ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

Мнениеот Jackxxx » 21 окт 2017 19:33

Матич е стабилен. Чуди се, защото отпред всички са спрели. Не знаят как да се движат, не се въртят. Днес гола падна, когато Лукаку излезна а Рашфорд заходи към наказателното. Обикновено ако имаш качествени крила те ще подпомагат нападателите по същия начин и така се отварят много пространства. А ние играем без крила. Изобщо на мен много ми писна от всички видове схеми и тактики последните 4 сезона. Искам да видя едно 4-4-2 с типичните крила и типичните нападатели. Цял сезон не сме видяли схема с 2-ма чисти нападатели. 100 човека играят 10-ки в нашият отбор.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

Мнениеот Sisi 1914 » 21 окт 2017 20:13

Юнайтед е загубил и то от новакът, във Вл!
:shock:
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Diabolosis
Мнения: 38
Регистриран на: 04 окт 2016 05:17
Контакти:

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

Мнениеот Diabolosis » 21 окт 2017 20:58

Jackxxx написа:А нашите играчи с тактиките на Моуриньо не се възпитават като победители, а като послушковци, които като направят някоя грешка, знаят че няма да играят следващият мач.

Много точно ...

За наше съжаление, напълно заслужена загуба ... По време на мача имах чувството, че играчите въобще не бяха на терена духом, никаква идея какво ще се прави за да се победи ... И на мен ми липсва непримиримият дух в играта на легенди като Ерик Кантона, Рой Кийн, Пол Скоулс, Оле Солскияр и много други ... Не съм особенно убеден, че Моуриньо ще успее с неговия стил в клуб като Юнайтед. Само времето ще покаже ... Дано ме опровергае ... :geek:

GGMU :twisted:

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

Мнениеот smoothc » 21 окт 2017 22:25

Винаги е неприятно да губиш срещу новаци(въпреки че е известно, че срещу тях винаги се играе трудно), но още по-неприятно е, когато това се случва по идиотски начин!
В този ред на мисли играта ни беше под всякаква критика, въпреки доминацията през второто полувреме, която на практика не доведе до нищо, поне да бяхме достигнали до равенството, което в случая щеше да бъде равнозначно на подвиг.

Очевидно е, че в последните няколко мача курсът на игра се промени, той претърпя спад, особено във фаза атака, а днес за съжаление и във фаза защита.
Има известно напрежение и умора в някои играчи, други пък изобщо не са на себе си и в крайна сметка излиза, че се разчита основно на 3-4 играчи да дърпат каруцата, което е нелепо и парадоксално и то на толкова ранен етап!
Мата, Ерера, Мики, Лингард и Марсиал трябва да поемат отговорността, защото само с Лукаку и Рашфорд просто няма как да станат нещата.
Матич има съвсем друга роля и до момента си върши работата, но в последно време при него започна се усеща известна умора, която в комбинация с недобрата форма на Ерера води до проблеми в центъра на терена.
И тук някъде е моментът да се спомене, колкото и неочаквано да звучи за някои, но липсата на Фелайни определено най-много ни тежи - и в двете фази на играта.
Тази на Погба също, но не и в този двуполюсен аспект като при Фелайни, който за разлика от французина е много по-концентриран, което е акцентът в случая.
Контузията на Бейли също доста дестабилизира синхрона в отбраната, Линдельоф все още не е напълно в час и това днес си пролича ясно, иначе Валенсия/Йънг/Блинд си държат фронта, но проблемът е, че пред тях т.нар. крила(практически ние нямаме чисти крила) не функционират адекватно, което се дължи на няколко причини - тактически указания и вътрешна мотивация/отговорност.

Тази загуба за добро или лошо идва навреме, за да отвори очите на Моуриньо за някои неща, защото ако срещу Ливърпул равенството беше стратегическо, то в следващите два мача идват Тотнъм и Челси, срещу които определено трябва да демонстрираме висок дух и класа, защото дистанцията вече започна да расте и ние имаме нужда от пълен актив точки, за да се компенсират загубените от Хъдърсфилд.
Като цяло успеваемостта миналата година срещу ТОП 6 беше доста под обичайното и сега е време да видим черно на бяло дали ще има израстване, защото ако не можеш да печелиш срещу тях, то трябва да трупаш активи срещу слабите, а ето че днес ние се издънихме, което означава, че мачовете срещу Тотнъм и Челси трябва да бъдат в най-лошия случай 4 точки!
Защото, ако загубим точки, а същевременно Сити си вземе мачовете срещу УБА и Арсенал, то дистанцията доста рано ще влезе в графа сложна за наваксване, засега е в графа приемлива.

Хубаво е, че идва мач за купата със Суонси, срещу които ще могат да се пуснат т.нар. резерви и да се даде почивка на основните играчи.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 9-ти кръг | Хъдърсфилд - Манчестър Юнайтед | 2-1

Мнениеот tevez » 22 окт 2017 11:50

Не съм гледал мача, защото бях на работа, но май и по-добре...
Само щях да се ядосвам. Не че сега не съм ядосан, но все пак... :oops:
Щом дори и Моу каза, че не сме заслужавали дори точката, няма какво да коментираме. :cry:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта