ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед | 2:2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед

Мнениеот vasilnv » 09 сеп 2017 21:37

Моуриньо за какво схеми схемата?!? За какво ги пусна с това 4-3-3?? За какво му бяха толкова хора в полузащита, кат тия бастуни разчитаха само на атаки по крилата?? Усети се и почнахме да играем с 4-2-3-1 през второто, ама нямаше време. И Лукаку пак се осра, онова положение беше длъжен да го вкара. Той за малко и при гола си да се издъни, ама се поправи впоследствие. Абе трябва да си вкарваме ситуациите бе, не може футболист за 75 млн да изпуска на десет метра от вратата... Пак почваме като миналия сезон с тия равенства. Сити и Челси днес играха по-добър футбол от нас, дано се вдигнем и да покажем играта от първите три кръга. И никакво 4-3-3 повече... за кво я смени тая схема и Моу не знае. И що пусна Дармиан вместо Блинд?? Айде, то и холандеца не е цвете за мирисане, ама Дармиан едно добро включване не направи за цял мач... Дано Шоу се връща и да влиза във форма по-бързо, че левия бек ни е много слаба позиция.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7160
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед

Мнениеот vasilnv » 09 сеп 2017 21:38

MapTo_D написа:Не е фатално, ама пък и не е приятно, яд ме е, че получихме леки голове. И други отбори ще губят точки тук, ама пак биваше да измъкнем някак си 3 точки.
Мисля, че паузата за националните отбори не се е отразила добре, нямаше много живец и скорост в играта.
С Шоу какво се случва? Това момче, след като счупи крака изобщо не може да влезе в час, то е малко или много очаквано де, след такава контузия психиката е яко разклатена. Днес си играхме без ляв бечец.

Шоу игра за резервите и се представи на ниво. То е време вече да се пуска в първия отбор, готов, неготов, по-зле от Дармиан няма да е.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
MapTo_D
Мнения: 1012
Регистриран на: 21 апр 2011 14:36
Skype: mapto_d
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед

Мнениеот MapTo_D » 09 сеп 2017 21:46

Ами да, по зле от Дармиан на левия бек едва ли някой може да бъде. Май сега разбирам, защо Моу напъваше толкова за Перишич, ние освен, че бек нямаме /поне днес/, нямаме и истинско ляво крило, пускат се Рашфорд и Марсиал, ама това за мен не са им титулярните позиции.
То е ясно, че няма как да бием всеки мач, днес доста хора играха под това, което показваха първите 3 мача. Но определено играта изобщо не ми допадна. Друго щеше да е да биеш с грозна игра, някак си по-лесно се преглътва. :lol:

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед

Мнениеот tevez » 09 сеп 2017 21:57

Лошата серия като гости на Стоук продължава. Отново хикс, но ако трябва да сме честни, справелидво равенство.
Този път централните ни защитници бяха виновни за двата гола. Отделно Хесе можеше да вкара преди гола, но Де Хея някак си я изби в корнера, от който дойде голът.
Желанието ми за 7 победи през септември се провали още в първия мач за месеца. :oops:
Интересно ми е защо Фелайни не беше в групата за мача. Това е един от тези мачове, в които би бил много полезен, защото Стоук имат здрави защитници, а само Лукаку, Матич и Погба от нашите могат физически да им отговорят подобаващо.
Очевидно с бързината на Рашфорд и Мхитарян нищо не се получи, можеше да се пробва с тяхното оръжие - физиката и борбата във въздуха.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38889
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед | 2:2

Мнениеот tevez » 10 сеп 2017 11:59

Моуриньо след мача:
"Точката си е точка. Представянето беше повече от достатъчно за точка и достатъчно за 3. Националните отбори умориха играчите и те не са фокусирани и свежи. Това беше лесно да се усети в хода на мача", заяви Моу.
"Това е труден стадион. Направихме няколко грешки през второто полувреме и изпуснахме шансове.Предвид мачовете с националните отбори показахме характер. Матич изигра мача на живота си за Сърбия, а други играха две срещи за 3 дни. Поради тези причини не съм разочарован от представянето. Опитахме да бием в края, но не стана. Сега ще почиваме и се готвим за следващия мач", обясни Специалния.


Много точно Моу е обяснил причините, за да не победим.
Нямаше свежест и умората влияе за бързото вземане на решения.
Малко положения създадохме срещу отбор като Стоук.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 4ти кръг | Стоук Сити - Манчестър Юнайтед | 2:2

Мнениеот Jackxxx » 11 сеп 2017 12:02

Аз пък много мразя такива извинения. Паузата не попречи на Сити да размажат Ливърпул.
Джоунс и Байи си изтърваха хората и при двата гола. И това е.
Друг е въпроса, че и Лукаку и Рашфорд изтърваха доста чисти положения. За кой ли път...
Иначе цялостното представяне на отбора беше на по-ниско ниво спрямо предишните.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта