).А пък и след като взехме тоя Бебе (не знам как може така да му викат,ама сефте) според мен той ще се налага в центъра на халфовата линия,защото може и да играем там.Ще почакаме,ще видим


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта