Руни аут срещу Челси?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
lybi4i4
Мнения: 16
Регистриран на: 15 фев 2010 17:53
Skype: mnoo_nerven
Контакти:

Руни аут срещу Челси?

Мнениеот lybi4i4 » 31 мар 2010 10:30

Почти сигурно голаджията пропуска мача с Челси в събота от Висшата лига. Това е огромен удар за Юнайтед, защото Руни вкара 34 гола този сезон.В Манчестър Юнайтед стискат палци контузията на Уейн Руни от мача с Байерн да не се окаже много сериозна.
„Проблемът е в десния крак, където бе ритнат в самия край на мача. Трябва обаче да изчакаме до утре. Може и да е под съмнение за двубоя с Челси, но се надявам, че не става въпрос за нещо сериозно" коментира сър Алекс Фъргюсън.

Този важен мач без ROONEY незнам просто как ще се справим прогноза X Като превърженик на MAN . UNITED се надявам да бием 2-1 , НО БЕЗ ROONEY :(

ВИЕ КАК МИСЛИТЕ ???

Потребителски аватар
Saint Etienne
Мнения: 570
Регистриран на: 03 дек 2009 00:42
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Saint Etienne » 31 мар 2010 10:37

Лошо е да разчиташ само на един.

Потребителски аватар
Бербатов
Мнения: 18
Регистриран на: 21 мар 2010 13:21
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Бербатов » 31 мар 2010 10:39

Както каза Рио Фърдинанд - Когато Уейн го няма , имаме Бербатов ;) Победа за Юнайтед в дербито с Челси :evil:
АЗ СЪМ САМО ЕДИН, НО АЗ СЪМ ЕДИН. АЗ НЕ МОГА ДА НАПРАВЯ ВСИЧКО, НО МОГА ДА НАПРАВЯ НЕЩО. И КОГАТО ГО НАПРАВЯ, АЗ ЩЕ ГО НАДМИНА И КОГАТО ГО НАДМИНА, ПО ВОЛЯТА НА ГОСПОД, ЩЕ ПОСТИГНА И ОЩЕ !

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот zaqwsxd » 31 мар 2010 10:53

По Великден все пак се случват чудеса ,но без Уейн манчестър са с класи под челси.Срешу бербатов евентуално ще играят Джон Тери и Алекс които са изключително груби и здрави физически и Берба няма да има шанс в единоборствата, Шансът на Юнайтед беше в скоростта на Рууни и в статичните положения , но ....без него нищо не се знае.Според мен ако не е толкова тежка контузията това може и да е психологическа игра и сър Алекс да направи така нареченото Великденско чудо.ОП и изведнъж Рууни е готов за 90 минути здраво тичане.п.с не ми се сърдете ,но сноши мачът беше изгубен след влизането на Бербатов..съвпадение или не вие сами преценете .. Поздрави от мен и приятен ден :) :)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Btovfan80 » 31 мар 2010 10:54

Играта срещу "Челси" ще зависи до голяма степен от халфовете и не малко от защитата. Ако се представят както в мача с "Байерн", просто не ми се мисли какъв ще е изхода на двубоя. А Бербатов няма какво да го коментирате! Видя се, че като му подават качествено - бележи (визирам мача с "Болтън"). Надявам се контузията на Рууни да не е много сериозна, не толкова заради дербито в Англия, колкото заради реванша в "Шампионска лига"! Все пак лошо е когато лидера на отбора отсъства.
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Btovfan80 » 31 мар 2010 11:07

zaqwsxd написа:п.с не ми се сърдете ,но сноши мачът беше изгубен след влизането на Бербатов..съвпадение или не вие сами преценете ..


Абе защо говориш глупости не мога да разбера?! :evil: Не в Бербатов се отклони топката за изравнителното попадение, не той беше един от петимата защитници, направени на смешни в последните секунди на двубоя и като цяло не е виновен за слабата игра на отбора! Вината основно е на Фъргюсън! Не може да пускаш само един от добрите си атакуващи халфове, много ясно, че ще го изолират и нищо няма да направи! После вкара Валенсия, ама изкара Нани - ЗАЩО? Да не говорим, че Флетчър и Карик бяха трагични, а пък Гигс откакто се появи на терена, не му се чу името!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот gugushito » 31 мар 2010 11:09

без руни сте зле срещу челси... митето ще го смачкат ония зверове! ще е интересно....

Потребителски аватар
Blacksea13
Мнения: 390
Регистриран на: 09 авг 2008 23:39
Местоположение: Мюнхен
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот Blacksea13 » 31 мар 2010 11:10

Btovfan80 написа:
zaqwsxd написа:п.с не ми се сърдете ,но сноши мачът беше изгубен след влизането на Бербатов..съвпадение или не вие сами преценете ..


Абе защо говориш глупости не мога да разбера?! :evil: Не в Бербатов се отклони топката за изравнителното попадение, не той беше един от петимата защитници, направени на смешни в последните секунди на двубоя и като цяло не е виновен за слабата игра на отбора! Вината основно е на Фъргюсън! Не може да пускаш само един от добрите си атакуващи халфове, много ясно, че ще го изолират и нищо няма да направи! После вкара Валенсия, ама изкара Нани - ЗАЩО? Да не говорим, че Флетчър и Карик бяха трагични, а пък Гигс откакто се появи на терена, не му се чу името!

+1
Като че ли другите се спукаха да бягат и да правят положения....просто късмет

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот zaqwsxd » 31 мар 2010 11:12

мм нещо неправилно ли казах ? кога влезна БЕрба? аз не съм казал , че той е виновен просто мн странно се получи и в 1 друг форум много наблягат на обсъждането на точно тази интересна ситуация.А за 1 гол вина имат Невил дето игра с ръка и Рууни , в когото се отклони топката .За втория гол вината е в Евра , Фердинанд и малко като че ли в Видич.Бербатов с няколко докосвания загатна за класата си ,но му беше дадено прекалено малко време да разгърне пълния си потенциал. А с горния ми коментар нешо друго притеснява ли те ? :) а ето и един от най-хубавите ми спомени поздрав за всички фенове на юнайтед ! :) :) http://www.youtube.com/watch?v=5OlulRzU27Q сезонът е 99-00. Мачът е юнайтед -челси на олд трафърд .За резултата по-късно :)p.s мачът е точно след финала на CL срешу БАйерн.СПомням си ,че СЪРа просто не можеше да повярва какво се е случило.

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Руни аут срещу Челси?

Мнениеот gin » 31 мар 2010 11:41

аз от много верме се обзалагам с баща ми, че рууни няма да играе на световното заради контузия.не че искам това да се случи, но няма как да играеш 20 мача за 45-50 дни и тялото ти да не се изхаби.говоря за проблемите в коляното на за снощния удър.прекалено много го натоварват този сезон, разбира се защото той дърпа манюн напред.ако евентуално рууни отсъства по-дълго време ще се види вече в реални условия дали бербатов става или не става за "9-ка" в юнайтед. аз мен отговора е ясен, за голяма част от англия тепърва ще се изяснява.
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта