Бербо, направи го като Бекъм!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Btovfan80 » 17 мар 2010 09:23

[quote="Gateca"]пиша специално до kartago. Видя се колко разбираш и ти от футбол. И не съм казл , че не харесвам Бербатов . Казвам , че глупаци като тебе , който го величаят до небето само защото е българин , а не затова , което показва на терана е причината да има толкова критики към него. Ако имаш малко мозък сам ще си направиЖ изводи " Българино "
По твоята логика да не казваме нещата такива каквито са защото не трябва да обиждаме и петним нищо българско.
Евала на Стойчков - един от най-великите в историята на този спорт. Евала и на Мартин и Стилян за раздаването им във всеки мач. Ама да ми разправяш , че тая балерина бил по голям от Бекъм . Ако го мислиш жалко за тебе !!![/quo


Е тука имаш грешка! По-скоро слепци като тебе, заслепени от завист и злоба, са тези, които не разбират от футбол! Я ми намери статистика с грешните отигравания на Берба!(като твърдиш нещо, трябва да го докажеш) Точно такива като теб се има впредвид като се говори за хората, които плюят по Бербатов! Ето и аз ще ти кажа, че ти си глупав, но за разлика от теб - ще го докажа! Така ли се пише думата "направиш"? :lol: :lol: :lol:
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот cvetan » 17 мар 2010 13:12

Btovfan80 написа:
Gateca написа:пиша специално до kartago. Видя се колко разбираш и ти от футбол. И не съм казл , че не харесвам Бербатов . Казвам , че глупаци като тебе , който го величаят до небето само защото е българин , а не затова , което показва на терана е причината да има толкова критики към него. Ако имаш малко мозък сам ще си направиЖ изводи " Българино "
По твоята логика да не казваме нещата такива каквито са защото не трябва да обиждаме и петним нищо българско.
Евала на Стойчков - един от най-великите в историята на този спорт. Евала и на Мартин и Стилян за раздаването им във всеки мач. Ама да ми разправяш , че тая балерина бил по голям от Бекъм . Ако го мислиш жалко за тебе !!![/quo


Е тука имаш грешка! По-скоро слепци като тебе, заслепени от завист и злоба, са тези, които не разбират от футбол! Я ми намери статистика с грешните отигравания на Берба!(като твърдиш нещо, трябва да го докажеш) Точно такива като теб се има впредвид като се говори за хората, които плюят по Бербатов! Ето и аз ще ти кажа, че ти си глупав, но за разлика от теб - ще го докажа! Така ли се пише думата "направиш"? :lol: :lol: :lol:


БРАВО
Бербо има проблем не толкова със запалянковците които не го харесват , а със журналистите които не го харесват. На запалянковците злобата идва и си отива. бързо забравят, такава им е природата - винаги има нови герои и нови жертви (обекти на омразата- като във Бик Брадър -оригиналния от 1984та) . Но при журналята не е така - те (а нашите особенно) са много злопаметно племе. А завиждат - не ти е майко работа!!!1.
ТА - ако не са журналистите нито писанията на Бербо щяха да видят бял свят , нито някой щеше да забележи , че играе слабо.
Но тук идва НАЙ- ИНТЕРЕСНТО
Бербо играе добре - и при това все по-добре.
Бербо след0 като си получи последната награда за футболист на България , реши че е време и да си езаслужи. И Играе ама , много дорбе. Е, вярно , не вкарва като Рууни, ама той струва два пъти (ПЪТИ) по-малко от него. Я ми кажете колко всетовни "звезди" на неговата възраст в момента играя така????
Кой Джерард??? Оуен??? Балак?? Павлюченко????
Тъй ,че бербо си е заслужил парите и си ги отработва така както САФ го иска от него. може и да не струма 30 мил пауда (САФ даваше 20, ако си спомняте господа журналя) , но когато еврейн продава на шотландец не винаги британеца ще може да икономиса нещичко :))))))

Сега се надявам, че след толкова писания Митко ще му стигне смелоста и за малко самокритика - която наистина ще покаже че е над-тези неща. Но самокритиката е виждам в това , че той НАИСТИНА ИГРАЕ ДОБРЕ

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Gateca » 17 мар 2010 18:24

Btovfen80 какво имаш в предвид пишейки завиждаш на Бербатов?!? Просто не разбирам хора като теб , който ако го видят и задника ще му изближат само защото сте се снимали с него или нещо от тоя род. Добър футболист - Да .
Но Велик , новият Кантона , по добър от Бекъм, от класата на Зидан , наистина може да го напише човек , който не разбира от футбол . Какво като е българин ?! Какво прави за националния освен да вкарва на Лихтенщайн , Малта , Андора , Кипър и подобни колоси. Ще кажете , ама головете срещу Хърватска , Белгия и Дания единствените с някаква стойност за България , но ако започнем да изреждаме пропуските ще трябва доста време. От както е в Манчестър на кого , колко и как вкарва?????
В кои мачове играе силно. Да ще кажете той вкара на Челси . Вкара на Челси гол в 90-та минута за 3-0 , когато Челси просто играеше само в атака. Забравихте , че в Германия го наричаха Господин 100 пропуска. Защо тези "завистливи " и "злобни " английски журналисти го обявиха за най голям трансферен провал на острова ? Защо супер звездина футбола казват , че е талантлив , но и мързелив и недостоен за екипа на Юнайтед ? Защо не им написаинатях нешо в блога си ?
И тогава като е такъв " Велик " играч защо САФ го държи на скамейката при всеки що годе важен и тежък мач и , а майка му още му бърши сополите при положение , че е на 30 години вече.
И това , което никой не ми отговори е с какво е по-добър от Бекъм, както се изказват " капацитети " от форума!?!?
Говорете с факти !!!
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот optimistik » 17 мар 2010 20:08

Gateca написа:Btovfen80 какво имаш в предвид пишейки завиждаш на Бербатов?!? Просто не разбирам хора като теб , който ако го видят и задника ще му изближат само защото сте се снимали с него или нещо от тоя род. Добър футболист - Да .
Но Велик , новият Кантона , по добър от Бекъм, от класата на Зидан , наистина може да го напише човек , който не разбира от футбол . Какво като е българин ?! Какво прави за националния освен да вкарва на Лихтенщайн , Малта , Андора , Кипър и подобни колоси. Ще кажете , ама головете срещу Хърватска , Белгия и Дания единствените с някаква стойност за България , но ако започнем да изреждаме пропуските ще трябва доста време. От както е в Манчестър на кого , колко и как вкарва?????
В кои мачове играе силно. Да ще кажете той вкара на Челси . Вкара на Челси гол в 90-та минута за 3-0 , когато Челси просто играеше само в атака. Забравихте , че в Германия го наричаха Господин 100 пропуска. Защо тези "завистливи " и "злобни " английски журналисти го обявиха за най голям трансферен провал на острова ? Защо супер звездина футбола казват , че е талантлив , но и мързелив и недостоен за екипа на Юнайтед ? Защо не им написаинатях нешо в блога си ?
И тогава като е такъв " Велик " играч защо САФ го държи на скамейката при всеки що годе важен и тежък мач и , а майка му още му бърши сополите при положение , че е на 30 години вече.
И това , което никой не ми отговори е с какво е по-добър от Бекъм, както се изказват " капацитети " от форума!?!?
Говорете с факти !!!


Виж приятел,с такива като теб трудно се спори,най-вече защото винаги търсите недостатъците на хората и се скъсвате да злорадствате,а не оценявате положителното.Защо непрекъснато сравнявате футболистите,ако разбираш малко от футбол,ще си разбрал,че футбола е колективен спорт който се играе от индивидуалности,всеки е различен,именно за това отбори като Реал Мадрид не могат да се представят добре,не защото са слаби или им липсва нещо,а именно затова,че в отбора са събрани различни характери,различни таланти и те не могат да играят в отбор защото вече са изградени на други места,там където са израснали като такива.Малко са специалистите,които могат да напасват толкова звезди на едно място.Сър Алекс е точно обратното,той гради отбор от футболисти,които подбира на база на стратегията си за отбора и затова МанЮнайтед е винаги силен,не мога да допусна,че е избрал Бербатов случайно и че покупката му е грешка.Просто Бербо си играе ролята и то все по-добре,вижда се с просто око,че играе все по-важна роля за отбора и не е включван в стартовия състав само когато отбора е построен в схема с един нападател,това не го ли забеляза г-н специалист.Така че не говори за сополите на Бербатов на пейката,защото аз на твое място даже не бих се показал тук,а камо ли да говоря глупости.В тази схема МанЮнайтед играе много често със отборите от шестицата и с отбори играеши силно офанзивно,така си подсигурява центъра и разчита само на контраатаки.Още един път ще се повторя,моля за извинение,но ако се изказвате за футбола,правете го с разбиране и към хубавото и към лошото,а не да изпадате в истерия и да омаскарявате хора,които заслужават само уважение.Надявам се да оцениш времето,което ти отделих,а не да злобееш повече. :!:

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот Gateca » 18 мар 2010 01:09

optimistik съгласен съм с казаното от теб . Обаче не вярвам Хуан Верон също да попадна случайно в Манчестър , но видяхме какво се получи . Не аз започнах да сравнявам футболистите !!! Бербатов все още не е спечелил уважението ми а и не само моето , но ще се радвам много да го направи !!! Всеки си има мнение !!! Благодаря за хубавия отговор и се радвам , че има хора като тебе в сайта .
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот venitos » 18 мар 2010 13:43

optimistik написа:Виж приятел,с такива като теб трудно се спори,най-вече защото винаги търсите недостатъците на хората и се скъсвате да злорадствате,а не оценявате положителното.Защо непрекъснато сравнявате футболистите,ако разбираш малко от футбол,ще си разбрал,че футбола е колективен спорт който се играе от индивидуалности,всеки е различен,именно за това отбори като Реал Мадрид не могат да се представят добре,не защото са слаби или им липсва нещо,а именно затова,че в отбора са събрани различни характери,различни таланти и те не могат да играят в отбор защото вече са изградени на други места,там където са израснали като такива.Малко са специалистите,които могат да напасват толкова звезди на едно място.Сър Алекс е точно обратното,той гради отбор от футболисти,които подбира на база на стратегията си за отбора и затова МанЮнайтед е винаги силен,не мога да допусна,че е избрал Бербатов случайно и че покупката му е грешка.Просто Бербо си играе ролята и то все по-добре,вижда се с просто око,че играе все по-важна роля за отбора и не е включван в стартовия състав само когато отбора е построен в схема с един нападател,това не го ли забеляза г-н специалист.Така че не говори за сополите на Бербатов на пейката,защото аз на твое място даже не бих се показал тук,а камо ли да говоря глупости.В тази схема МанЮнайтед играе много често със отборите от шестицата и с отбори играеши силно офанзивно,така си подсигурява центъра и разчита само на контраатаки.Още един път ще се повторя,моля за извинение,но ако се изказвате за футбола,правете го с разбиране и към хубавото и към лошото,а не да изпадате в истерия и да омаскарявате хора,които заслужават само уважение.Надявам се да оцениш времето,което ти отделих,а не да злобееш повече. :!:


Дано повече хора прочетат това което си написал, позволих си да подчертая нещо много важно според мен, което се пропуска винаги, когато се види стартовия състав на Ман Юн.
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!

Потребителски аватар
гений
Мнения: 53
Регистриран на: 05 сеп 2009 16:45
Местоположение: планета земя
Контакти:

Re: Бербо, направи го като Бекъм!

Мнениеот гений » 29 мар 2010 17:49

Нямах намерения да пиша по тази тема,но след като прочетох постовете до тук не се сдържах.И ще драсна 2-3 реда.
ПЪРВО.Не съм голям специалист,но си мисля ,че не е възможно да се сравняват качества на футболисти,които играят на различни постове в отборите си.Всеки пост си е специфичен и няма нищо общо с другия.Едва ли Бекъм(футболист,който много уважавам и харесвам)би бил по-добър от Митака като централен нападател.С това едва ли ще спори някой!Защо изобщо се опитват да откриват допирни точки между двамата,не знам!Нито играта им е близка по стил,нито живота им е близък,нищо.....
ВТОРО.И последно и кратко!Отдавна съм фен на тази игра,но през целия си фенски живот съм настръхвал и плакал на головете и отиграванията на двама футболисти -на БЕРБАТОВ и на моя син ,който все още се учи как да играе футбол правилно!ФАКТ!Бербатов ми запази надеждата,че в БГ може да се роди футболист и че футбола не е умрял в тази държава!Заради него се вдъхновява и моя син за да тренира със все по-голямо желание футбол,да не мисли за цигари,алкохол,дроги и други извращения на обществото!Затова винаги ще го уважавам и почитам ,защото той е и пример за много от децата на БГ,които, като моя син ритат топката с мисълта:Искам да стана като БЕРБАТОВ!Това е истината, приятели!Точно затова журналистите вместо да плюят наред ,да вземат да извличат максимума положително от всяко нещо,защото има и следващо поколение,което трябва да има идоли,житейски примери,които да следват за да стават по-добри и да постигат целите в живота си,както е направил Бербо!
Бъдете живи и здрави и мислете позитивно за да има щастие за децата ни!
Само БЕРОЕ и МЮ!
Не стана много кратко,ама...ще ме извините за времето дето ви отнех! :mrgreen:
по-добре малък,но твой и отпред,отколкото голям но чужд и отзад


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта