ШЛ | 23/24 | Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед | 20.09 | 4:3

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6047
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ШЛ | 23/24 | Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед | 20.09 | 22:00

Мнениеот MASTER_COOL » 21 сеп 2023 08:12

Де Хея = Онана ?!....Ти наистина ме изумяваш ! Онана е кръгла НУЛА и скоро турчина ще е титуляр :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | 23/24 | Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед | 20.09 | 4:3

Мнениеот Jackxxx » 21 сеп 2023 14:00

20 минути Байерн не знаеха къде е нашата врата и накрая някакъв анемичен удар на Сане и Онана ще я пусне да влезе. В изключително труден период сме, излизаме и играем добре срещу Байерн, пропускаме страхотно положение в 4та минута и НЕ може Онана да пусне такъв гол в такъв момент. Заеби, ама аз на тоя бастун ако ще след това 20 удара да е хванал ще му резна заплатата за седмицата. Просто е недопустимо. Имахме нужда от заряд, от искра, от нещо, което да вдигне духа на момчетата. Всеки мач играем от изоставаща позиция и точно в този мач имаше шанс да се представим много по-добре. След първият гол веднага последва втори, пак лесен гол. Това си е направо хронично явление.

Подркрепям ЕТХ, но според мен ще бъде уволнен. Не виждам как ще се справи.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ | 23/24 | Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед | 20.09 | 22:00

Мнениеот kingofpop » 21 сеп 2023 15:43

MASTER_COOL написа:Де Хея = Онана ?!....Ти наистина ме изумяваш ! Онана е кръгла НУЛА и скоро турчина ще е титуляр :idea:


ами и ти ме изумяваш като казваш, че напълно свършил за футбола играч като Ериксен е по-полезен от Маунт :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: за Онана ще видим какво ще стане
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта