ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот tevez » 25 май 2017 11:01

[wrapimg=]https://scontent.fsof1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/18485865_10155084538613598_4322316832477179117_n.jpg?oh=2de8f22c718a6bb4720c6c6c85c051cf&oe=599C51BE[/wrapimg]

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот Jackxxx » 25 май 2017 11:13

Истината е, че Юнайтед не е това страшилище, което беше по времето на Сър Алекс. Факт.
Но аз се радвам на тази купа поради ред причини:
- Юнайтед до сега не е печелил ЛЕ
- Цел в началото на сезона беше да се влезе в ШЛ - постигната
- В състава на Юнайтед има играчи, които са докарани от Мойс, ЛВГ, Моуриньо и САФ. Ако има 4-ри полюса във футбола, то тези 4-ма мениджъри представляват тези 4-ри полюса. Иначе казано - отбор събран от кол и въже. :lol:
- В хода на мачовете от ЛЕ видяхме както индивидуална класа така и страхотна отборна игра (особено финала)
- Ще играем мач за Супер купата на УЕФА срещу Реал или Юве - още една възможност за трофей и то взет срещу сериозен съперник
- На лице са всички предпоставки да се правят добри трансфери идното лято
- Добрите трансфери през лятото предполагат по-добър следващ сезон
- Всичката омраза, която се изля по адрес на Юнайтед, особено за финала, се отрази от блясъка на тази второстепенна купа и се върна при хейтърите. :mrgreen:
- 6-то място + ЛЕ е доста по-добре от 4-то място и трета урна (евентуално) при жребия за ШЛ

Изображение
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот tevez » 25 май 2017 11:20

Като добавка към мнението ти - един сезон с толкова много контузени играчи, с много проблеми, ротации и т.н. Въпреки това успяхме да го направим. Снощи на терена по едно време имаше повече футболисти с патерици, отколкото здрави. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Само това описва колко трудности имахме и през какво преминахме, за да спечелим напълно заслужено и без толкова напрежение над един нелош млад отбор на Аякс.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот Jackxxx » 25 май 2017 11:42

tevez написа:Снощи на терена по едно време имаше повече футболисти с патерици, отколкото здрави. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Жена ми не гледа мача, но гледа награждаването с мен и ме пита: "Юнайтед отбора на патериците ли е?" :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот tevez » 25 май 2017 12:14

Манчестър Юнайтед е едва 5-ят клуб в историята, който е печелил всички възможни европейски клубни трофеи!
Аякс ✅
Байерн Мюнхен ✅
Ювентус ✅
Челси ✅
Ман Юнайтед✅

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот Scholesy93 » 25 май 2017 12:20

Айде честито и от мен!Вчера бях на работа и си викам, че сутринта на повторение ще го гледам, ама не се сдържах и го пуснах в кабинета на компа.Не играхме нещо сериозно, но Погба най-после се доказа в голям мач.Доминираше в центъра на терена, а и гол вкара-на късмет малко, ама цял сезон изпотроши гредите от свободните удари, полага му се късмета.Определено и Аякс помогнаха-бая безидейни.Повечето са млади и бързи и е нормално да се затруднят без празни пространства да измислят нещо, но от Хаким Зиеш повече очаквах.
Лятото предстои яка работа.Нещо Моуриньо изморен ми се стори, в интервюто след мача казваше, че не искал следващите седмици да мисли и гледа за футбол.Дано не е така-Дедо след края на всеки сезон си даваше 1-2 дена да се радва на спечелените през сезона трофеи, а на третия ден машинката в главата му почваше вече да работи над следващия сезон.
В пъти по-добре е така-в ШЛ чрез ЛЕ!И трофей, и мангизи в банката!Колкото и Тотнъм, Ливърпул и Сити да се кефят на топ 4, заслужиха си го, друго е да вдигнеш трофей пред феновете, па макар и от ламарина!И един медал да докараш у дома!
3 купи последните 2 сезона, време е още по-нагоре да погледнем....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38893
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот tevez » 25 май 2017 12:39

Moу е нормално да почива, защото няма той да води преговорите с новите играчи, а изп. директор. Той е дал списъка, така че чак като започне лятната подготовка и турнето на отбора, тогава може да се върне на работа. През това време заслужена почивка. За играчите също.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот iliev72 » 25 май 2017 13:54

Отдавна не бях гледал толкова скучен финал.СКУКА !!!
И при това май нямате по офанзивна халфова линия.
Само не разбрах как от борба за титлата в PL , преминахте в борба за топ 4 и накрая спечелихте ЛЕ който септември 2016 Моу го отписа.Някой ще ме светне ли какви точно бяха приоритетите в началото и как така се измениха само за няколко месеца ?!
Много ще се радвам на пълен и подробен анализ на формуният ви анализатор за смяната на приоритети и защо !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 24.05

Мнениеот trokadero_ » 25 май 2017 14:10

anker1878 написа:
trokadero_ написа:Аякс според мен са по-добрият тим. 2:1 ;)

Не ги разбираш нещата Ивчо , но важното е да си в играта :mrgreen:


Е така мислих . Честито им ;)

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1051
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: ЛЕ | ФИНАЛ | Аякс - Манчестър Юнайтед | 0:2

Мнениеот Scholesy93 » 25 май 2017 14:33

iliev72 написа:Отдавна не бях гледал толкова скучен финал.СКУКА !!!
И при това май нямате по офанзивна халфова линия.
Само не разбрах как от борба за титлата в PL , преминахте в борба за топ 4 и накрая спечелихте ЛЕ който септември 2016 Моу го отписа.Някой ще ме светне ли какви точно бяха приоритетите в началото и как така се измениха само за няколко месеца ?!
Много ще се радвам на пълен и подробен анализ на формуният ви анализатор за смяната на приоритети и защо !

Ми виж ся братче, според обстоятелствата се сменят и приоритетите.Да кажем че отбор А назначи един треньор, да го наречем Юрген Топ, през септември.И му кажат, че е докаран за да ги вкара в топ 4.Ся, Юрген Топ нещо се затруднява с тая цел и се усеща, че в първия си сезон и топ 6 не може да докара.Та затова си променя приоритетите-решава да влезе в ШЛ не чрез топ 4, а чрез ЛЕ.Заради това пуска юноши във ВЛ и стига финала на ЛЕ.А там, за да не е скучен финала, излиза като истински поет и пада с 3-1 от Севиля.Неутралните фенове цъфтят, феновете на Отбор А процъфтяват.Та и при нас ей така-нашия се усети, че в първенството първия сезон му е трудно.Та заради това се концентрира върху купите.Естествено, Юрген Топ докара едно влизане в трета урна в ШЛ за две години, а нашия треньор за една година докара три трофея и втора урна на ШЛ.Не че сме в блестящо състояние-аз най-силно критикувам нашия треньор.Ама фен на Ливърпул да идва да поставя под въпрос нашите приоритети е смехотворно.Защото вече чета че лятото ще взимате Бен Гибсън и Андрю Робертсън, а Марез щял да бъде идеален заместник на Коутиньо.И си спомням един друг треньор, дето първия си сезон не се класира за Европа, заради това втория сезон се хвърли яко и стигна второ място, лятото продаде Суарез и го замести с Балотели, а на третия сезон изпрати Джерард с 6-1 от Стоук.При все че Стоук се смилиха и пуснаха на Джерард един гол, барем те да го зарадват.Та сега тая замяна Марез за Коутиньо, който от Барса вече говорят как би паснал идеално, нещо...
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта