ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот MASTER_COOL » 01 юли 2020 12:38

MuFc1878 написа:Обаче си трябва и истински нападател, защото сегашните не са постоянни. Марсиал как вкара 3 гола оня ден, после 5 мача въобще го няма. Рашфорд също бая се лигави, а Мейсън е много малък.


Пропуснах този момент. За мен Марсиал не е никакво решение. Непостоянен играч и мен не ме интересува, че веднъж на 5 мача ще избухне с хетрик срещу доста по - слаб противник. На Юнайтед му трябват играчи с постоянство. Пресен пример Бруно, аз не се сещам за много слаб негов мач, държи почти винаги постоянно ниво в представянето си.
Относно нападателите изпуснахме двама много качествени - Холанд и Вернер ( престъпно изпуснати на много ниска трансферна цена). И двамата представляваха дългосрочно решение за централен нападател. Има още интересни опции като Мартинез от Интер, но там конкуренцията ще е убийствена. Хари Кейн е опция за Фифита :lol: Почти невъзможно е да го вземем.

Рашфорд може спокойно да играе централен нападател и да се стабилизира на тази позиция, потенциал и възможности има.
Грийнууд и Игало са чудесни алтернативи от пейката.

Може би клоня към :

---------------------------Погба - Матич-------------------------

-----------------------------Бруно---------------------------------
Санчо--------------------Рашфорд----------------Грийлиш----
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот Scholesy93 » 01 юли 2020 16:27

MuFc1878 написа:Оле може да е пълен лаик в тактика и водене на мачове, но някак маха плявата. Дали му връзва, късмет или виждане не знаем със сигурност. Но се набива на очи. Вземе ли класни играчи на дадени позиции, то съответните им еквиваленти по естествен път ще са пейка или продадени.

Ами колкото и да го критикувам, в това отношение си прав.Реално последните 2 мача тая стартова единайсетторка и схема е най-добрата на тоя етап. Реално евентуално Байи да е на мястото на Линдельоф, ама шведа покрай КОВИД е дръпнал напред откъм физическа форма явно.Тая петица Рашфорд-Марсиал-Грийнууд-Погба-Бруно има всичко-скорост, техника, визия, пасове, размяна на места, IQ. Ама стигнем ли до следващите опции е плачевно. Мата, Лингард, Перейра са под всякаква критика. Реално на скамейката имаме само Фред и Скот, които що годе могат да заменят Погба или Матич, и то най-вече откъм дефанзивна работа. Затова тоя сезон трябваше да доразвием Анхел, а не да гледам Джеската как се спъва в топката през пет минути.
На лятото си трябва някакво типично топче в нападение, че Игало в Мики Маус купите бележи, ама за ВЛ не става.И типично дясно крило.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот Jackxxx » 02 юли 2020 09:15

Аз не мисля, че Рашфорд играе добре като 9-ка. На него му куца играта с гръб към вратата. От ляво на централният нападател е идеален, особено в схема с 3-ма в нападение, както излизаме в последно време. Същото важи и за Грийнууд, но от дясно. Все пак малкият може и да подобри играта си с гръб към вратата. Нали го сравняват с Перси, а на холандеца това му беше много силна характеристика. Съвсем възможно е в тази схема и с тези футболисти Лукаку да е по-полезен от Марсиал, но Оле го разкара, заради разногласия и за това, че Лукаку си мислеше, че титулярното място трябва да му е гарантирано. Това си беше чист ход, ала Фъргюсън. И аз го подкрепям напълно. Обаче гледайки Халанд си мисля, че адски много изтървахме, че не се напънахме да го вземем. Щеше да ни пасне идеално на сегашната постройка.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот vasilnv » 02 юли 2020 12:00

Всички говорят за Бруно, но според мен с Погба в състава сме изцяло нов отбор. Пролича си срещу Норич, срещу Тотнъм и през целия сезон преди това. Самият Погба е като прероден - няма излишни движения, супер полезен в защита, тчча като ненормален, абе идеалния box-to-box player. :lol:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот MuFc1878 » 02 юли 2020 13:24

Преди пандемията Матич, Фред и Скот доста добре се справяха в центъра. Още оттам тръгнаха добрите игри, но бууста беше Бруно.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14715
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот smoothc » 02 юли 2020 14:00

Енергията на Фред и постоянството, което успя да постигне в последните месеци - беше едно от ключовите неща за прогреса(поне според мен). Голямо бягане и покриване на периметър, шпагати, отнемане, разпределяне, асистенции и голове.
КПД на изключително високо ниво!

Завръщането на Погба и Рашфорд + фундаментът Бруно - на практика "затапиха" една позиция в средата на терена, което сега означава, че Матич, Фред и Скот се конкурират за нея.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот Jackxxx » 02 юли 2020 16:48

Нека има конкуренция.
Аз лично не съм фен на Фред. Раздава се доста, наистина, но понякога имаш нужда от някаква искра, която да дойде по-дълбоко от полузащитата. Дали ще е спонтанен рейд между няколко играча, дали ще е шут от дистанция, пас от дълбочина, това са все неща, които не виждам как Фред ще достави. Той толкова си може просто. Докато Скот сме го виждали да блести от време на време с точно такива изяви. Честно, не виждам едно нещо, в което Фред да е по-добър от Скот. Матич според мен печели титулярни минути заради опита, който има и хладнокръвието с което играе. Да видиш някой да вземе топката на Матич е изключителна рядкост.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 32-ри кръг | Брайтън - Манчестър Юнайтед | 0-3

Мнениеот Scholesy93 » 03 юли 2020 17:36

Фред доста вдигна нивото. А и е ясно къде ще ни е нужен-срещу отбори, срещу които не държим толкова топката и ни е нужно бягане и отнемане на топката в ключови позиции. Фред най-добрите си мачове за нас ги е играл срещу Сити и ПСЖ.
Матич лека по лека възприема ролята на Карик-стои в дълбочина, с добро позициониране и четене на играта отнема топката, а и дава добри пасове от дълбочина с които дава тон на атаките. Спокойно може още 2-3 години да играе по 30 добри мача на сезон, стига да го пазим и да не го пускаме всеки мач.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта