ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот Jackxxx » 09 мар 2020 09:53

Не го игнорират. Просто в този мач всеки иска да е героят. Но, аз ако съм на Оле много ще навикам Джеймс. При Фъргюсън такива изцепки не се търпяха изобщо и играчите си получаваха конското, когато проявяваха егоизъм или играеха ганкиното.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MuFc1878 » 09 мар 2020 10:01

Не съм забелязал да игнорират Бруно, но Фред и Матич заиграха адски силно покрай него. Отделно Марсиал получава най-много асистове от португалската машина и гледам си станаха аверчета. Липсва единствено Рашката. Няма Погба, няма Перейра и Лингард! :twisted: Оле беше бесен на Джеймс та и той може да последва съдбата на някои други. Просто към момента няма класен заместник. Обаче Скотиш пауъра ме радва супер много. Британско дърварче, но ебати хъса и желание за игра!
Общата нагласа е към момента, че приеха Бурно много добре и му вярват. Има с кого да се разиграва топката. Малко късно се случват тия неща, защото битката за топ 4 е трудна и ни трябват редица победи. Евертън трябваше да ги бием.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MASTER_COOL » 09 мар 2020 10:08

Отбора ни е много добър, Изградихме го бавно и постепенно, но изглежда солиден и балансиран.
Най - добре са нещата в защита и халфовата линия.
Липсва ни много малко да сме конкурентни на Ливърпул. Санчо със сигурност трябва да го вземем на всяка цена :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MuFc1878 » 09 мар 2020 10:13

Към момента ги виждам като 3 нови попъления за титулярните 11 - ляв бек, дясно крило и още един нападател на мястото на Игало.
Шоу прави много грешки в отбрана и е станал много бавен. Нищо общо с енергията на Бисака. Голям удар е, че Бруно не отиде при конкуренцията :shock: Много се коментира за Джак Грийлиш и Санчо. Ще е удар, ако ги вземем. Вила, ако изпаднат, ще се намали цената му много.

Погба, Перейра, Лингард и Джоунс далеч от Юнайтед и Солскяер тактично ще е махнал цялата плява!
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MASTER_COOL » 09 мар 2020 10:19

Бих добавил и Джеймс - МУХА БЕЗ ГЛАВА ! Силно надценено момченце , да ходи някъде в Чемпиъншип :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот man_utd_ » 09 мар 2020 10:35

Честита победа на всички! Кеф на макс - дубъл над тия мизерници, дето адски много мразя, заедно с отбора, дето ще си прекъсне 30 гоидшната суша (язък, исках да им се смея още).
Бруно is on fire.Защо обаче го взехме зимата, а не лятото - сега препоскойно можехме да сме в тройката, а не да чакаме грешки на съперниците, от които за съжаление не усппяваме да се възползваме - не ни се играе във ШЛ ли :lol: :lol: :lol: :lol:
Дано бием и Тонтъм.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот Jackxxx » 09 мар 2020 10:59

Радва ме много позитивното настроение и възвърната вяра на някои от феновете в Оле.

Разбира се, рано е за отпускане, даже напротив. За съжаление допуснатите грешки са много, но аз съм на мнение, че за пръв път след напускането на сър Алекс, отбора наистина се движи напред и се гради нещо истинско и правилно.

Напълно съм съгласен, че на Оле му липсва тактическа подготовка и опит, което ясно си пролича срещу Анчелоти второто полувреме. Очаквам и срещу Моуриньо в неделя да имаме трудности.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот vasilnv » 09 мар 2020 14:32

Jackxxx написа:Радва ме много позитивното настроение и възвърната вяра на някои от феновете в Оле.

Разбира се, рано е за отпускане, даже напротив. За съжаление допуснатите грешки са много, но аз съм на мнение, че за пръв път след напускането на сър Алекс, отбора наистина се движи напред и се гради нещо истинско и правилно.

Напълно съм съгласен, че на Оле му липсва тактическа подготовка и опит, което ясно си пролича срещу Анчелоти второто полувреме. Очаквам и срещу Моуриньо в неделя да имаме трудности.

Вземем ли титла или ШЛ с Оле ти пращам една каса бира. :lol: Единственият във форума дето е твърдо зад него от самото му назначаване.
Иначе гледах Челси-Евертън и направо ме е яд как не ги бихме. Трябваше да ги изнесем и да натиснем повече за топ 4. Ще е огромна загуба за клуба, ако при така стеклите се обстоятелства пропуснем ШЛ и догодина.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34792
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот MuFc1878 » 09 мар 2020 14:39

Евертън винаги са били домакински отбор. И при Фърги беряхме много ядове там. Като почнеш с гол пасив до 2-ра минута, няма как да е. Но пък Игало имаше страхотен шанс в 90-та минута за победно попадение. Още повече ме хваща яд, сещайки се за този мач.
Лестър ги гледам са в период на свободно падане. Довечера сме за Вила :lol:
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 29-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити | 2-0

Мнениеот Scholesy93 » 09 мар 2020 14:47

Аз още не съм си върнал доверието в Оле. Но едно нещо не мога да отрека-играчите си се раздават при него, за разлика от периодите на
ЛВГ, Моу и Мойс. Проблемът на Оле са малките отбори. Както бихме Сити и челси, така утре ще паднем от шефийлд и Уест Хям.От тоя сезон виждам един позитив- трансферната политика се пооправи. Хари, Бисака и Бруно са си стабилно успешни трансфери.Джеймс е без коментар, на ниво Чемпиъншип си е. Ще видим- миналата година по това време бяхме яхнали една висока вълна, а след това потънахме. За мен лятото си е идеален момент да докараме един Почетино, Инзаги или Нагелсман.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта