ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Мнениеот vasilnv » 07 яну 2021 11:21

И Кийн е нападнал Бруно. :x Аре Погба е ясен, ама Рашфорд и Марсиал колко още ще ги чакаме, за да ни решават мачовете? Специално френското леке за 6 години, двубоите в които е изиграл решаваща роля за победа се броят на пръсти.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Мнениеот MuFc1878 » 07 яну 2021 11:45

На мен и мнението за Евра ми се промени, след като Погба наскоро вкара некъв случаен гол и чичо Патрис веднага скочи "Кой беше Дони, че да посегне към титулярното място на Пол Лабиле Погба" :|
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Мнениеот Jackxxx » 07 яну 2021 13:11

Ами, нормално е франсетата и неграта да се подкрепят. Мен не ме вълнува особено, кой какво говори и какъв цвят е. Това което се вижда, е че Погба и Марсиал, особено като са заедно на терена сме доста зле в нападение. Бруно от няколко мача е ходещ призрак. Този човек има спешна нужда от почивка. И наистина най-дразнещото в снощният мач и други такива е начина по-който Оле подхожда към тези мачове и начина по-който ги ръководи. Трябваше да се дадат титулярни места на Дони, Мата, Телеш, Аксел, а то е ясно, че и с тях пак щяхме да падаме, ама съвсем друго ще е да вкараш Рашфорд, Бруно, Марсиал за по 15-20 инути свежи от пейката. Положението с ротациите е трагично просто. И няма обяснение, защо е така. За мен това е основният минус на Оле и това ще му изяде главата накрая.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Мнениеот SkyQuest » 08 яну 2021 08:19

Както казах и преди, тази купа не ми дреме! Но огромна критика към Оле за това, че си залага на едни и същи играчи в какъвто и да било мач. Много се дразних на Моуриньо за това, сега и на Оле започвам да му се дразня леко! Преспокойно можеше да изпонапуска резерви и, особено, да даде почивка на Бруно. Другите играчи с огромните заплати нека да търчат, трябва да заслужат заплатите си. Но някои играчи определено трябваше да починат! Грешка на Оле и то голяма! И това в случай, че имаш Дони на скамейката!

Байи казвате, че трябвало да играе... Предвид предразположението му към контузии и стабилното представяне във ВЛ в последно време, то точно това е, реално, доброто решение на Оле. Да беше оставил и Бруно на скамейката и всичко щеше да е точно. Уви, половинчата работа.

Иначе то и миналият сезон щяхме да сме извън топ 4, па то взехме, че се класирахме в топ 3. Сега вещаете шесто място... хайде дано, та да вземем да се класираме втори! Догодина кажете, че ще сме десети, за да може да вземем и титлата :)

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Мнениеот Scholesy93 » 08 яну 2021 15:56

SkyQuest написа:Както казах и преди, тази купа не ми дреме! Но огромна критика към Оле за това, че си залага на едни и същи играчи в какъвто и да било мач. Много се дразних на Моуриньо за това, сега и на Оле започвам да му се дразня леко! Преспокойно можеше да изпонапуска резерви и, особено, да даде почивка на Бруно. Другите играчи с огромните заплати нека да търчат, трябва да заслужат заплатите си. Но някои играчи определено трябваше да починат! Грешка на Оле и то голяма! И това в случай, че имаш Дони на скамейката!

Байи казвате, че трябвало да играе... Предвид предразположението му към контузии и стабилното представяне във ВЛ в последно време, то точно това е, реално, доброто решение на Оле. Да беше оставил и Бруно на скамейката и всичко щеше да е точно. Уви, половинчата работа.

Иначе то и миналият сезон щяхме да сме извън топ 4, па то взехме, че се класирахме в топ 3. Сега вещаете шесто място... хайде дано, та да вземем да се класираме втори! Догодина кажете, че ще сме десети, за да може да вземем и титлата :)

Да, ама нали знаеш че Байи и срещу Бърнли няма да е титуляр?Сам го каза, Оле си пусна всички титуляри срещу Сити, не му дремеше че рискува излишна умора и контузии на ключови играчи за тенекиена купа. Линдельоф пак си е титуляр, Оле няма да промени тая четворка в защита. И аз мисля, че ще завършим в топ 4. Но Оле е най-големият късметлия във ВЛ, това всички го виждаме. И това топ 4, както и топ 4 от миналият сезон, не ни носи нищо. Нито ще инвестираме повече в трансфери, нито Оле ще излезе от детската градина. Просто ще гледаме още една година калпава работа от треньор на аматьорско ниво. За 10 години работа като главен треньор не се ли научи да ги ротира тези играчи?Зизу 3 години поред пускаше Роналдо само в ШЛ и в ключови мачове от Примера Дивизион и взе три чифта големи уши. Ние пускаме Бруно титуляр всеки мач в Карабао Мики Маус Ефбет Чикен Уингс Къп. И срещу Бърнли, като куца атаката, Оле ще се оплаква че така става като играеш през три дена. А Дони пак ще е дълбока резерва и ще чуди къде точно е сбъркал.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

SkyQuest
Мнения: 391
Регистриран на: 23 дек 2019 16:39
Контакти:

Re: ЕФЛ | 1/2 финал | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 0-2

Мнениеот SkyQuest » 08 яну 2021 16:54

Scholesy93 написа:Да, ама нали знаеш че Байи и срещу Бърнли няма да е титуляр?Сам го каза, Оле си пусна всички титуляри срещу Сити, не му дремеше че рискува излишна умора и контузии на ключови играчи за тенекиена купа. Линдельоф пак си е титуляр, Оле няма да промени тая четворка в защита. .

Е недей така де! Във всичките мачове за EFL Байи беше титуляр. Последните три мача за ВЛ също беше титуляр. Малко преди да излезе в поредната си контузия пак беше титуляр 1-2 мача. Общо взето, излиза така, че като изключим мачовете, в които е бил контузен (а това е доста често), то този сезон Байи от 21 мача в Англия е бил скамейка 5. В останалите, пълни мачове си играе. Не е като да е резерва. Може би точно заради това не игра срещу Сити - именно понеже мисли да го пусне срещу Бърнли, но как да рискуваш такова стъкълце като Ерик!? Тъкмо навлязъл във форма и хайде пак 10 мача контузен.

И не знам защо толкова ненавиждаш Оле, но човекът си докара до там, че да сме на първо място в момента в средата на сезона. Не казвам, че ще станем шампиони или че имаме шанс тази година, но това ако не е прогрес, здраве му кажи!

Но за Бруно и Дони съм съгласен, да! За неинвестирането на пари - също! Но при приближаващото се напускане на Погба, убеден съм, че Дони ще получава доста повече шансове.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта