ЛЕ | 1/4 финал | РСК Андерлехт - Манчестър Юнайтед | 1-1

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1153
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | РСК Андерлехт - Манчестър Юнайтед | 1-1

Мнениеот redhooligan » 14 апр 2017 01:26

Ами отново слаб мач. Няма какво да се лъжем. Второто полувреме ни нямаше никакви. Отново вместо да си решим нещата,ще трябва да се мъчиме още един мач. Погба отново никъде го няма. Трябвало да забравим за парите които са дадени за него. Е как се забравят толкова пари,като не можеш да направиш нищо смислено през 80% от мачовете които си изиграл? Сега играчите трябва да се реабилитират със една победа срещу Челси.
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7179
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | РСК Андерлехт - Манчестър Юнайтед | 1-1

Мнениеот vasilnv » 14 апр 2017 01:55

Отзад бяхме солидни, примерно, но реално срещу Челси ще си проличи колко ни струва защитата. На мен ми се струва доста калпава към момента, но просто Андерлехт нямат класата, за да го демонстрират. Отпред отново меко казано малоумни пропуски. Трябва да си решаваме мачовете с по едно положение, а не да изпускаме на празни врати, сами срещу вратаря и т.н. Всеки един в атака днес беше кръгла нула, с изключение на Мики, който за мен е и играч на мача.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38907
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | РСК Андерлехт - Манчестър Юнайтед | 1-1

Мнениеот tevez » 14 апр 2017 14:15

Една грешка на Дармиан и резултатът несправедливо се промени. Като цяло Андерлехт не са нищо особено, бих казал под нивото на Ростов. На Олда ще им вкараме поне 2 гола, сигурен съм в класирането. А пропуските са нещо, което вече не ме изненадва.

На линия
Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14709
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЛЕ | 1/4 финал | РСК Андерлехт - Манчестър Юнайтед | 1-1

Мнениеот smoothc » 14 апр 2017 23:08

Ами отново слаб мач.

Пресилени думи, по-скоро липсваше ефективността в атака(нещо до болка познато през сезона) и вече фрапантната грешка в защитата, която позволи на домакините да вкарат с първия си точен удар във вратата.
Иначе си владеехме положението през голяма част от мача, играхме уверено, със самочувствие, но отново имаше едно 3-4 чисти положения, които се пропуснаха/проиграха с лека ръка.
Андерлехт са наистина големи късметлии, просто защото с този гол остават в играта, макар огромната разлика в класите и доста безличната им игра предвид факта, че бяха домакини.

На мен ми се струва доста калпава към момента.

Не знам какво ти се струва, но изминаха 52 мача към момента, а статистиката е повече от категорична:
0 допуснати гола - 22 пъти
1 допуснат гол - 24 пъти
2+ допуснати - 6 пъти
Показатели, които индикират за доста високи нива на стабилност в дефанзивен план, дори отлични бих казал.

Истинският проблем е, че трудно бележим голове, сиреч, липсва ни ефективността в атаката.
Проблем, който продължава и през този сезон, за огромно съжаление.
Срамота е Манчестър Юнайтед да изпитва трудности във вкарването на 2 гола, не 2+, а 2 гола!
Неслучайно за последните сезони имаме и толкова много равенства 0-0/1-1 - резултатите, които в крайна сметка ни закопаха за едно по-добро класиране/прогрес.

Наскоро се появи коментар на Моуриньо, в който казва дали на шега или истина, или просто неправилно тълкувание:
"Предпочитам 10 равенства, пред 5 победи и 5 загуби".
Да, неприятно е да се губят мачове, но при положение, че в крайна сметка всичко са базира върху точките, то малко или много равенството се явява като провал, просто защото с 2 поредни победи, т.е. 6 точки, могат да се компенсират бързо, докато равенството по-скоро те "задълбава". Не, че е лош резултат, естествено предвид и обстоятелствата, но като цяло не разбирам този панически страх у Моуриньо от загубата или по-точно в количеството им.
Например, ако разделим 12-те ни равенства на 6 победи и 6 загуби, то щеше да се получи следното:
21-0-9
Да, така щяхме да сме с най-много загуби от ТОП 6, но пък точките ни щяха да бъдат 63, вместо 57.
Ливърпул са интересен пример до момента, понеже те имат 9 равни и 5 загуби, т.е. са 1 по-малко от лидера Челси, но пък от друга страна, те допуснаха често да бъдат изравнявани, което на фона на това, че имат 18 победи и 68 вкарани гола(номер едно по този показател в лигата) + факта, че събраха най-много точки от директните двубои срещу ТОП 6, означава че Скаузърите в действителност са устойчиви, просто защитата им е супер калпава.
И въпреки долната си защита, те към момента са в ТОП 3, Сити също са долни в защита, но и те намират място в ТОП 4.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта