ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CECO_1981
Мнения: 2321
Регистриран на: 17 апр 2013 13:21
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 19.08.2017

Мнениеот CECO_1981 » 19 авг 2017 16:14

Марсиал отново мисля,че е време да го пусне цяла мач.
Изображение

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 19.08.2017

Мнениеот 0007 » 19 авг 2017 16:39

CECO_1981 написа:Марсиал отново мисля,че е време да го пусне цяла мач.

Той Жозе затова се и мусеше накрая :lol:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот diplomat » 19 авг 2017 16:57

Докато гледах второто полувреме, на моменти очаквах да видя Сър Алекс на тъча. :twisted: Страхотни първи два мача, ще ни даде много увереност, най-вече при реализирането на положенията, което липсваше миналия сезон. Има време да се мечтае, но бъдещето е светло. 8-)

exclusiveremix
Мнения: 49
Регистриран на: 28 авг 2015 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот exclusiveremix » 19 авг 2017 17:43

Първо честита победа!

До 80 минута на мача мислех,че се повтарят мачовете от предходните ни години с треперенето докрай породено от това,че не сме вкарали 2 и повече гола.Докато Погба не направи втория си фал който според мен беше на втори жълт,но съдията му го спести,беше трагичен.Почти нямаше вярно отиграване.Оказах се прав,когато заявих още преди седмица,че сега трябва Марсиалката да е титуляр.Тотално се промени играта когато влезе това момче.Бих жертвал Мата за Марсиалката,като Погба да бъде зад Лукаку,а до Матич бих пробвал с един между Ерера или Фелата.Гледаме право към Лестър.

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот Tobacco » 19 авг 2017 21:23

За съжаление не успях да гледам мача,поглеждах го в лайвскор чат-пат.

Няма как да скрия,че тази статистика ми харесва:

Lukaku 3Goals/2Games

Paul Pogba 2Goals/2Games

Anthony Martial 2Goals/2Game

Mkhi 4 assist/2Game


Но...Жозето си го каза:

Jose: "Of course, this time last season we had six points from our first two games and we finished sixth. This start means nothing."


П.П:Жалко,че Ерера седи резерва,но досега сърбина е перфектен,няма кво да стане.. :geek:
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23111
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот Thsmith » 19 авг 2017 22:10

Абе как ще е бил за 2 ри жълт? Остава за 3 нарушения без голям интензитет и без спиране на обещаваща атака и да получи 2 жълти картона :lol: Това само ако играете с барса е на дневен ред ; )

--
Малко ми се струва, че смесвате включването на Марсиел с тръгването ва банк на съперника. Да, включва се добре, но в момент на различен подход от съперника. Ако почне мача, няма да завари 50 метра свободно място и 2-3 ма защитници срещу 2-3-4 нападатели : )


Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот smoothc » 19 авг 2017 22:12

Честита победа!
Не помня кога за последно спечелихме два пъти подред с 4-0, но със сигурност е било доста отдавна.
Разликата от мача с Уест Хем е, че днес играта беше по-слаба от резултата, а срещу Уест Хем играта беше по-добра от резултата, който и реално трябваше да е 5/6-0.
За протокола :)

Общото между двата мача е, че събитията рязко се обърнаха след 80-та минута и настъпи своеобразно голово избухване, в рамките на няколко минути.
Дали това е някаква случайност или начало на вид стратегия, само времето ще покаже.
Или просто сме ги хванали "по бели гащи" + нотка късмет, не знам...
Наистина ми е трудно да определя на този етап, просто защото произтичам от това, че при водеща позиция, за да вкараш 2+ гола след 80-та минута, означава че има нещо крайно ненормално в противника, а не че ти си направил някакъв извънземен натиск, нито покриваш някакъв пасив и да си наврял в обръч съперника.
Много е любопитен този момент и ще видим как ще се развият нещата във времето, за да можем и да определим по-точно за какво иде реч.

Много ме радва фактът, че генерирането на голове(вече) започва да идва от трите звена.
Срещу Уест Хем вкарахме от фаул, днес от корнер, което е още един добър плюс.
Защитата продължава с балансираното си представяне и колективен дух.
Лукаку е все така клиничен!
Марсиал се включва прекрасно(в стил Чичарито) и ще е любопитно да го видим титуляр, но като цяло щом едно нещо върви, то не се променя.
Матич и Погба?
Значи, индивидуално се представят на доста високо ниво, въпреки че Погба специално може много повече и за пореден път се видя, че когато е концентриран буквално всичко му се получава.
Матич с поредно отлично представяне.
И тук ще спомена, че сърбинът в немалко случаи остава/ше сам срещу двама, което се дължи главно на лекомислието на французина. Ясно си личаха немалкото случаи на ями в средата, включително и срещу Уест Хем и според мен решението е само едно: Андер Ерера за Хуан Мата.
Пчеличката Ерера ще спасява кожата на Погба и косвено ще го освободи от някои функции и ще му даде повече свобода във фаза нападение.
Мики реди асистенциите, но съм на мнение, че той може много повече от това, визирайки острите пробиви и головете.
Рашфорд върши много работа, непрекъснато ангажира и пресира, но трябваше поне един път да вкара за тези два мача, това ми е основната критика. Някои ситуации ги проигра супер наивно и вече срещу Лестър е длъжен да вкара, защото Марсиал показва значително подобрение и няма причина да не заеме мястото му на този етап.
Да, включва се добре, но в момент на различен подход от съперника.

Напълно си прав, няма две мнения, но в случая акцентът е по-скоро върху т.нар. ефективност пред гола.
С други думи - искам голове от Рашфорд и Мики!
И за финал ще кажа, че и в двата мача Хуан Мата беше най-безличният от атакуващото звено, буквално като муха без глава имитираща дейност.
Тримата пълни отличници към момента са Джоунс, Матич и Лукаку.

Жалко,че Ерера седи резерва,но досега сърбина е перфектен,няма кво да стане..

Напротив, има какво да стане и то е следното:
Андер Ерера за Хуан Мата.

Потребителски аватар
Tobacco
Мнения: 4224
Регистриран на: 12 юли 2012 11:54
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот Tobacco » 19 авг 2017 23:19

Става да,има и още няколко комбинации в халфовата линия които звучат добре.
Но докато всичко върви по план,не мисля че трябва да се пипа каквото и да е в състава :oops:

БТВ,Моуриньо трябва да поработи с Рашфорд по завършващия му удар,щото супер често пропилява 100% положения и то в много ключови моменти от мача..

П.П Нямам търпение да идват мачовете за купите и да се наслаждавам на Андреас :oops:
Офтопик:

Офтопик:

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3982
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 19.08.2017

Мнениеот UltraBlue » 19 авг 2017 23:26

Thsmith написа:Аз това визирах и миналия мач. Никой не играе на тъча и няма никаква опасност от центрирания и не се стига до нищо. Тримата играчи зад Лукаку се събират в центъра и плетат някакви комбинация, но няма ширина и когато противника се е прибрал се получава едно много трудно създаване на положения.
--
Не е лошо Ерера да влезе вместо Погба за да не го изпъдят.

* Защо освиркват Рашфорд при всяко докосване до топката, някой знае ли? Или така ми се чува?

Не съм на 100% сигурен, но мисля заради симулацията му от миналият сезон на Олд Трафорд, когато съдията даде дузпа. Не виждам друга причина, да го освиркват толкова силно само него.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 2-ри кръг | Суонзи Сити - Манчестър Юнайтед | 0:4

Мнениеот Jackxxx » 20 авг 2017 14:27

Страхотен мач! Не си спомням кога последно съм бил толкова доволен и да нямам търпение да дойде следващия мач на Юнайтед.

Могат да се изкажат куп приказки, хвалебствия и критики, но истината се крие точно в това чувство на ненаситност. Да ти се иска още и още...

Вярно е, че Марсиал влиза точно когато опонента решава да се пробва да измъкне нещо от Юнайтед. И наказнието което им лепва Жозе носи името на Антони Марсиал.

В крайна сметка миналата година точно в тези последни 10 минути от мачовете загубихме цяла планина от точки.
The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Astronomer и 12 госта