Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Agentriot
Мнения: 211
Регистриран на: 01 юни 2009 21:52
Skype: Agentriot
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот Agentriot » 24 апр 2010 17:05

Добър мач за Юнайтед,само дето Рафаел сбърка сууууупер тъпо за гола на Тотнъм и Гигс освен дузпите беше пълна скръб и според мен трябваше да го смени и да вкара примерно Обертан,но това си е мое мнение и не твърдя,че съм на 100% прав! Иначе и Бербата се справи добре,може да се каже,че изкара първата дузпа за Юнайтед и се стара доста,а имаше и не лоши отигравания като цяло,въпреки че и той на няколко пъти сбърка и се подхлъзна в доста важни моменти от мача.Като цяло обаче показа хъс и желание за игра и се представи на добро ниво!

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот Linkydj » 24 апр 2010 17:10

haterbrb написа:Само не разбрах тоя Нани, що се заяждаше с Митко?

Защото Бербо е слаб и му подаде слабо топката и защото Нани е чукундур.

Колкото до мача - Фен съм на Манчестър, но определено не съм доволен от играта на отбора , Бербатов на няколко пъти изпусна малкото положения, които създаде отбора му, само 1 гол беше от игра и въпреки че и 2те дузпи бяха 100% те бяха по-скоро грешка в отбраната на Тотнъм защото и 2та пъти ако не бяха спънали играчите на Тотнъм Евра и Нани , според мен нямаше да се стигне до гол , но знае ли човек , все пак и в първия случай Бербатов се поколеба и не разбра какво да направи и се забави и 2рия път Нани нямаше какво да прави и потърси дузпата.
Последна промяна от Linkydj на 24 апр 2010 19:36, променено общо 1 път.

baba.jga
Мнения: 6
Регистриран на: 30 юни 2009 14:50
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот baba.jga » 24 апр 2010 17:20

Тази година, а и вторият сезон от миналата силата на Юнайтед е когато Берба играе изтеглен леко назад. С Рууни са голям тандем, но не мога да разбера, защо Ферги развали тандема последните мачове. За шампионската лига и два-три мача около тях направо си обърка мачовете. Сигурно годинките му пречат вече. Ако Берба си играее на мястото - зад нападателя- играта на отбора ще върви повече. Истината, е че на Манчестър му трябват два халфа, защото Гикс и Скоулс вече са на годинки и това сериозно си личи. Иначе Берба е прекалено умен за някои отигравания и му трябва поне още един, за да се разбират. Другите играят прекалено схематично и заучено и това вече всички го научиха.

Agentriot
Мнения: 211
Регистриран на: 01 юни 2009 21:52
Skype: Agentriot
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот Agentriot » 24 апр 2010 17:47

от baba.jga на 24 Апр 2010 15:20
Тази година, а и вторият сезон от миналата силата на Юнайтед е когато Берба играе изтеглен леко назад. С Рууни са голям тандем, но не мога да разбера, защо Ферги развали тандема последните мачове. За шампионската лига и два-три мача около тях направо си обърка мачовете. Сигурно годинките му пречат вече. Ако Берба си играее на мястото - зад нападателя- играта на отбора ще върви повече. Истината, е че на Манчестър му трябват два халфа, защото Гикс и Скоулс вече са на годинки и това сериозно си личи. Иначе Берба е прекалено умен за някои отигравания и му трябва поне още един, за да се разбират. Другите играят прекалено схематично и заучено и това вече всички го научиха.
Тази година, а и вторият сезон от миналата силата на Юнайтед е когато Берба играе изтеглен леко назад. С Рууни са голям тандем, но не мога да разбера, защо Ферги развали тандема последните мачове. За шампионската лига и два-три мача около тях направо си обърка мачовете. Сигурно годинките му пречат вече. Ако Берба си играее на мястото - зад нападателя- играта на отбора ще върви повече. Истината, е че на Манчестър му трябват два халфа, защото Гикс и Скоулс вече са на годинки и това сериозно си личи. Иначе Берба е прекалено умен за някои отигравания и му трябва поне още един, за да се разбират. Другите играят прекалено схематично и заучено и това вече всички го научиха.
Напълно съм съгласен с теб,че съотборниците му играят твърде схематични и малко като роботи,както и че вече се вижда че Гигс и Скоулс са на предела на силите и възможностите си и вече просто не стават за такива мачове и да футбол от най-висока класа както едно време са можели!Просто наистина Фърги трябва да вземе 2 градивни халфа от най-висока класа или поне с много голям талант и мисля,че може да има светлина в тунела за Юнайтед,но не искам да се нагърбвам със задачата да давам някакви имена,защото мисля че САФ има много по-добра преценка и по-голям опит от мен в тези неща

dimitar59
Мнения: 619
Регистриран на: 09 юни 2008 12:50
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот dimitar59 » 24 апр 2010 17:52

Бербатов-от мач на мач по-слаб,от ден на ден по-мързелив.Жалко за огромния му талант.

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот Btovfan80 » 24 апр 2010 18:17

dimitar59 написа:Бербатов-от мач на мач по-слаб,от ден на ден по-мързелив.Жалко за огромния му талант.


Чудя се защо хора като теб, които не разбират от футбол, се появяват отнякъде, само за да дразнят?!!! :evil: В днешният мач, ако Рууни играеше вместо Бербатов, със сигурност Юнайтед щяха да загубят! В един момент се налагаше четирима играчи да пазят българина, за да го спрат! На няколко пъти се намеси решително и в собственото си наказателно поле! Ако на това викаш мързел и слаба игра, по-добре ходи се гръмни!!! Да не говорим, че на два, три пъти се откриваше на чиста позиция в центъра на наказателната поле на "Тотнъм", но нито Валенсия, нито Нани му подадоха, а се опитаха на свой ред да вкарат с доста анемични и неточни удари! Ама какво съм тръгнал да ти обяснявам, то се вижда при теб, че едва ли е възможно да разбереш за какво става дума! :twisted:
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

haterbrb
Мнения: 69
Регистриран на: 24 апр 2010 15:42
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот haterbrb » 24 апр 2010 18:30

Btovfan80 написа:
dimitar59 написа:Бербатов-от мач на мач по-слаб,от ден на ден по-мързелив.Жалко за огромния му талант.


Чудя се защо хора като теб, които не разбират от футбол, се появяват отнякъде, само за да дразнят?!!! :evil: В днешният мач, ако Рууни играеше вместо Бербатов, със сигурност Юнайтед щяха да загубят! В един момент се налагаше четирима играчи да пазят българина, за да го спрат! На няколко пъти се намеси решително и в собственото си наказателно поле! Ако на това викаш мързел и слаба игра, по-добре ходи се гръмни!!! Да не говорим, че на два, три пъти се откриваше на чиста позиция в центъра на наказателната поле на "Тотнъм", но нито Валенсия, нито Нани му подадоха, а се опитаха на свой ред да вкарат с доста анемични и неточни удари! Ама какво съм тръгнал да ти обяснявам, то се вижда при теб, че едва ли е възможно да разбереш за какво става дума! :twisted:



Да тоя Нани е голям егоист, сигурно 10 пъти удари на 5 метра дори от гредата, вместо да пасне...

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Манчестър Юн.-Тотнъм 24.04

Мнениеот optimistik » 24 апр 2010 20:40

Напълно съм съгласен с последните мнения.Нани не е лош футболист,но е лошо,че играе без капка мозък,на Първа сигнална система :mrgreen: Двамата с Валенсия,ако играеха с малко повече ум и въображение,тогава не само към Бербатов щеше да има много повече пасове,за сметка на безумните шутове и на двамата,но и щяха да имат някакво усещане кога им се подава за да се позатичат малко.И предния мач и сегашния ми направи много неприятно впечатление липсата на всякаква реакция и на двамата при опитите на Бербатов да ги изведе в коридор.Дори днес Нани се сърдеше и мърмореше,явно защото Бербатов не го предупредил за подаването.Но в такива моменти усещането за колективна игра и то с човека,владеещ топката и с маниера му на игра,са достатъчни да не ти се обяснява и вика защото нали и защитнииците на противника ще разберат какво целиш.Общо взето интелекта в МанЮнайтед много липсва и затова Бербатов често е неразбран.Предпочита се да се разчита на юруш.щурмоващина и оране из целия терен и затова и головете най-вече са или от рикошет,или са автоголове,или дузпи.Наистина имаше и изключения при отиграванията на тандема Рууни-Бербатов.За Гигс мисля че присъствието му на терена изигра голяма роля за спокойствието и самочувствието на отбора,макар че много често бъркаше в отиграванията.Скоулс отново отлично се справяше,но в доста моменти отбора се огъваше пред дългата пейка на Тотнъм.Важното е,че все пак победиха,за разлика от Арсенал и Челси :mrgreen:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта