АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 3-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 18.12

Мнениеот tevez » 18 дек 2019 21:28

Все едно ще играем срещу Сити или Ливърпул.

Основни играчи, които можеха да почиват сега, ще се надяваме да не получат някоя нелепа контузия и да пропуснат баш важните мачове в този натоварен с мачове декември.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 18.12

Мнениеот redhooligan » 18 дек 2019 21:35

Изглежда Оле иска да спечели мачът на 100%. Най вероятно ще търси бързо приключване с 2-3 гола и тогава ще пусне по неопитните. Дано само да се избегнат контузии, защото няма да е никак приятно.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 18.12

Мнениеот Jackxxx » 18 дек 2019 21:58

Малко съм разочарован от състава. Идеята да се балансира между младоци, резерви и титуляри е добра, но поне Рашфорд и Магуайър трябваше да почиват. Особено последния е постоянно в игра. Рашфорд можеше да е пейка и да влезе, последните 20 минути като се закучи мача.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

На линия
Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 18.12

Мнениеот vasilnv » 18 дек 2019 22:58

Booooooring.. :roll:
Дано второто има някаква промяна.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 18.12

Мнениеот redhooligan » 18 дек 2019 23:01

vasilnv написа:Booooooring.. :roll:
Дано второто има някаква промяна.


И дано да е положителна!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34789
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 18.12

Мнениеот MuFc1878 » 19 дек 2019 06:54

И на жребието Пепа ни се падна, разбира се :lol: Ами щом се налага, ще ги дъним в 2 мача нешумните.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 3-0

Мнениеот Jackxxx » 19 дек 2019 10:58

То, по-добре Сити от колкото Вила. :lol:

Иначе аз съм доволен от мача. Първото полувреме беше мъка и не можехме да пробием. Беше толкова гъсто пред наказателното на Колчетата, че не се виждаше как ще мине топката. И въпреки това Рашфорд имаше 2 добри положения, в които се измъкна на ръба на засадата, но не успя да реализира.

Второто започнахме доста добре и реално при първата възможност, в която гостите се отвориха ние ги пробихме. И то по типичен за Юнайтед стил. - дълъг пас към крилото, пробив и гол. Плана на Оле сработи с добавянето на още два гола и след това бързи смени и доиграване. Все още си мисля, че Магуайър трябваше да почива, но добре че нямаше много работа.

Добре проведен мач - доминация, атакуване през цялото време, стабилна защита (Колчестър нямаха една свястна атака цял мач). Разбира се, срещу такъв противник това трябва да е стандартно представяне, но в последните години се нагледахме на какво ли не.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1160
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: АФЛ | 1/8 финал | Манчестър Юнайтед - Колчестър | 3-0

Мнениеот redhooligan » 20 дек 2019 18:32

Jackxxx написа:То, по-добре Сити от колкото Вила. :lol:

Иначе аз съм доволен от мача. Първото полувреме беше мъка и не можехме да пробием. Беше толкова гъсто пред наказателното на Колчетата, че не се виждаше как ще мине топката. И въпреки това Рашфорд имаше 2 добри положения, в които се измъкна на ръба на засадата, но не успя да реализира.

Второто започнахме доста добре и реално при първата възможност, в която гостите се отвориха ние ги пробихме. И то по типичен за Юнайтед стил. - дълъг пас към крилото, пробив и гол. Плана на Оле сработи с добавянето на още два гола и след това бързи смени и доиграване. Все още си мисля, че Магуайър трябваше да почива, но добре че нямаше много работа.

Добре проведен мач - доминация, атакуване през цялото време, стабилна защита (Колчестър нямаха една свястна атака цял мач). Разбира се, срещу такъв противник това трябва да е стандартно представяне, но в последните години се нагледахме на какво ли не.


Само едно уточнение. ;) Колчестър отстраниха два отбора от така наречения елит и може би затова Оле излезна с този състав. Все пак играеш, колкото ти позволи противника и си мисля,че играчите на Юнайтед не позволиха на противника да играе,а не че те са чак толкова слаби.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта