Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот acmilan » 11 мар 2010 01:02

Честита победа на феновете на Манчестър Юнайтед.Понеже съм се научил да губя,ви поздравявам за победата,бяхте по-силния отбор и заслужено продължихте напред.Уейн Рууни е невероятен и дори все още да сме месец март,смятам,че той вече заслужава Златната топка.Forza Milan завинаги!
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
LaRgO
Мнения: 4979
Регистриран на: 28 фев 2010 20:26
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот LaRgO » 11 мар 2010 01:05

Много трудно Милан можеше да отстрани Манчестър.В защита Милан бяха много слаби.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот MuFc1878 » 11 мар 2010 06:19

acmilan написа:Честита победа на феновете на Манчестър Юнайтед.Понеже съм се научил да губя,ви поздравявам за победата,бяхте по-силния отбор и заслужено продължихте напред.Уейн Рууни е невероятен и дори все още да сме месец март,смятам,че той вече заслужава Златната топка.Forza Milan завинаги!

Браво колега, единственият, който не се крие. А Руунката, за да вземе Златната топка трябва Англия да вземе СП.....
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот marmi52 » 11 мар 2010 07:11

:mrgreen:

По-слаб "Милан" не съм гледал през последните 20-25 години !
Този отбор няма нищо общо с великия "Милан" на Марко Ван Бастен и Рууд Гулит ... 8-)
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот Btovfan80 » 11 мар 2010 09:10

marmi52 написа::mrgreen:

По-слаб "Милан" не съм гледал през последните 20-25 години !
Този отбор няма нищо общо с великия "Милан" на Марко Ван Бастен и Рууд Гулит ... 8-)


Стига де! Още малко ще кажеш, че не Юнайтед би Милан, ами те сами са си вкарали 4 гола! Имаха положения, но не вкараха! Да, в първия мач бяха повече, а сега по-малко, но колко пъти сме били свидетели на следното: отборът с три положения да води с 2:0 на другият, който е имал 10 възможности за гол! Манчестър Юнайтед създаде и реализира своите, защото според мене имаше по-голямо желание да продължи напред! В отбора на Милан такова поведение показаха само Роналдинио(съжалявам, че така го пиша, ама нямам "ер малък" на клавиатурата), Бекъм и Индзаги , след като се появиха в игра!

Колкото до желанието - понякога и то не помага, видяхте какво се случи с Реал Мадрид! :mrgreen:
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот acmilan » 11 мар 2010 12:10

Btovfan80 написа:
marmi52 написа::mrgreen:

По-слаб "Милан" не съм гледал през последните 20-25 години !
Този отбор няма нищо общо с великия "Милан" на Марко Ван Бастен и Рууд Гулит ... 8-)


Стига де! Още малко ще кажеш, че не Юнайтед би Милан, ами те сами са си вкарали 4 гола! Имаха положения, но не вкараха! Да, в първия мач бяха повече, а сега по-малко, но колко пъти сме били свидетели на следното: отборът с три положения да води с 2:0 на другият, който е имал 10 възможности за гол! Манчестър Юнайтед създаде и реализира своите, защото според мене имаше по-голямо желание да продължи напред! В отбора на Милан такова поведение показаха само Роналдинио(съжалявам, че така го пиша, ама нямам "ер малък" на клавиатурата), Бекъм и Индзаги , след като се появиха в игра!

Колкото до желанието - понякога и то не помага, видяхте какво се случи с Реал Мадрид! :mrgreen:

Виж сега,прав си за снощи,Милан не можеше да победи,просто беше невъзможно.Действително Юнайтед искаше повече победата,просто в лицата на футболистите им се чете глад за успехи и доказване.В Милан това вече го няма,има само спомени...Наистина първият мач росонерите играха доста добре и имаха много положения,но както неведнъж съм казвал,а и съм се убеждавал за това,късметът спохожда по-силния отбор.А към днешна дата,колкото и да не ми се иска да го призная,не само Юнайтед,а и всички 4 английски отбора са с класа над Милан.И то не като отделни футболисти,а като отбор.Треньорският фактор пък не ми се коментира въобще,смешно е срещу сър Алекс да излиза Леонардо...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
sven_goran
Мнения: 2177
Регистриран на: 16 юли 2009 17:32
Skype: sven_goran
Местоположение: София
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот sven_goran » 11 мар 2010 21:39

MuFc1878 написа:
acmilan написа:Честита победа на феновете на Манчестър Юнайтед.Понеже съм се научил да губя,ви поздравявам за победата,бяхте по-силния отбор и заслужено продължихте напред.Уейн Рууни е невероятен и дори все още да сме месец март,смятам,че той вече заслужава Златната топка.Forza Milan завинаги!

Браво колега, единственият, който не се крие. А Руунката, за да вземе Златната топка трябва Англия да вземе СП.....

Рууни ще вземе Златната топка..., а и Англия ще стане Световен Шампион!
8-)

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Манчесър ЮН.-Милан,1/8-ен мач реванш,10.03,21.45ч.

Мнениеот Lord of memory » 11 мар 2010 22:28

Доволен съм от баджанаците.
За пореден път демонстриране феноменална класа от 0.5 положения да вкарваме 2 гола.
Единственото слабо звено беше Евра, който не е почивал от 1856 година. От там станаха 99% от възможностите на Милан. Всички останали си свършиха работата, като почва да личи наличието на Видич и Рио.
Рууни - Рууни.
Общо взето го очаквах подобен резултат и игра.
Играч на мача Господ (Рууни).
Играч на мача за Милан - Бекъм (типично)
Основни фаворити сме във всички турнири.

"Протестите си вървят, шалчетата си се развяват...а Юнайтед все продължава да бие"
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта