ВЛ | 37-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уест Хям | 1-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 37-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уест Хям | 1-1

Мнениеот tevez » 22 юли 2020 22:47

Дразня се на начинът, по който се допускат голове.
Срещу Саутхямптън нелеп гол в добавеното време, Магуайър пази Бисака, Линдельов не знае къде се намира.
Срещу Челси да не говорим за подаръците на Де Хея.
Днес пак с тази дузпа по аматьорски начин направена. Заслугата на съперниците е много малка при отбелязването на головете, а нашите намеси или липса на такива са ключови за загубените точки и треперене сега до последния кръг.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 37-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уест Хям | 1-1

Мнениеот Scholesy93 » 22 юли 2020 23:08

Jackxxx написа:В крайна сметка всичко ще се реши в последният мач за сезона, което пък е допълнителна доза драма. С каквато и игра да влезем в топ 4, трябва да влезем иначе вместо Санчо ще докараме братовчедите на Дан Джеймс.

Ами аз не съм на това мнение. ЛВГ хвана топ 4 и втори пореден сезон страдахме заради това. Жозе още първия сезон щяхме да го шитнем и да си спестим мъките, ама би тийновете от Аякс и пак ходене по мъките. Следващия сезон какво?Ок, 50 милиона отгоре. И какво?Ето, дойде Бруно. Ето, супер играч.Ето, Оле го съсипа. Пича е с бърнаут синдром. С тия пасове явно вече двойно вижда. Оле едно хубаво нещо направи тоя сезон-уцели една читава стартова 11ка. Ама не може всеки съперник, всеки турнир, всеки мач това. Всеки път като се закучат нещата тая стартова 11ка гледа да е на терена. Срещу Норич не върви-Погба, Марсиал веднага в игра. Срещу Челси не върви-Погба, Мейсън веднага в игра. Днес върха на простотията-падаш от Уест Хям, пускаш Уан Бисака. Той Аарън голям принос в атака беше. В тоя мач Далот, Скот, Игало бяха задължителни. Тия се окопали първото като нацисти пред Берлин, пусни си бичмето и офанзивния бек, та с едно добро центриране да вкараш. Оле не става, това е. Ок, легенда. Ама какво сега? Де Хея и той е легенда. Сега три години заради тея двамата да не постигнем нищо ли?Оле само цитира САФ, дотам приликите. Как може от 50 до 70та минута Уест Хям да печелят всяка топка, а Скот и Фред резерви?Погба и Матич не знаят къде се намират, тоя нашия скръстил ръце и крака и гледа безучастно.
Топ 4 не искам с тази игра. И не искам, защото означава, че Оле остава. Това са десет години кариера, две години начело на Юнайтед. Продължава със слабото ръководене на мачовете. От ПСЖ насам не сме имали обрат в стил САФ, защото играчите са бездушни като треньора си. Пак казвам, искам да виждам знаци за развитие в правилната посока. Оле не ми демонстрира, че умее да ни развие. Много слабо ръководене на сезона, на отделни мачове, на формата на играчите. Рашфорд го прегорихме и получи тежка контузия. Магуайър го прегорихме, движи се като слон. Бруно го прегорихме, подава като Лингард. Шоу го прегорихме, защотто Норич бяха прекалено страшен отбор да пуснем Далот или Брендън, контузи се. Ще докараме Джейдън за 120 милиона, за да играе 120 минути срещу Нотс Каунти. Не мерси.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 37-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уест Хям | 1-1

Мнениеот smoothc » 23 юли 2020 03:02

От някое статично положение без проблем могат да вкарат

Позна!
Погба влезе със стил "В клуба" на Уан-Бисака и Ерик Баи.

27 дузпи срещу Де Хеа във Висшата лига
24 - гола
2 - спасени(Бейнс и Ван Перси) - в негово дясно
1 - греда(Джерард) - в негово дясно

15 - пъти се е хвърлил в негово дясно
9 - пъти се е хвърлил в негово ляво
4/24 пъти имаше реален шанс да спаси


Дразня се на начинът, по който се допускат голове.

Да, един сериозен дял от допуснатите ни голове бяха "предотвратими", а не "неизбежни".


Заслугата на съперниците е много малка при отбелязването на головете, а нашите намеси или липса на такива са ключови за загубените точки

Абсолютно!
11 гола от статични положения
3 от дузпи(0 спасени)


* Индикатор, че защитата/хората в наказателното поле нямат правилно позициониране(вероятно и на тренировките не се акцентира върху проблема).
* Вратарят не умее да ръководи и комуникира адекватно със защитата пред себе си, да бъде лидер в наказателното поле.


да не говорим за подаръците на Де Хея

Брадата е налице, нужен му e само един червено-бял костюм, шапка и чувал, за да стане като същински Дядо Коледа.
Смешен плач...


p.s.
Както напоследък казвам:
Ако влезем/останем в ТОП 4, то ще е въпреки Де Хеа, но ако не успеем, то ще е заради Де Хеа.
Като теглим чертата ще установим, че грубите грешки на испанеца са ни коствали доста точки, с които и постфактум щяхме да сме твърдо в ТОП 4(още преди няколко кръга).
Да, равенствата срещу Саутхемптън и Уест Хем косвено също "ни пречат", за да си подсигурим комфорта преди 38-ми кръг, но в крайна сметка - непредизвиканата вратарската грешка/лоша намеса винаги има най-голяма тежест!

Най-съществените бяха срещу:
Кристъл Палас 1-2
Шефилд Юнайтед 3-3
Уотфорд 0-2
Тотнъм 1-1


Реалност: 2 от 12
Постфактум: 8 от 12


Към 38-ми кръг щяхме да имаме - 69 точки!


p.s.
От критична гл. точка - тази своеобразна финална битка с Лестър идва отлично(като лакмус), за да се направят и по-ясно някои заключения, налагане на стандарти и т.н.
Вярно, че един мач не е всичко, но реално срещу Лестър ще видим в един капсулиран вид/миниатюра - нивото на промяна, прогрес, поука от грешките, и устойчивостта на мениджмънта/психологическите взаимовръзки.

За Ман Юнайтед
* Победа = 3-то място
* Равенство = 3-то или 4-то място
* Загуба = 4-то или 5-то място


За Лестър
Победа = 3-то или 4-то място
Равенство = 4-то или 5-то място
Загуба = 5-то място


За Челси
Победа = 3-то или 4-то място
Равенство = 3-то или 4-то място
Загуба = 4-то или 5-то място


Уулвс и Тотнъм за 6-то място
* Тотнъм ги устройва победа, но Уулвс трябва да равен/загуба.
* Тотнъм ги устройва Х, но Уулвс трябва да загубят.
* Уулвс ги устройва равенство, ако Палас-Тотнъм е 1Х
* Уулвс ги устройва загуба, ако Палас-Тотнъм е 1


:arrow: Напрежението е върху Уулвс!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 37-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уест Хям | 1-1

Мнениеот MuFc1878 » 23 юли 2020 08:27

Грешка на Де Хеа, изцепка на Магуайър или глупост на Погба. Добавяме умора и лош мениджмънт на Оле. Как въобще да побеждаваме :roll:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 37-ми кръг | Манчестър Юнайтед - Уест Хям | 1-1

Мнениеот smoothc » 23 юли 2020 16:55

За да бъдем обективни, максимумът(на фона на играта) от последните ни 3 мача - бе 7 точки!
Да не забравяме, че можеше и да загубим срещу Уест Хем(на теория) с 0-1.
Срещу Саутхемптън пък секунди ни разделиха от победата с 2-1.
Срещу Палас играхме по-добре като цяло, но имахме и известна доза спортен шанс в някои моменти.


Да, с 9 точки към момента щяхме да имаме 67 точки и да си свиркаме, но предвид някои обстоятелства и показаното на терена - просто не ги заслужавахме, какво да се направи!
Алтернативните победни резултати срещу Саутхемптън и Уест Хем(на фона на играта) бяха 2-1 и 2-1.

* Ако бяхме спечелили срещу един от двата - щяхме да имаме общо 65 точки и г.р. +29

Чисто-технически няма какво толкова да се ядосваме, защото мачът с Лестър пак щеше да бъде със същия залог.
Дали 63 или 65 точки, при загуба Лестър ни изпреварят в класирането, което гарнирано с 1Х Челси-Уулвс = 5-то място.
* Обективно погледнато, голът на Грийнууд срещу Уест Хем ни спаси(от загуба), за да не сме ние отборът в неделя, на който ще му е нужна победата или пък... да ни устройва и Х, но гарниран със загуба на Челси срещу Уулвс.



По-големият проблем е, че в последните 4 мача настъпи известен регрес в някои аспекти, което се дължи най-вече на нецелесъобразен мениджмънт(преди и в хода на мачовете) и управлението на игровите минути на играчите!

Грешка на Де Хеа, изцепка на Магуайър или глупост на Погба

Пропусна обаче най-рисковия елемент - Линдельоф! Неговата хаотичност е много опасна и непрекъснато държи на тръни.
1 път изиграе нещо перфектно, 2 пъти прецаква нещата.
А вече в комбинация с Де Хеа... резултатите ги виждаме всички.

Помня, че имаше един клип как Линдельоф му поднася ръкавиците и му се кланя...
Един идиот, въздига в култ друг идиот, направо...
Нищо лично, но да са по-далеч от Манчестър Юнайтед!

* Единствените футболисти към момента, на които можеш да дадеш евала и да се поклониш са:
Бруно и Грийнууд!

Как въобще да побеждаваме

Ами на първо четене да го докарваме до минимум 2 гола! В 9/10 случая ще печелим!
С 1 гол, максимум в 2/10 случая да стане работата. Най-често приключваме 1-1.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта