Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот SkArY_9 » 18 май 2010 23:40

Хайде престанете да пишете глупости, за да не се намесвам ;)

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот SHAKOMINATORA » 19 май 2010 08:55

"Ники" си мисли , че всичко е трофеи :lol: Той и за това е станал фен на Байерн Мюнхен сигурно за да казва на другите "ВИЖ колко трофеи имамЕ". Мен какво ме интересува колко трофеи имате? Примерно Германското първенство не може да се сравнява и грам по конкуренция с Английското. Колкото до Шампионската лига имате 4 титли и само една през последните 30 години. Ние имаме 3 титли , но 2 за последните 10 години. Също за последните 10 години имаме много по-силно представяне в ШЛ от Байерн Мюнхен или ще го отречеш? Ето ти заяждане , но от друга гледна точка от "твоята". С това твое отношение едва ли много хора те вземат на сериозно.

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот naduvko » 19 май 2010 11:25

Аз не мога да разбера логиката на повечето хора. Защо когато един играч е седял на пейката няколко мача - изведнъж става голямо разочарование и ще го продават... По тази логика Солскяер трябваше да е провал №1. А той е легенда в Юнайтед, че даже и треньор на дубъла стана!

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот niki87 » 19 май 2010 11:33

SHAKOMINATORA написа:"Ники" си мисли , че всичко е трофеи :lol: Той и за това е станал фен на Байерн Мюнхен сигурно за да казва на другите "ВИЖ колко трофеи имамЕ". Мен какво ме интересува колко трофеи имате? Примерно Германското първенство не може да се сравнява и грам по конкуренция с Английското. Колкото до Шампионската лига имате 4 титли и само една през последните 30 години. Ние имаме 3 титли , но 2 за последните 10 години. Също за последните 10 години имаме много по-силно представяне в ШЛ от Байерн Мюнхен или ще го отречеш? Ето ти заяждане , но от друга гледна точка от "твоята". С това твое отношение едва ли много хора те вземат на сериозно.

[offtopic]Виж сега,фен съм на Байерн,защото ми харесва философията на клуба,начинът му на игра,непримиримостта му...Спечелените му трофей са друга бира.И не разбирам,защо ви дразнят фактите,които са следните:
Байерн М има 4 трофея от турнира за КЕШ(в момента е на финал),Ман Ю-3.
Байерн има още 3 загубени финала,Ман Ю-1.
Байерн е достигал 13 полуфинала в турнира,Ман Ю-11.
Байерн е печелил всики клубни отличия в Европа и има "Голям шлем",Ман Ю е спечелил само 4 еврокупи.
Байерн е на второ място във вечната ранглиста на турнира,Ман Ю е на трето.
Байерн беше избран на 4-то място в класацията за отбор на 20-ти век,Ман Ю-11-ти.
Баланса между двата отбора е 3 победи за Байерн,4 равенства и 2 победа за Ман Ю.
Това е положението,всичко друго са изблици на комплексарщина... ;)[/offtopic]

Потребителски аватар
mihail93
Мнения: 39
Регистриран на: 30 сеп 2009 17:09
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот mihail93 » 19 май 2010 11:44

niki87 написа:
SHAKOMINATORA написа:"Ники" си мисли , че всичко е трофеи :lol: Той и за това е станал фен на Байерн Мюнхен сигурно за да казва на другите "ВИЖ колко трофеи имамЕ". Мен какво ме интересува колко трофеи имате? Примерно Германското първенство не може да се сравнява и грам по конкуренция с Английското. Колкото до Шампионската лига имате 4 титли и само една през последните 30 години. Ние имаме 3 титли , но 2 за последните 10 години. Също за последните 10 години имаме много по-силно представяне в ШЛ от Байерн Мюнхен или ще го отречеш? Ето ти заяждане , но от друга гледна точка от "твоята". С това твое отношение едва ли много хора те вземат на сериозно.

[offtopic]Виж сега,фен съм на Байерн,защото ми харесва философията на клуба,начинът му на игра,непримиримостта му...Спечелените му трофей са друга бира.И не разбирам,защо ви дразнят фактите,които са следните:
Байерн М има 4 трофея от турнира за КЕШ(в момента е на финал),Ман Ю-3.
Байерн има още 3 загубени финала,Ман Ю-1.
Байерн е достигал 13 полуфинала в турнира,Ман Ю-11.
Байерн е печелил всики клубни отличия в Европа и има "Голям шлем",Ман Ю е спечелил само 4 еврокупи.
Байерн е на второ място във вечната ранглиста на турнира,Ман Ю е на трето.
Байерн беше избран на 4-то място в класацията за отбор на 20-ти век,Ман Ю-11-ти.
Баланса между двата отбора е 3 победи за Байерн,4 равенства и 2 победа за Ман Ю.
Това е положението,всичко друго са изблици на комплексарщина... ;)[/offtopic]


Германското първенство е боза сравнение с Висшата лига.И аз не съм видял едно дерби между отбори от Германия.Много по лесно е да се представяш добре в Европа,тъй като реално няма конкуренция в първенството .

Vonin
Мнения: 56
Регистриран на: 27 юли 2009 14:01
Skype: chokiyy
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот Vonin » 19 май 2010 16:58

Скромна и неефективна! Няма пари, дългове и криза! :(
Антверп, Аалст, B 1903, Люцерн, О.Ф.Н., Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), Жилина, Дебрецен,Търнава, Сараево, Иртыш Павлодар...keeps counting => "Не спирате да губите по цялата земя!"

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Каква ще бъде трансферната политика на Ман Ютд през лятото ?

Мнениеот RedeviL » 23 май 2010 19:33

cvetan написа:А бе вие весник СЪН не чететели ??
Там ви казаха - МЮ ще направи 3 неща през трансферния прозорец.
1.- Ще продаде Бербатов
2. - Ще се освободи от Митко щото САФ му е загубил доверието
3. - Ще замени Димитър с нов защото им трябва друг около Рууни

Иначе сериозно---МЮ ще се отърве от Рууни и на парите "сем Блейзър" ще си плати дълговете - това е по-реалистично

Опичай си глупостите вместо да се излагаш.Какви дългове ще опрости Юнайтед с една продажба на Рууни като дълговете на отбора са близо 1млрд. паунда :lol:.Ти какво си мислиш, че само Манчестър имат дългове? :shock:
Относно транферната политика не очаквайте гръмки имена.Самият САФ каза, че в момента трансферния пазар е силно надценен и ще заложи на привличането на млади надежди.Аз лично очаквам много от Нани през следващия сезон, трябва да се търси алтернатива на Валенсия както и в халфовата линия.Имам чувството, че там ни бяха основните проблеми този сезон.Лично мнение. :)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта