ВЛ | 15-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7163
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 14-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот vasilnv » 02 дек 2017 22:26

Великолепен Де Хея! Играч на мача заслужено би бил той. Неприятното е, че Погба е аут за мача със Сити, а той е вторият ни най-важен футболист. Ако днес французинът не беше на терена, ние този мач нямаше да го вземем.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 14-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот tevez » 02 дек 2017 22:27

Честита победа. Пустата работа не ми позволи да гледам мача, но бях на 90 % сигурен, че ще бием.
Невероятен Де Хея, хубави асистенции на Погба, Лингард отново избухва, Рашфорд ще си постои на пейката, ако Марсиал и Лингард продължават така.
Погба сигурно 3 мача ще го накажат, но този със Сити е най-важният. Една победа срещу гражданите ни връща в борбата за 1-то място.
Матич щом е изкарал 90 минути значи е добре.
Дано Фелайни се завърне, за да има още една опция в центъра на терена.


Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 14-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот soad » 02 дек 2017 22:34

Фантастична победа, но горчилката от червения картон на Погба остава. Загубата му за дербито е много голяма.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 14-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Jackxxx » 03 дек 2017 00:42

Доста пресилен картон. Както и да го гледам, това си е максимум за жълт картон просто защото Погба беше с една трета от секундата по-бавен. Много лошо ни закопа съдията. Сега ще го накажат за 3 мача Погба. Има шанс Юнайтед да обжалват и докато се чака решението, да мине мача със Сити. Ама ако обжалването не се приеме ще го накажат за повече от 3 мача.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ВЛ | 15-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Scholesy93 » 03 дек 2017 08:28

И аз нощна бях, изпуснах мача.То ние веднъж ще бием голям отбор като гост, а аз се прецаках.Едно приятелче ми пише в петнайстата минута-Тия ги изкормихме, пускам и гледам че водим с 2-0.Ама след края на мача гледах статистиката-75% владеене на топката за Арсенал и 20 удара, та ми стана ясна работата.Иначе типичен мач за Моуриньо срещу Арсенал-те нападат, той бележи.
Червения картон е пресилен.Белерин лошо пострада, но си беше и по негова вина-много нескопосан и странен шпагат направи, поради което Погба без да иска му стъпи на прасеца.При нормална намеса от испанеца Погба щеше да му стъпи на пръстите, съдията щеше да извади един жълт картон и да приключат нещата.Като цяло слаб мач за съдията-две дузпи заслужаваха Арсенал, ама и един червен картон за Косчиелни.
Де Хея и Погба са 90% от тоя отбор.Дедо като наследство ни остави най-добрия вратар в Европа за 12-13 години напред.Да беже жив преди 100 години, сигурно и Титаник щеше да успее да спаси.А Погба най-после направи добър мач срещу голям отбор.Има повече потенциал и от Скоулс, само трябва да го реализира.По-бърз е, по-висок е, по-здрав е, а откъм техника по нищо не отстъпва от рижата.Косчиелни го мина като колче.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ | 15-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот boabbb » 04 дек 2017 11:56

За пореден път показваме безобразна защита в дерби :| Отпред бяхме горе-долу добре, но просто не е сериозно вратаря да извади толкова удари :!: Другите как и да е, ама добавката на Санчес си е направо престъпна и то при 1:2 :x
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 15-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот tevez » 04 дек 2017 14:08

Май няма да обжалваме картона на Погба.
Иначе можеше да се обжалва, да е на линия за мача със Сити, но може да го накажат след това за 4 мача, ако го признаят на виновен.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ | 15-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот boabbb » 04 дек 2017 14:12

tevez написа:Май няма да обжалваме картона на Погба.
Иначе можеше да се обжалва, да е на линия за мача със Сити, но може да го накажат след това за 4 мача, ако го признаят на виновен.


Няма какво да обжалвате ... Влизането си беше с бутоните, макар и Белерин да беше много ниско :roll: Лош късмет за Погба, че направи шпагата точно когато не трябва.
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 15-ти кръг | Арсенал - Манчестър Юнайтед | 1-3

Мнениеот Jackxxx » 04 дек 2017 15:25

boabbb написа:Няма какво да обжалвате ... Влизането си беше с бутоните, макар и Белерин да беше много ниско :roll: Лош късмет за Погба, че направи шпагата точно когато не трябва.

Погба не му влиза с бутоните. Настъпа го, след като Белерин влезе под него. Погба се опита да отклони топката с пръстите на краката. Влизане с бутоните е съвсем различно нещо.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта