Спекулациите около Бербатов продължават.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: Спекулациите около Бербатов продължават.

Мнениеот venitos » 11 юли 2010 13:51

garfild8 написа:
Fichango написа:Аман от глупости вече

И на мен ми дойде до гуша. :evil: Само не ми е ясно,защо Гонг-а,продължава да ЖЪЛТЕЕ и да копира изсмуканите статии на Острова,които почти винаги,оплюват Бербо?


Аз пък не мога да разбера дали има още хора, които да вярват на всичко, което се изписа за Бербо, хайде да се върнем малко назад и ми кажете от всичко написано колко процента се сбъдна и беше вярно . . . 0 % . . . защото, то с времето се разбира истината и всички тези глупости олекват и изчезват! Защо не се радвате на играта, а все търсите сензацийка преписана от жълтия сън, едно е ясно:
- хората които не харесват Бербатов се радват на жълтите статийки и спекулациите и чакат с нетърпение залеза му за да могат да пируват . . . на тях ще кажа - няма да чакате дълго, това време наближава, но вие ще се радвате кратко, докато аз и всички други, които харесваме играта му, ще сме щастливи всеки миг, когато излезе на терена с екипа на Ман Юн!
- на тези, които го харесват ще кажа само - игнор на жълтите статийки и се наслаждавайте на играта на Бербо!
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Спекулациите около Бербатов продължават.

Мнениеот cvetan » 12 юли 2010 21:47

http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={FE60904B-C2A8-4E60-9B05-700DBBC29BBC}&bioid=93373&section=playerProfile&page=1

Това е за неверниците - по официално от това неможе. Цяла ода са исписали за Митко , съжалявайки за пропуснатия сезон - на първа страница на клубния сайт. Не Рууни не Флетчер - Бербатов. Сега дори и да го продадат , си признават грешката със схемата 4-5-1, която трябваше да продаде Рууни в Реа М.-


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта