ШЛ | групи | Базел - Манчестър Юнайтед | 1-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Базел - Манчестър Юнайтед | 1-0

Мнениеот Jackxxx » 22 ное 2017 23:40

Тъпа загуба. Дармиан беше абсолютна дупка цял мач. Нищо чудно че през него стана атаката за гола.
Но съм най-разочарован от Ерера. Всяко негово докосване означаваше да се убие каквато и да е острота в атаката.
Не знам защо Моуриньо в такива мачове не може да мотивира резервите да се докажат. Те играят притеснени и без самочувствие, което води до куп грешки, бавна, ленива и страхлива игра.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Базел - Манчестър Юнайтед | 1-0

Мнениеот UltraBlue » 23 ное 2017 00:48

Jackxxx написа:Тъпа загуба. Дармиан беше абсолютна дупка цял мач. Нищо чудно че през него стана атаката за гола.
Но съм най-разочарован от Ерера. Всяко негово докосване означаваше да се убие каквато и да е острота в атаката.
Не знам защо Моуриньо в такива мачове не може да мотивира резервите да се докажат. Те играят притеснени и без самочувствие, което води до куп грешки, бавна, ленива и страхлива игра.

А може би точно за това са резерви... в слаба форма са :idea:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Базел - Манчестър Юнайтед | 1-0

Мнениеот smoothc » 23 ное 2017 00:55

Скучен мач и малко несправедлива загуба, но като цяло Базел винаги са имали късмет срещу английските отбори.
Позитивното е, че Рохо се завърна с гръм и трясък, мисля че направи много добър двубой, Ромеро също спаси някои опасности, Смолинг горе долу стабилен, единствено Дармиан и Блинд бяха леко неориентирани, откъде идваха и повечето опасности.
В атака обаче бяхме доста ялови, просто пълен дисонанс от мача с Нюкасъл!
Срещу Брайтън трябва да бъдем мотивирани и ефективни!

Евентуалните противници на 1/8 финалите:
Байерн/ПСЖ, Рома/Атлетико, Ювентус/Спортинг, Севиля/Спартак Москва, Шахтьор/Наполи, Порто/Лайпциг, Реал Мадрид

Маркираните в черно са много по-вероятни, но...може и някъде да се случи изненада, като най-вероятно това да стане в групата на Шахтор/Наполи и донякъде в групата на Порто/Лайпциг.

Не вярвам, че Байерн ще спечелят с 4+ гола разлика срещу ПСЖ, но...
Не вярвам, че Атлетико ще спечели в Лондон, а в същото време Рома ще се издъни с Х2 у дома срещу Карабах, но...
Не вярвам, че Спортинг ще спечелят като гост в Барселона, а в същото време Ювентус ще завършат 1Х в Гърция, но...
Не вярвам, че Спартак Москва ще спечели на Анфилд, а в същото време Севиля ще се издъни срещу Марибор, но...
Наполи трябва да спечели срещу Фейенорд и да се надява и Сити да направят същото като гости в Украйна.
Доста възможности за врътки между Порто и Лайпциг. Монако все още нямат победа в турнира, което е леко тревожна новина за португалците, а що се отнася до вече класиралите се Бешикташ - идват в Германия след дерби срещу Галатасарай, така че...

Байерн, Реал Мадрид и Ювентус са в ролята на т.нар. къси клечки.
Единствено срещу Ювентус имаме успехи, докато Реал Мадрид и Байерн винаги са ни елиминирали в два мача.
При този исторически "цикъл" не знам дали ще е по-добре отново да играем с Ювентус или пък вече е крайно време да излезем победители от битка с Реал Мадрид/Байерн в два мача!?

Рома, Севиля, Шахтьор, Порто са в ролята на т.нар. дълги клечки.
Рома, Шахтьор и Порто са ни стари добри познайници, срещу които като цяло сме доста успешни, а срещу Севиля по спомени, мисля че в последните 25 години никога не сме играли в официален мач.

Така или иначе, ако изтеглим късата клечка, то вероятността да приключим сезона на фаза 1/8 финал нараства, което изобщо не ми се нрави, особено ако пак има някакви драми(играем добре, получаваме червен картон и...) както през 2010 срещу Байерн и 2013 Реал Мадрид.
Но от друга страна, идеята за сладък реванш хич не е за изпускане, особено като имаме предвид, че в първия мач ще гостуваме, което малко или много си е бонус-катализатор, особено в контекста на практическите(паркингтическите) методи на Моуриньо. :)


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта