Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот SkArY_9 » 18 май 2010 21:39

Остваи хората да се заблуждават :lol: ;)

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот niki87 » 18 май 2010 21:51

AnalBreaker написа:
niki87 написа:
Man Utd написа:Много неща се изговориха през сезона. Според някои Бербатов и Карик ще напуснат отбора, а на тяхно място Бензема, Вия или Рибери. Вие как смятате :?:

Няма как Франк да отиде в по-малък и слаб отбор от Байерн М ;)

И ти ли почна да се заяждаш??? Не го очаквах от тебе! Къде беше, когато Байерн ги мачкаха Зенит и Хетафе? Защо трябва да провокираш другите?

Не се заяждам с никой,просто това са фактите.В исторически план,Байерн е много по-големия отбор,а преди 1 месец елиминира Ман Ю и доказа,че е и по-силният.Следователно,не виждам как Рибери ще акустира на "Олд Трафорд".Това е ;)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот Btovfan80 » 18 май 2010 21:58

niki87 написа:Не се заяждам с никой,просто това са фактите.В исторически план,Байерн е много по-големия отбор,а преди 1 месец елиминира Ман Ю и доказа,че е и по-силният.Следователно,не виждам как Рибери ще акустира на "Олд Трафорд".Това е ;)


Прав си за едно нещо - и аз не виждам как Рибери ще акостира на "Олд Трафорд", при положение че няма оферта към клуба му и към него самият :!: :?: ;) Явно, че няма класата за толкова силен отбор като "Манчестър Юнайтед"! ;)
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот AnalBreaker » 18 май 2010 22:05

Пиши колко са велики Байерн във форумът им! Кво всяваш смут? А и тоя Джони наистина е еб*си комплекса. Преди време беше написал супер нещасна тема за Барса как отпаднали от Интер и как го болял миокарда за загубата на полуфинала.
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот Btovfan80 » 18 май 2010 22:09

И да допълня,(това се отнася най-много към "големите разбирачи" на футбола) я ми кажете колко играчи от отбори като: "Реал" - Мадрид, "Барселона", "Байерн" - Мюнхен и тем подобни грандове са преминали на "Олд Трафорд", и колко в обратна посока :?: Сигурен съм, че повечето от вас ще си отговорят на въпроса: "Кой е отборът, който храни "големите грандове" със супер звезди?"
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот niki87 » 18 май 2010 22:16

Btovfan80 написа:И да допълня,(това се отнася най-много към "големите разбирачи" на футбола) я ми кажете колко играчи от отбори като: "Реал" - Мадрид, "Барселона", "Байерн" - Мюнхен и тем подобни грандове са преминали на "Олд Трафорд", и колко в обратна посока :?: Сигурен съм, че повечето от вас ще си отговорят на въпроса: "Кой е отборът, който храни "големите грандове" със супер звезди?"

Само не разбирам,защо слагаш в кавички големите грандове-доста е смешно отстрани.Аз от както гледам футбол не си спомняма Байерн да е купувал от Ман Ю,даже обратното ;)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот Btovfan80 » 18 май 2010 22:22

niki87 написа:Само не разбирам,защо слагаш в кавички големите грандове-доста е смешно отстрани.Аз от както гледам футбол не си спомняма Байерн да е купувал от Ман Ю,даже обратното ;)


Слагам го в кавички, защото за мен няма гранд във футбола! Трябва даденият отбор да е с 50-70% повече успехи от всички останали, за да се нарече такъв! Да, има отбори, които се открояват над другите, но не е само един! Научи се да уважаваш и тогава коментирай!

[offtopic]Дай ми пример за привлечен играч на "Байерн" - Мюнхен в "Манчестър Юнайтед".[/offtopic]
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот niki87 » 18 май 2010 22:25

Btovfan80 написа:
niki87 написа:Само не разбирам,защо слагаш в кавички големите грандове-доста е смешно отстрани.Аз от както гледам футбол не си спомняма Байерн да е купувал от Ман Ю,даже обратното ;)


Слагам го в кавички, защото за мен няма гранд във футбола! Трябва даденият отбор да е с 50-70% повече успехи от всички останали, за да се нарече такъв! Да, има отбори, които се открояват над другите, но не е само един! Научи се да уважаваш и тогава коментирай!

[offtopic]Дай ми пример за привлечен играч на "Байерн" - Мюнхен в "Манчестър Юнайтед".[/offtopic]

Уважам всички отбори,без Ман Ю-нищо лично към Вас феновете!Оуен Харгрийвс ;)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот Btovfan80 » 18 май 2010 22:37

Доста слаб пример - говорехме за звезди, тръгнали от отбора, а не за нереализирани такива, които от немилост сър Алекс Фъргюсън ги е прибрал! Като случаят с Майкъл Оуен!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот niki87 » 18 май 2010 22:40

Btovfan80 написа:Доста слаб пример - говорехме за звезди, тръгнали от отбора, а не за нереализирани такива, които от немилост сър Алекс Фъргюсън ги е прибрал!

Нереализиран :shock: Явно не си запознат,че Харгрийвс беше основен футболист на Байерн няколко години,излишно е да споменавам,че беше титуляр през сезон 2000/01 когато Байерн стана Европейски шампион...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта