Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот optimistik » 19 апр 2010 16:51

naduvko написа:
Siegfried написа:И все пак е длъжен да се нагоди в обстановката в тима и да следва указанията на треньора си . Ако трябва да играе полузащитник , вратар , нападател - ще играе , затова са го купили . Указанията на мениджъра трябва да се следват колкото и стриктни да са те . Това е Манчестър Юнайтед , а не някакъв друг отбор с по-ниски претенции . Не можете ли да разберете , че той не е цвете за мирисане и съвсем не е невинна жертва ?

Честно да си призная не разбирам много какво искаш да кажеш... За какво имат право феновете? И как аджеба като вратар да вкарва?
Искаш да кажеш, че ако сложим Люис Хамилтън в болид на Върджин, можем веднага да направим извода, че не е цвете за мирисане, защото е по-бавен с 10 секунди на обиколка и защото не може да завърши?!


А бе какво му обясняваш,все едно си говориш с радиото,по твоята логика трябва и Стилян Петров да го отнесе защото не вкарва постоянно голове за Астън Вила.За едно си прав-той играе по цигулката на Фърги,затова не е и на поста,на който вкарва,а играе полузащитник или не знам какво.Аз самият много често съм го виждал,че ако не на Рууни подава на всеки друг,но рядко влиза в наказателното поле.Това да не е случайно,по скоро прилича на някаква забрана или на ограничен периметър, в който да играе.Какво тогава се бръщолеви тук едно и също.И най-вече това "Не можете ли да разберете , че той не е цвете за мирисане и съвсем не е невинна жертва ?" ми звучи нагло и много обидно.Моля те изясни ни тук,какво искаш да кажеш с това,да не си му комшия,роднина или да ти е изял десерта г-н Siegfried.Освен това всичките ти твърдения си противоречат абсолютно и аз лично мисля,че ще изкараш Бербатов всякакъв,само и само да си прав,а нека той после да доказва,че няма сестра :mrgreen:

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот Siegfried » 19 апр 2010 19:02

Ок , да го оставят доживот . Все някога ще видим истинския Бербатов . А нали знаете , че с увеличаването броя на годините вероятността едно събитие без ограниченост във времето се увеличава с 0.0000001 процента годишно :lol:
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта