Манчестър Юн - Байерн

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
RENAULT
Мнения: 1090
Регистриран на: 06 авг 2009 22:01
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот RENAULT » 07 апр 2010 23:56

JackPackage написа:
RENAULT написа:Много лошо мислих,че единствените,които могат да победят Барса е Манчо,но за жалост няма кои да ги спре


Точно пък Ман Ю по никакъв начин не знаят как да противодействат на Барса, видя се и на финала миналата година...
Само Моуриньо може да спре Барса

Интер...колкото и да са ми симпатични мисля,че нямат сила да победят Барса.....
megan fox написа:"Меси вкарва когато пожелае." :X

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот JackPackage » 07 апр 2010 23:58

Стария с дъвката обърка 2 мача само за 4 дни и може би загуби Висшата лига... :) за мое щастие (фен на Челси от времето на великия Дзола (bow)
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Agentriot
Мнения: 211
Регистриран на: 01 юни 2009 21:52
Skype: Agentriot
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот Agentriot » 08 апр 2010 00:03

Просто Фъргюсън направо ми скъса нервите,щях да строша нещо вкъщи направо,веднъж да нацели горе-долу тактиката в началото на мача(поне последните няколко мача) ,въпреки че включването на Рууни в стартовите 11 меко казано не даде резултати.И к'во става-глупав втори(както и първия) жълт картон на Рафаел и САФ какво прави-вади единствения си нападател и вкарва О'Шей и ми играе със система 4-5-0-доста интелигентно!Според мен трябваше да извади Карик сигурно още първото полувреме-твърде много грешки направи(най-малкото първият гол беше на 70% негов сигурно)-и пуска на негово място Бербата примерно или някой друг халф(Гигс да речем),защото както Бербатов ,така и Гигс могат да задържат топката и да поуспокоят малко играта.А самата система 4-5-0 след изгонването е дооооста рискован ход,можеше да даде резултат,но е твърде рискована,за да се предприема в един от най-важните мачове за годината и да се разчита на владеене в центъра и дълги разигравания докато изтекът 90те минути и тук-таме някоя контра,които между другото не бяха безопасни,но и те не сполучиха второто.Просто изводът от цялата работа е,че САФ бърка за сигурно 5-6 мач подред смените,а оттам и цялата тактика(конкретно за тоя мач говоря за тактиката) и явно почва може би да остарява за играта и да губи това,което е имал преди-късмет ли е,нюх ли е,познания и разбиране на играта ли!Със сигурност САФ ще остане в историята на Манчестър като един от най-великите му мениджъри да не кажа- най-добрия(да речем заедно с Бъзби и неговите бебета)!

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Ще се вдигне ли Манчестър в сряда срещу Байерн

Мнениеот optimistik » 08 апр 2010 00:19

ebaef написа:Цялата тази "Руни" истерия,според мен,навреди доста на отбора. Няма голям отбор който да се състои от един човек,САФ беще принуден,пак според мен, да наложи тази система поради слабата игра в защита при липсата на Неманя и Рио. Силно наситената халфова линия и добрата игра на Карик през по голямата част от сезона работеха за това. И да Руни бележеше...отвсякъде понякога има моменти в които не е нужно да правиш кой знае какво...просто ти върви. КОгато обаче на терена бяха Рубни,Бербатов,Валенсия или Нани ставаха красивите неща,тогава нямаше случайности или късмет.Но пак - това беше само в случаите когато противника не се очакваше да напада масирано или така наречените по слаби отбори,макар това понятие в Англия да е доста неясно. Чудя се колко време им трябва на защитниците от противниковите отбори да проумеят че Руни започна да играе добре с глава!!! Половината му голове са вкарани по този начин и при повечето от тях никой не го и пазеше.
За разлика от Бербатов който за да вкара с глава са му нужни страхотни усилия,късмет,или хитро изиграно положение.Винаги с двама на гърба,добре блокиран...за него се знае че играе с глава и това е заложено в противниковата защитна схема.Но и това го има в играта-бъди там за да може другите да имат позиция....виждаме в много моменти работи. Един добър футболист какъвто несъмнено е Митко трябва да играе дори само с присъствие и според мен Бербата се справя блестящо с този елемент...ама няма кой да му го отчете...или не им изнася!
Нани - стархотно израстване....аз лично не го харесвах,но това момче със всеки изминал мач ме кара да съм му фен, но ако имаме слаб ма ч на Евра и ...проблем! И стигнахме до разковничето...не е Бербатов или Руни.. халфоват линия,когато тя не играе...няма силен Ман Ю,няма победи..има само късмета и таланта на Руни..ама това не стига според мен за да си номер едно непрекъснато!
Това си е мое мнение...неимоверният натиск за рекордна титла и огрмните очаквания не позволиха на САФ да на прави един коренно различен отбор...каквато май и беше идеята с продажбата на Роналдо.....
И последно за Бербата...няма как да му стегнат багажа,щото тва не ти е отбор от България,а и не са го взели по милост или без пари...айде мислете малко преди да се изкажете...


Абсолютно съм съгласен с теб,каза го кратко и ясно...Едни и същи тактически грешки в двата мача,ранно успокояване от резултата,изключителна надменност от страна на сър Алекс и подценяване на противника,който се казва Байерн.После-след първия жълт картон трябваше да смени Рафаел,младия футболист игра отлично,но все пак е бразилец и липсата на опит и несдържаността,която демонстрираше трябваше да подскаже на съра неизбежната му смяна.Това не стана и в този напрегнат мач,след гола на Олич нервите на момчето не издържаха.Това е непростима грешка на сър Алекс.Освен това-Рууни наистина вся смут и изненада с появата си на терена и резултата от това беше 3:0.Но отбора всъщност игра без централен нападател.Според мен когато Рууни куцаше,трябваше да бъде сменен веднага и идеята да влязат Бербатов и Македа беше изключително сполучлива и наложителна.Тези грешки обърнаха мача и Байерн отлично се възползва.За мен един опитен специалист като сър Алекс Фъргюсън се изложи абсолютно и то не за първи път с тези глупави грешки и най-вече с това,че той сам се вкара в капана си с тактиката Манчестър Юнайтед да зависят от неговите решения само и от един играч-в случая Рууни.За кой път се доказа,че заради упоритото налагане на Бербатов да играе зад Рууни се създаде дупка в центъра на нападението на Юнайтед,когато Рууни не играе.Това е прекалено голям риск за отбор в челото на Английската висша лига,с толкова много мачове,да се разчита на луд късмет,че може винаги да се разчита на Рууни,без да има друга алтернатива.Дано докато не е късно най-после да осъзнае това и съра и хората около него,защото на този етап отбора няма друг нападател,който да го замести освен Бербатов.А това че не го използва като такъв,неминуемо ще му свали и формата и просто ще го извади от състава,защото така или иначе съотборниците му не са свикнали да го виждат на поста чист централен нападател.Наистина това ще е много тъжно за всички нас,но и МанЮнайтед ще продължи да губи. :!:

Потребителски аватар
maldin1
Мнения: 2485
Регистриран на: 16 юли 2009 09:54
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот maldin1 » 08 апр 2010 00:22

Лорда и там другите философи да не са покриха нещо. :lol: :lol:
Всичко, което е далеч от морето, е провинция!!!

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот acmilan » 08 апр 2010 00:25

maldin1 написа:Лорда и там другите философи да не са покриха нещо. :lol: :lol:

:lol: Не се учудвам особено...Аз,след разгрома от Манчо,влязох във форума и поздравих феновете на Юнайтед,сега май няма подобно явление от тяхна страна.Иначе познах,че за Юнайтед сезона ще приключи за седмица в мачовете с Байерн и Челси.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Radio Werewolf
Мнения: 81
Регистриран на: 06 юли 2008 19:13
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот Radio Werewolf » 08 апр 2010 00:48

Въпреки отпадането, Митко се включи добре опита се да отиграе няколко тежки топки и с малко повече късмет можеше и да обърне мача. Жалко, че не го пуснаха малко по-рано.
Изображение

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот JohnnieWalker » 08 апр 2010 00:58

acmilan написа:
maldin1 написа:Лорда и там другите философи да не са покриха нещо. :lol: :lol:

:lol: Не се учудвам особено...Аз,след разгрома от Манчо,влязох във форума и поздравих феновете на Юнайтед,сега май няма подобно явление от тяхна страна.Иначе познах,че за Юнайтед сезона ще приключи за седмица в мачовете с Байерн и Челси.



Лорда да честити победа ?! Да да :shock:

bgman
Мнения: 69
Регистриран на: 25 ное 2008 23:51
Контакти:

Re: Съставите за мача Манчестър Юн - Байерн

Мнениеот bgman » 08 апр 2010 08:36

И в двата гола на немците дейно участие взе Карик. Още като го удариха по главата през първото полувреме трябваше да го смени. При първия гол игра като ученичка, а при втория зарязал Робен сам. А колко топки изгуби в средата, ами онзи удар близо до дузпата при 3:1 над вратата.А пък Гибсън освен гола и един удар нищо.

bgman
Мнения: 69
Регистриран на: 25 ное 2008 23:51
Контакти:

Кой ще поеме вината за загубата?

Мнениеот bgman » 08 апр 2010 08:42

Какво стана, някой може ли да го проумее? Какво ще стане оттук нататък? А сега на къде? Въпроси, въпроси, въпроси. :?: :?: :?:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта