ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот vasilnv » 23 сеп 2017 19:12

Ужасен мач. Няма да станем шампиони с тази игра. Единствено късмета и решаващите намеси най-вече на Джоунс ни покриха. Йънг много зле отляво, всичко интересно за светците минаваше през неговата зона и също така направи няколко нескопосани намеси. Но все пак центрира за Лукаку, което не е за пренебрегване. Рашфорд също започна мача потресаващо зле в защита и Соарес имаше много възможности за включване, но впоследствие се оправи. Супер много ме дразни, че не скача за първа топка, а вече кара трети сезон като професионален футболист. Валенсия имам чувството, че има някаква фобия от това да центрира топката, но за сметка на това в защита е перфектен.
Лукаку пък изигра един от най-добрите си мачове за нас. Много важен гол за него и за отбора. Също така и Джоунс показа, че в момента е най-добрият ни защитник. Перфектно представяне за него!
Като цяло не виждам причина някой да е доволен от играта на отбора, особено второто полувреме. И съм недоволен не от факта, че играхме дефанзивно, а от това че позволихме на Саутхямптън да имат прекалено много възможности за гол.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.


Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот Tobacco » 23 сеп 2017 20:42

tevez написа:Изображение

Заслужено.
За мен много добре си затворихме мача,реално можехме да им вкараме повече в края,особено пропуска на Ерера.
Офтопик:

Офтопик:

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот binevout » 23 сеп 2017 20:49

Много са се рязлигавили някои.
Мача според мен се изигра тактически перфектно.Въпроса е че Ерера трябваш да вкара - това е цялата работа.
Я се замислете , тоя мач миналия сезон как щеше да завърши?
Тоя сезон сме идеални и нямаме поводи за недоволство!
Аз съм много учуден и щастлив от това което виждам от началото на сезона.
Пълна подлрепа за отбора и Моу!
Тази година ще е яка битка и то със Сити!
Пак сме при големите момчета - радвайте се!

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот MapTo_D » 23 сеп 2017 21:11

Днес, през второто полувреме яко паркирахме бус-а. Грозно, но пък доволно с 3 точки. Отново слаби Мики и Мата, за кво ми започват всеки мач се чудя!? Тренера си знае явно. Има много трески за дялане, има и на къде да се подобряваме, дано се случи скоро.
А аз спирам да гледам тия мачове по Диема, припомних си защо си пускам стриймове в последно време, че те тия коментатори там са страшни дебили, не са реални направо. :shock:

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 8852
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот Soulen » 23 сеп 2017 21:39

Тоя сезон има потенциала да се превърне в състезание между 3 коня, а не уан мен шоу като последните 2. Дано стане оспорвано първенство със силни отбори и най-добрия да спечели :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Diabolosis
Мнения: 38
Регистриран на: 04 окт 2016 05:17
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот Diabolosis » 24 сеп 2017 14:30

Важни 3 точки в сгъстен цикъл от мачове ... 8-)

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот tevez » 24 сеп 2017 20:57

Изображение

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо е в очакване да разбере дали евентуално ще бъде наказан заради отстраняването си от скамейката по време на мача срещу Саутхамптън в събота. В самия край на двубоя тогава португалецът беше изгонен от съдията, защото бил напуснал отредената му зона пред пейката и е стъпал вътре на терена. Всичко зависи от написаното в доклада на рефера Крейг Поусън.

Вариантите са четири:
1. Срещу Моуриньо да бъде повдигнато обвинение, което евентуално по-късно да доведе до наказание да не води отбора от пейката за един или повече двубои

2. Официално предупреждение

3. Напомняне на Моуриньо какво точно му е разрешено в тази зона

4. Случаят да остане без последствия за мениджъра

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот Jackxxx » 25 сеп 2017 11:50

Хаха. Точка 4 е напълно невъзможна. Имайки предвид какъв любимец е Моуриньо на ФА, най-лекото с което може да се размине е официално предупреждение.
The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 6-ти кръг | Саутхямптън - Манчестър Юнайтед | 0-1

Мнениеот tevez » 25 сеп 2017 17:28

Футболната асоциация на Англия няма да предявява обвинение и да предприема по-нататъшни действия срещу мениджъра на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо. Португалецът бе отстранен в заключителните минути на двубоя със Саутхамптън, който "червените дяволи" спечелиха с 1:0. Причината за това беше, че Моуриньо бе стъпил на терена по време на игра.

Тази сутрин във Футболната асоциация са получили съдийския доклад и от него е станало ясно, че действията на Моуриньо не са преднамерени и след решението на Крейг Поусън той не е отправял никакви обидни реплики към съдийската бригада. Затова от ФА са решили този път да не налагат наказание на португалеца.

През миналия сезон Специалния бе санкциониран два пъти за два различни инцидента през ноември.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта