По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот naduvko » 31 май 2010 22:27

MQplaya написа:Рууни и крило - НИКОГА!Толкова голове вкара този сезон и то като единствен отпред.Преди 2 сезона Фърги го мъчеше и още тогава си каза обичам да играя нападател.А защо му е на Бербо нов партньор като едва самия той ще играе.Дори и да купим нов нападател то той ще е за компанията на Рууни - някой нисък,бързичък,който ако трябва ще изоре терена за да спечели топката(някой като Тевез,бяха добра комбинация).Но това което ни трябва е офанзивен халф готов да замести достойно Гигс и Скоулс.

Хайдеее, поредният орач! :) Ех да му се не види... ТКЗС ли е това или футболен отбор?!

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот Lyubooo » 31 май 2010 22:28

определено на отбора трябва още един качествен нападател плюс един добре развинтващ офанзивен халф!
не ги ли привлекът, то пак ще гледаме повторение на отминалия сезон - много тюхкане и титла за друг отбор!
Рууни и Бербатов добре играят, но им трябва и още един помощник в лицето на халф или нападатело!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот JohnnieWalker » 31 май 2010 22:57

Alex написа:за мен на Бербатов не му трябва партньор, а плеймейкър...



А баш :!:

Потребителски аватар
vladitol
Мнения: 2170
Регистриран на: 17 юли 2009 10:56
Местоположение: Стадион ,,Георги Аспарухов"
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот vladitol » 31 май 2010 23:12

Вие нямате никакви халфове имате 2ма по на 30 години и отгоре претенции имате за ШЛ и първенството :evil: .По добре купете качествени халфове,а не нападатели вие ги имате в лицето на Бербатов и Руни
Support Stan!

Левски София 26 пъти Шампион на България, 28 пъти носител на купата на България,ЕДИНСТВЕНИЯ български клуб играл в групите на ШЛ !

Барселона: 21 пъти шампион на Испания,25 пъти носител на купата на Краля, Шампионска лига 4,

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот galin56 » 31 май 2010 23:29

Еми да и според мен му трябва на Супер Берба друг партньор в атака. Тоя Рууни е дърво. Въобще не става за футбола. Тоя сезон има 44 мача 34 гола. Нищо не е. Великия Берба има 36 - 12 гола. Определено мисля че трябва да се махне Рууни и да остане Берба. Според мен Бербатов напълно оправдава това че е трансферен рекорд за отбора и като централен нападател си върши добре работата като вкарва много много голове и невероятни мачове.

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот Lyubooo » 01 юни 2010 07:53

galin56 написа:Еми да и според мен му трябва на Супер Берба друг партньор в атака. Тоя Рууни е дърво. Въобще не става за футбола. Тоя сезон има 44 мача 34 гола. Нищо не е. Великия Берба има 36 - 12 гола. Определено мисля че трябва да се махне Рууни и да остане Берба. Според мен Бербатов напълно оправдава това че е трансферен рекорд за отбора и като централен нападател си върши добре работата като вкарва много много голове и невероятни мачове.


изкуфял дърт тъпак!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: По-добър партньор на Бербатов в атака ?

Мнениеот cvetan » 03 юни 2010 19:25

Lyubooo написа:
galin56 написа:Еми да и според мен му трябва на Супер Берба друг партньор в атака. Тоя Рууни е дърво. Въобще не става за футбола. Тоя сезон има 44 мача 34 гола. Нищо не е. Великия Берба има 36 - 12 гола. Определено мисля че трябва да се махне Рууни и да остане Берба. Според мен Бербатов напълно оправдава това че е трансферен рекорд за отбора и като централен нападател си върши добре работата като вкарва много много голове и невероятни мачове.


изкуфял дърт тъпак!


Човека се бъзика :) . Но и той чете статистиката като дявола евангелието. Рууни ако преглътне егото може да подава и да се сработи с Бербо , както го направи Роби Киин. Но ми се струва , че САФ помпаше Рууни за да го продаде след световното. Бербо ако не друго е образец за клубна дисциплина, жалко че това не се цени нито в Чалготеките нито в Таблоидите, пък и във форумите също. А на САФ му трябват звезди които не се блъскат с колите си нощем , не ги хващат с пронститутки, не се разкъсват но любовни многоъгълници или хомо-изяви - той такива си има в изобилие, и ако вземе още, ще взриви съблекалнята. тогава никакви супер Роналдовци няма да му донесат купи. Справка Тотнъм или Рейнджърс от близкото минало.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта