ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 2:0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 31.10

Мнениеот vasilnv » 31 окт 2017 22:38

Стана ми кофти за Свилар, баси каръка го гони това момче.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 31.10

Мнениеот tevez » 31 окт 2017 23:39

Въпреки достата слабости, които показахме, заслужена победа и след подаръка от ЦСКА Москва се класираме като 1-ви.
В оставащите 2 мача Моу може да пуска по-слаби състави, а всичко да се пази за първенството.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 31.10

Мнениеот Jackxxx » 01 ное 2017 08:59

Този мач от скука Байи започна да подава топката на противника, а за развлечение на публиката Блинд изпълнява дузпа. Да я бяха дали тази дузпа на МакТомини като се чудиха, кой да я бие толкова.

Жозето просто не мога да го харесам и това е. С този слаб отбор на Бенфика, трябваше да ги качим на разлика. Трябваше да играем с настроение и играчите да се забавляват на терена.

Не мога да разбера какви са указанията на Мата, но този сезон този човек просто изчезва на терена. Нищо не прави и с нищо не допринася за отбора. Струва ми се, че лятото най-късно ще си стяга багажа.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 31.10

Мнениеот MapTo_D » 01 ное 2017 09:30

Всъщност все още математически не сме се класирали. Имаме мачове с Базел и ЦСКА /Москва/, ако ни треснат с яка разлика и ще отидем 3ти. Разбира се, те трябва да бият и Бенфика с разлика, да трупат голове. Нужна ни е една точка за да си гарантираме първото място. Което не знам колко ще е в плюс, очертава се да има доста солидни отбори, които ще завършат втори в групите си. Та ще видим какво ще ни се падне.
Мача не можах да го гледам, явно отново нищо не сме играли. Започвам малко да се дразня и на постоянното налагане на Лукаку и оставането му по цял мач на терена. Да, започна ударно сезона, но от 4 мача няма попадение /не, че вината е изцяло негова/, но в някой от двубоите той буквално се изключва от играта. А г-н Специалния го защитава и плюе по зрителите, че освиркват решенията му за това, кой да замени и кой да остане на терена...

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 31.10

Мнениеот vasilnv » 01 ное 2017 10:06

Е реално зрителите са освирквали смяната на Рашфорд с Марсиал, а то точно това ни донесе трите точки срещу Тотнъм. Така че смятам, че тук Моу има право. Хубаво е и че защитава играчите си, но това което не ми харесва е, че би го направил само за Лукаку, Погба, Рашфорд и Ибрахимович.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 2:0

Мнениеот Jackxxx » 01 ное 2017 11:28

Лукакича е таран, който с адекватни крила от ляво и дясно ще е адски полезен. Друг е въпроса, че ние последните мачове по принцип си играем с 3-ма човека в атака само. И единствените, които се опитват да измислят нещо са Рашфорд и Марсиал. Лукаку чака да му падне от небето нещо, а Мхитарян е тотално различен играч в сравнение с началото на сезона. Лингард така или иначе си е достигнал неговият пик в играта, а Мата е невидим.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1049
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 2:0

Мнениеот Scholesy93 » 01 ное 2017 13:15

В този ред на мисли не знам защо не пробваме с Марсиал, Рашфорд и Лукаку едновременно.И Марсиал, и Рашфорд доста са си подобрили центриранията и могат да захранват дзвера.А и ще имаме повече скорост, нали уж контраатакуващ стил си практикуваме. Вярно, че Марсиал и Рашфорд нямат опит отдясно по атаката, ама аз не виждам Михтарян и Мата и техния опит на въпросната позиция какви позитиви ни носи.
На мен Лукаку ми се струва физически уморен.Не знам защо.Единоборствата не ги печели, често на мускули му взимат топката, скоростта нещо е намаляла.Естествено стилът ни хич не го улеснява-колкото и да е едър, трудно сам в противниковото поле да задържаш топката между 3-4 съперника.
А Мактомини искам да е титуляр и останалите два мача от ШЛ.Групата е слаба-на ходом ги взехме тези мачове.Можехме да си спестим умора и контузии на някои ключови играчи ако Моуриньо имаше повече доверие на юношите и не се плашеше от чудовищни отбори като Базел.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ШЛ | групи | Манчестър Юнайтед - Бенфика | 2:0

Мнениеот Jackxxx » 01 ное 2017 15:42

Рашфорд е играл от дясно. Още при ЛВГ. Не помня Моуриньо да го е пускал там миналия сезон. За мен Рашфорд трябва да си остане от ляво а Марсиал от дясно, че има доста добър ляв крак. А и центриранията са му по френски меки и прецизни. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта