ВЛ | 14-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 2-4

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 13-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 28.11

Мнениеот tevez » 28 ное 2017 22:55

Мхитарян дори не е в групата, явно доверието на Моу към него е намаляло драстично.
Лингард се представя добре засега, харесва ми борбеността му, много по-добре от арменеца и Мата например.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 13-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 28.11

Мнениеот tevez » 28 ное 2017 23:50

Правилно ми харесва много Лингард.
Голяма разлика от предишните му представяния.
Рашфорд и Ерера все едно още са на пейката, с нищо не помогнаха след като влезнаха в игра.
Лукаку и той изтърва чист гол, вместо да водим с 0-5, накрая трябваше да дадем надежди на Уотфорд да се върнат от гроба.
Йънг е играч на мача, мисля, че напълно заслужено е такъв.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 13-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 28.11

Мнениеот MapTo_D » 28 ное 2017 23:55

Ужас, за малко да ги реанимираме напълно, тц тц. На Лукаку му стана неудобно ли, че не я вкарана празна врата за 0-4, ами трябваше да има и малко треперене в края!?
Страхотен пробив и гол на Лингард, реваншира се за пропуска в края на първото полувреме.
А Ашли какъв сприн му удари в 92рата минута, за да гони нападател от Уотфорд. Не е зле, като за дъртанян. :lol: :P

Честита победа.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 13-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 2-4

Мнениеот Jackxxx » 29 ное 2017 09:17

Съвсем заслужено Ашли е играч на мача. Реално той играеше от ляво сам през целия мач. Особено след влизането на Рашфорд, който сърдит ли е, какво му е, но това беше най-слабото му представяне от както го гледам това момче. Моуриньо по едно време скочи от пейката да му крещи нещо и хич не беше доволен. Дано се вземе в ръце това момче, защото има голям талант, който не е добре да бъде пропиляван. Всички останали също играха на доста високо ниво, а аз останах много приятно изненадан от Лингард, който се представи много по-добре от Мата и Мхитарян от последните им мачове. За съжаление Лингард просто няма потенциал за повече. Иначе с това желание и борбеност, които демонстрира можеше да излезе добър играч от него.

В защита малко се отпуснахме, но за мен това се дължи най-вече на умората на Погба и абсолютно неадекватното вклюване на Ерера. Просто загубихме центъра. Испанеца винаги ми е бил любимец, но имам чувството, че последните мачове играе все по-зле и по-зле. Все пак мисля, че Моу може да го реанимира. Ще видим. Имам чувството, че когато Байи и Джоунс се възстановят Линдельоф ще бъде яко закотвен на пейката. Играта му просто те изправя на тръни. Напомня ми малко за Еванс. Всеки път когато виждах Еванс да се засилва към топката и очаквах нещо лошо да се случи.

Лукаку за кой ли път този сезон прави фрапантен пропуск. Продължавам да твърдя, че му липсва хладнокръвност и трябва да тренира повечко технични удари в ъглите на вратата вместо да блъска топката като някой ръгбист.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 13-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 2-4

Мнениеот MapTo_D » 29 ное 2017 10:47

Снощи, точно скиорчето беше доста стабилен, не видях да прави някакви грешки, напротив имаше добри и важни намеси. Предния мач не можах да го гледам, но е станал играч на мача, което предполага, че пак се е представил на ниво. Джоунс и Баи оформиха добра централна двойка, но както виждаме и двамата са счупени, така че щем нещем трябва да се ротира защитата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 13-ти кръг | Уотфорд - Манчестър Юнайтед | 2-4

Мнениеот Jackxxx » 29 ное 2017 11:33

Така е, не направи грешки Линдельоф. Просто казвам, че не ми изглежда стабилен защитник, човек на който да се довериш. Ако аз ирая с него ще мисля постоянно как да го покрия и няма да разчитам, че може да се справи сам. Дано все пак се подобри. Какво по-добро от това да имаме 5 централни защитника играещи на добро ниво.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта