ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 3-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1073
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 18:30

Мнениеот Scholesy93 » 04 сеп 2022 20:28

Като изключим периода 45-60 нелош мач. В защита що годе добре, само Варан с лошия пас и Маласия дето успа едно обръщане на Сака мога да отлича като грешки. Скот доста израстна-отнема добре топките, пасовете пак са грешни, но поне тен Хаг вече го кара да повдига глава и да се опитва напред да подава, че да не бави играта. Ериксен отзад е като Скоулс на моменти-страхотни пасове и слаба игра в защита. Бруно вдигна нивото този мач откъм пасове, Антъни си вкара майсторски първия гол, Санчо малко липсваше, Рашито доста по-добре днес от предишни мачове. С Реал Сосиедад искам обаче нови 11, че се измориха тия.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7181
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 18:30

Мнениеот vasilnv » 04 сеп 2022 20:32

Бруно е магьосник. Не виждах как ще вкараме гол и големеца пусна пас по конец към Рашфорд. След това с влизането на Фред нещата в центъра се изравниха и мача вече беше под наш контрол. Иначе Магуайър влезе и веднага им изскочиха 2 шанса да вкарат. :D
Бруно пусна брилянтен пас и за Ериксен при третия гол, така че за мен си е МоМ.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 3-1

Мнениеот Jackxxx » 04 сеп 2022 21:37

Аз съм доволен от цялостното представяне на отбора. Ясно се виждаха проблемите, които ни създават Арсенал, но успявахме да ги неутрализираме доста добре. Типичен мач между нас и гънърите - те натискат, ние вкарваме. :D

В защита най-много проблеми имаше Маласия - не успяваше да се справи със Сака. При изравнителният гол конкретно нямаше вина, но иначе издишаше доста. Второто полувреме ясно се виждяха указанията към Санчо да ходи да помага повече на Маласия, за да не играе 1в1 със Сака.

Позитивите в този мач бяха доста. Но аз бих отличил Далот, Мартинез, Скот, Ериксен, Бруно и разбира се Рашфорд. Определено бяха едно ниво над останалите в този мач.

Не трябва да пропускаме и изключително адектватните смени, които направи ЕТХ. На полувремето си мислех, че трябва да извади Антони/Санчо и да вкара Роналдо, защото Рашфорд не се справя изобщо с изританите напред топки, а пространства има и така няма, кой да свали настрани към крилата. Началото на второто полувреме се потвърдиха тези мои размисли и смяната дойде точно навреме. Резултата от смяната се видя с леко закъснение, заради гола на Арсенал, но беше най-правилният тактически ход. И при двата гола Роналдо имаше влияние върху играта и помогна доста.

Въпреки двата гола и асистенцията на Рашфорд, за мен Бруно е играч на мача. Той беше двигателя на почти всички атаки, раздаваше се много в центъра, вършеше си много добре работата и като капитан, а пасовете с които разцепи защитата на Арсенал бяха брутални. Точно този вдъхновен, енергичен и ефективен Бруно искаме!
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 3-1

Мнениеот redhooligan » 04 сеп 2022 22:23

Хубава победа и то срещу лидера в класирането. Да ние сме им първият по сериозен противник от началото на сезона, но все пак Арсенал се водеха отбора в по добра форма от нас. Бруно направи много добър мач. Страхотен дебют на Антони. Мактоминей също се представи на ниво. Като цяло, целият отбор игра добре, с изключение на първите минути на второто полувреме, когато не знам защо, но все едно беше излязъл друг отбор на терена, различен от първото полувреме. Хубавото е, че след изравнителния гол, успяхме бързо да излезем отново напред в резултатът.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Astronomer
Мнения: 477
Регистриран на: 08 май 2022 16:57
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 3-1

Мнениеот Astronomer » 05 сеп 2022 13:24

Слаби-неслаби противници, Арсенал си бяха единственият отбор с 5 от 5. И нашата програма не е трудна, ама се издънихме именно срещу опашкари. Сити, Пуул, Челси и те стъпиха на криво, така да не омаловажаваме формата на Арсенал.

Добра игра от наша страна, набираме скорост. Нека обаче и да не се юрваме да мечтаем за титли.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6045
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 3-1

Мнениеот MASTER_COOL » 05 сеп 2022 13:50

След кошмарния старт малко свеж въздух и за нас.
Най-важно от всичко е желанието и себераздаването.
Дебютен гол за новата звезда. Играч на мача е Ериксен ! Уникално влияние имаше над целият мач.
Рашфорд повече от клиничен вчера. 2 гола и асистенция
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 22/23 | Манчестър Юнайтед - Арсенал | 04.09 | 3-1

Мнениеот tevez » 05 сеп 2022 20:18

Честита победа и от мен.
Преди мача имах предчувствие, че ще бием, може би само заради това, че е време серията им да приключи, но и като цяло обичаме да играем срещу такъв тип отбор, който е удобен да бъде хванат на контри. Както и се случи.
Арсенал имат нелоши единици, талантливи, пипат топчето добре, но са много млад отбор, на който липсва класата, безспорната класа. И във важните моменти след изравнителния гол и след нашия втори, просто очлетливо се видя. Те нямат играча, който да пусне пасове като на нашите Бруно или Ериксен.
Рашфорд се завръща към формата си от ранните години, а не като тези, в които беше играч за нашата магична ефбет лига.
Антони за дебютен мач с гол, несъмнено ще му предаде още по-голяма увереност.
Чакаме Сосиедад и Палас, където трябва да има ротации поне за Лига Европа, че на някои доста минути им се насъбраха от началото на сезона.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта