Руни аут срещу Челси?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Бербатов
Мнения: 18
Регистриран на: 21 мар 2010 13:21
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Бербатов » 31 мар 2010 11:58

И какво че Бербатов ще играе евентуално срещу Тери и Алекс ? Бербатов е вкарвал на Челси и с екипа на Тотнъм и с този на Манчестър Юнайтед аз мисля че има голям шанс точно Бербатов да реши изхода от мача ;)
АЗ СЪМ САМО ЕДИН, НО АЗ СЪМ ЕДИН. АЗ НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО, НО МОГА ДА НАПРАВЯ НЕЩО. И КОГАТО ГО НАПРАВЯ, АЗ ЩЕ ГО НАДМИНА И КОГАТО ГО НАДМИНА, ПО ВОЛЯТА НА ГОСПОД, ЩЕ ПОСТИГНА И ОЩЕ !

Потребителски аватар
Levski26
Мнения: 159
Регистриран на: 16 юли 2009 13:23
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Levski26 » 31 мар 2010 12:04

Дано се оправи бързо.
Без него играем трудно.
:(
Изображение

Xapu1936
Мнения: 79
Регистриран на: 07 дек 2009 19:14

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Xapu1936 » 31 мар 2010 12:15

Челси е наи добрия отбор в Англия от доста време просто манталитета не е като на юнаитед с 1 удар да вкараш 1 гол и цял мач отзад ... ЗА ЧЕЛСИ НЯМА ДА ИГРАЯТ 6 ТИТУЛЯРА И МИСЛЯ ЧЕ АКО РОНИ НЕ ИГРАИ ЧЕЛСИ ЩЕ СМАЧКА МАНЧО ПО ВСИЧКИ ПАРАГРАФИ НИЕ СМЕ НАИ ДОБРИЯ ОТБОР В АНГЛИЯ ТОВА ГО ЗНАЕ ВСЕКИ юНАИТЕД СА НАИ ДОБРИ КАТО ВКАРАТ 1 СЛУЧАЕН ГОЛ 1ВИТЕ 5 МИН И ПОСЛЕ ЦЯЛ МАЧ БЕТОН !

Потребителски аватар
avitohola
Мнения: 143
Регистриран на: 07 май 2009 00:26
Skype: avitohola
Местоположение: Стадиона
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот avitohola » 31 мар 2010 12:25

Определено евентуалното отсъствие на Руни ще се окаже голям проблем за Манчестър , но не съм съгласен че Бербатов не може да реши мача с едно отиграване ,просто на него си му личи от далече че е от световна класа играч! Очаква се доста интересен мач предвит факта че е пряк сблъсък за титлата! Но се пак дано Челси бият и да има малко разнообразие, че само Манчестър почна да писва на всички!

Потребителски аватар
UncleWeed
Мнения: 1
Регистриран на: 31 мар 2010 12:21
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот UncleWeed » 31 мар 2010 12:37

Xapu1936 написа:Челси е наи добрия отбор в Англия от доста време просто манталитета не е като на юнаитед с 1 удар да вкараш 1 гол и цял мач отзад ... ЗА ЧЕЛСИ НЯМА ДА ИГРАЯТ 6 ТИТУЛЯРА И МИСЛЯ ЧЕ АКО РОНИ НЕ ИГРАИ ЧЕЛСИ ЩЕ СМАЧКА МАНЧО ПО ВСИЧКИ ПАРАГРАФИ НИЕ СМЕ НАИ ДОБРИЯ ОТБОР В АНГЛИЯ ТОВА ГО ЗНАЕ ВСЕКИ юНАИТЕД СА НАИ ДОБРИ КАТО ВКАРАТ 1 СЛУЧАЕН ГОЛ 1ВИТЕ 5 МИН И ПОСЛЕ ЦЯЛ МАЧ БЕТОН !

[offtopic]Три поредни титли не се печелят със случайни голове в първите 5 минути.Няма да е зле да погледнеш малко от малко какви мачове е изиграл Юнайтед и колко гола е вкарал. Относно това дали Челси са най-добрия отбор в Англия доста може да се поспори.[/offtopic]

Ако контузията на Руни се окаже сериозна, това наистина ще е голям удар за Манчестър, особено с оглед на предстоящите мачове. Сър-а ще се види във чудо след като и Оуен е контузен. Все пак Бербатов е класен играч и смятам, че ще може успешно да замести Руни.

Потребителски аватар
moje_bi
Мнения: 76
Регистриран на: 02 ное 2008 12:16
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот moje_bi » 31 мар 2010 13:03

Без Руни лошо.
Ами бетон и 0:0.

bgman
Мнения: 69
Регистриран на: 25 ное 2008 23:51
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот bgman » 31 мар 2010 13:22

Да бе да. 0:0 за Арсенал. :o

Потребителски аватар
fr3ak_boy
Мнения: 9349
Регистриран на: 14 май 2009 19:59
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот fr3ak_boy » 31 мар 2010 13:54

Имам чувството, че ще се изяви някой младок като Македа миналата година срещу Астън Вила, но в този път си мисля за Маме Диуф. Лично мнение, но според мен Руни няма да играе и ще се наложи друг да спечели мача.
shumkar_44 написа:...Весел лаят е на Шаро,
весел е и неговият вид,
щом във с ветреца ювелирно
се прокарва мириса на сух бисквит.

Годините ще литнат бързо,
и децата ще напуснат каменния зид,
ала сърпа лунен, той ще помни вечно,
къкрещия, вкусен, сух бисквит.

Потребителски аватар
mufc
Мнения: 46
Регистриран на: 16 дек 2009 12:21
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот mufc » 31 мар 2010 14:58

Вече е сигурно, че голмайсторът на Ман Юнайтед ще пропусне съботното дерби с Челси, но притесненията, че Рууни повече няма да играе този сезон, се разсеяха. Сър Алекс Фъргюсън се гласи за месец без звездата си, което говори, че няма да го използва в срещите с Блекбърн, Манчестър Сити и Тотнъм, както и реванша с Байерн, а може би и евентуален първи полуфинал срещу Лион или Борд


http://gong.bg/view_article.php?article_id=127529

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот venitos » 31 мар 2010 15:09

avitohola написа: . . . Но се пак дано Челси бият и да има малко разнообразие, че само Манчестър почна да писва на всички!

:) еее не на всички!!!

Мисля, че и без Рунката ще играем добре, важното е да се раздават всички на 100%!
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Scholesy93 и 18 госта