ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 4-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 4-1

Мнениеот tevez » 19 ное 2017 16:05

Честита победа.
Не успях да гледам мача, но гледам репортажа, че сме играли добре. Положителна емоция от завръщането на Ибра и Погба се е усетило във всички футболисти според мен. Някои грешки в защита, но Де Хея отново невероятен.
Отдавна исках да видя заедно на терена Рашфорд и Марсиал. С подаванията на Погба и бързите крила може да се очакват доста положения и неприятности за противника.
Радвам се за Лукаку, че най-накрая вкара, защото мина доста време от последния му гол за нас. Иначе за Белгия си вкарва редовно.


Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 12-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Нюкасъл | 4-1

Мнениеот Jackxxx » 19 ное 2017 17:55

Лукаку какъв гол вкара... Сам срещу вратаря, имаше цялото време на света да направи някакъв мега бавен финт и накрая я шибна случайно над вратаря със всичка сила. Никакъв финес... :lol: Този мач е класически пример за това, че не е чак толкова важно колко добре се защитаваш, важното е да не оставя противника да диша и го тормозиш яко в нападение. И съответно головете дойдоха.

Погба направи много добър мач. Заслужено си е играч на мача. Макар, че в дефанзивен план никакъв го нямаше и Матич обираше всичко зад Погба. Срещу Сити, тази тактика няма да мине.

Аз обаче за пореден път съм възхитен и много доволен от Рашфорд. Това момче е невероятно. Какъв спринт направи само, за да асистира на Погба.

https://imgtc.com/w/TtvV2H0
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта