ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 4:0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 4:0

Мнениеот Jackxxx » 14 сеп 2017 12:55

_
[center]АНГЛИЯ, ВИСША ЛИГА 2017/18
Изображение

неделя, 17.септември.2017г. - 18:00ч.

Изображение Изображение Изображение

Стадион: Олд Трафорд
Изображение

Жозе Моуриньо ________________________Роналд Куман
Изображение VS Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Съдия на мача: [/center]

Мача ще бъде предаван пряко по: Изображение
Линкове за мача може да намерите тук: Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот Jackxxx » 14 сеп 2017 13:00

Руни се завръща на Олд Трафорд. Определено емоционален момент и за феновете и за самият Руни.

Нашата защита е ясна. Интересно е как Моуриньо ще замени Погба в центъра. Мисля, си че Лукаку ще се изгуби в този мач и нищо няма да направи, но дано ме опровергае.

С оглед на слабата игра на Евертън от началото на сезона и домакинският фактор би трябвало да ги бием. От началото на сезона всеки мач вкарваме минимум 2 гола. Не мисля, че срещу Карамелите ще имаме проблем да вкараме пак 2 гола. Интересно е дали Руни ще успее да вкара. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

filo_123
Мнения: 53
Регистриран на: 23 фев 2017 14:06
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот filo_123 » 14 сеп 2017 14:15

Давам прогноза 2:0 за Юнайтед. Рууни, легендо добре дошъл на Олд Трафорд и благодаря за всичко, което си направил за клуба и за английския футбол като цяло. Това никога няма да бъде забравено от феновете, поклон и аплодисменти.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот tevez » 14 сеп 2017 14:25

В оставащите мачове от септември нямаме право на повече грешки.
2-0 - Лукаку и Фелайни!

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот sslevski » 14 сеп 2017 15:13

Най-лесния мач до тук определено ще е този с Евертън.2 или 3 на 0.
1 Луканку
2 Матич
3 Мата


Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот tevez » 14 сеп 2017 21:52

Евертън паднаха с 3 гола от Аталанта, а играха с голяма част от титулярите. Рууни беше титуляр, така че не са подценили мача.
Дано и ние им сложим една тройка, макар че не вярвам.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот smoothc » 14 сеп 2017 22:14

Евертън се намират в нещо като мини-криза, което за нас е със знак плюс, но може и да се окаже нож с две остриета предвид коварните мачове, които се получават срещу тях.
В последните 5 мача са вкарали едва 2 гола, а са допуснали 10.
Ние сме на обратния полюс - 15 вкарани и 2 допуснати.
Ако следваме логиката, то една победа с 2 гола разлика изглежда доста логичен резултат.

Така или иначе победата е най-важното нещо и трябва да се търси на всяка цена!
Мен лично отсъствието на Погба почти не ме тревожи(да не кажа изобщо) и силно се надявам да видим тройката в средата Матич-Ерера-Фелайни, които може и да не притежават класата/потенциала на французина, но за разлика от него в 90% от случаите спазват категорично указанията, рядко си позволяват своеволия, шоуменщина и егоистична игра, което срещу отбор като Евертън е от изключително важност - колективния дух и сплотеност.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот MapTo_D » 15 сеп 2017 10:20

Супер спрели са Евертън този сезон, или поне в началото му. Дано не ги реанимираме, да вкарваме 2 гола до почивката и след това да е по-спокойно и без много напрежение.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 5-ти кръг | Манчестър Юнайтед - Евертън | 17.09

Мнениеот tevez » 15 сеп 2017 19:44

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Жозе Моуриньо призова феновете на тима да приветстват Уейн Рууни като легенда, но само преди и след срещата. "Червените дяволи" срещат Евертън в един от най-интересните мачове от петия кръг на Висшата лига в неделя от 18 часа на "Олд Трафорд".

“Мисля, че той трябва да получи приветствието, което заслужава. Смятам, че в Англия понякога думата легенда се използва по-лесно, отколкото трябва, но в този случай това не е така. Той е истинска легенда, само погледнете головете, които е отбелязал и трофеите, които е спечелил. Уейн е един от най-важните играчи в историята на Манчестър Юнайтед и смятам, че трябва да получи уважението, което заслужава. Надявам се това да се случи преди и след, но не по време на срещата. Той е играч на Евертън и не смятам да говоря повече за Рууни”, завърши коментара си за Уейн Рууни португалският специалист.

Следващата тема, към която премина пресконференцията бе контузията на Пол Погба, който получи травма в срещата с Базел през първото полувреме, а изследванията потвърдиха притесненията за сериозна травма, която ще го извади между четири и шест седмици.

“Единственото, което знам е, че това е мускулна контузия и той е аут за срещата ни този уикенд. Това е единственият мач, който ме интересува в момента. Не знам колко точно ще отсъства. Честно казано Погба ще ни липсва, нуждаем се от него, но имаме отлични футболисти, които са повече от готови да играят - Андер Ерера, Маруан Фелаини, Майкъл Карик чакат своя шанс. През миналата година също загубихме важни играчи във важни моменти, но не сме се извинявали с това. Трябва да сме способни да се справим с тези ситуации. Не знам колко точно ще сме без Погба, но имаме други играчи”, коментира Жозе Моуриньо тема номер едно за “червените дяволи” след сблъсъка с Базел през седмицата.

След това португалският специалист премина към Ромелу Лукаку и представянето му от началото на сезона с екипа на тима от “Олд Трафорд”. Белгийският нападател е отбелязал шест попадения в последните шест срещи на “червените дяволи”, но Моуриньо смята, че той внася и други неща в играта на тима, освен головете си.

“Лукаку е в обратната ситуация на Рууни, след като ще срещне бившият си тим за пръв път след трансфера си. Естествено, за нападател е жизненоважно колко голове отбелязваш, но аз не искам да го товаря с излишно напрежение. Той играе добре, вписва се отлично в отбора и аз съм щастлив от връзката, която изгради със съотборниците си. Смятам, че той дойде в точния момент, на отлична възраст, има страхотен опит в различни клубове в Премиър лийг”, завърши Жозе Моуриньо.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта