ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Тони » 14 мар 2017 18:24

Aз останах доста неприятно изненадан от нагласата на Юнайтед за този мач. Все едно бяха дошли да се бият, или нещо такова. Никога няма да забравя какво направи Жозе за Челси, обаче сега виждам какво е Моуриньо срещу твоя отбор. Истинска отврат. Дори се чудя как не завършихте с още червени картони. Рохо накрая също трябваше да бъде изгонен, а Валенсия не се спря цял мач.

Щом ви харесва, ок, то и аз едно време си бях доволен. В крайна сметка обаче трябва да гледаме реално. Чудя се дали ви хареса цяло второ полувреме (вярно с човек по-малко бяхте) цялата ни защита да е във вашето поле. По едно време си помислих, че гледам Барселона на Гуардиола.

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3984
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот UltraBlue » 14 мар 2017 18:51

Тони написа:Aз останах доста неприятно изненадан от нагласата на Юнайтед за този мач. Все едно бяха дошли да се бият, или нещо такова. Никога няма да забравя какво направи Жозе за Челси, обаче сега виждам какво е Моуриньо срещу твоя отбор. Истинска отврат. Дори се чудя как не завършихте с още червени картони. Рохо накрая също трябваше да бъде изгонен, а Валенсия не се спря цял мач.

Щом ви харесва, ок, то и аз едно време си бях доволен. В крайна сметка обаче трябва да гледаме реално. Чудя се дали ви хареса цяло второ полувреме (вярно с човек по-малко бяхте) цялата ни защита да е във вашето поле. По едно време си помислих, че гледам Барселона на Гуардиола.

Аз не мисля, че мача беше груб. Нормално е според мен, Юнайтед да играят на границата на позволеното, но в нито един момент не е имало някакви брутални влизания и балтии.

Що се отнася до 2-та част - когато 2 равностойни отбора се изправят един срещу друг и единият остане с човек по-малко, е логично другият да успее да го натика в половината му. Щеше да бъде самоубийствено да се тръгне напред при това положение и при отбора на Челси насреща, който този сезон размазва противницте си точно на контра атака.

И Сити бяха натикали Челси преди няколко месеца така и то не с човек повече, но предполагам не си останал разочарован от изхода на този мач?
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Тони » 14 мар 2017 18:56

Не съм, но това, което се случи се случи, защото успяхме да ги хванем на контри. Юнайтед бяха меко казано немощни и нямаха никаква идея как да излязат от полето си.
Изобщо не мога да се съглася, че отборите са равностойни и класирането го показва. Няма как да си равностоен със шестия, а ти да си първи.
Това за грубостта ... абе надявам се да се майтапиш. Аз очаквам сега Рохо да го накажат по видеозапис. То бива бива, ама това е безобразно.

The English Football Association (FA) has charged Manchester United for failing to control its players during Monday's FA Cup quarter-final defeat to Chelsea at Stamford Bridge.

More to come.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14713
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот smoothc » 14 мар 2017 21:24

По-скоро отпадаме заслужено, отколкото нещо друго.
Планът на Моуриньо не беше зле, но червеният картон тотално обърка нещата.
Ясно е, че Оливър е п******, доказвал го е десетки пъти в нашите мачове, но и Ерера има лошия навик да прегаря в ключови моменти. Друг е въпросът, че играчи като Азар и Вилиан умишлено търсят подобно действие от страна на противниците, което не е нещо ново, но който падне в капана.
Като цяло имахме и доза късмет, че Челси не вкараха втори гол и мисля(разочарован съм), че трябваше някъде след 75-та минута да се рискува и да се тръгне на щурм, но това за съжаление не се случи.
Рашфорд беше длъжен да вкара, направо подлудях от този пропуск!!
Всичко стана много бързо, но за какъв чеп му беше да залъже още веднъж, вместо да стреля, с което и топката му дойде на по-слабия ляв крак!?
Трябваше да залъже на наляво, след това да си я пусне леко надясно, с което и да хване в крачка по-бавния Кейхил и да стреля мощно с десния крак и вече каквото стане, но....

Ако има нещо положително от този мач е, че загряхме хубаво за Ростов и цялата ярост ще се изсипе срещу тях.
Убеден съм, че ще им разпорим руските задници!

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3984
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот UltraBlue » 14 мар 2017 22:43

Тони написа:Не съм, но това, което се случи се случи, защото успяхме да ги хванем на контри. Юнайтед бяха меко казано немощни и нямаха никаква идея как да излязат от полето си.
Изобщо не мога да се съглася, че отборите са равностойни и класирането го показва. Няма как да си равностоен със шестия, а ти да си първи.
Това за грубостта ... абе надявам се да се майтапиш. Аз очаквам сега Рохо да го накажат по видеозапис. То бива бива, ама това е безобразно.

The English Football Association (FA) has charged Manchester United for failing to control its players during Monday's FA Cup quarter-final defeat to Chelsea at Stamford Bridge.

More to come.

Според мен е нормално, когато си с човек по-малко да те натикат в собствената половина, още повече когато си гост на класен отбор. И въпреки това Юнайтед можеше да създаде проблеми на Челси, особено ако Рашфорд си беше вкарал положението.

От другата страна Челси, освен че имаше териториално предимство, не създаде кой знае какви положения. Показателно е че голът падна след удар от дистанция, а не след някаква сериозна атака.

Докато 2-та отбора бяха 11:11, мача беше равностоен, като смея да твърдя, че първите 15 мин. Юнайтед доминираше и Члеси не можеха да направят нищо напред. След картона мача стана друг.

Относно грубости - аз лично се сещам за едно грубо влизане на Янг и това на Рохо(за което аз не съм сигурен че беше умишлено). Останалите нарушения не бяха груби. Ти си гледал доста мачове в Англия и мисля, че можеш да направиш разлика м/у здрави балтии и тактически нарушения.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот E_pluribus_unum » 15 мар 2017 14:43

Като оставим всичко на страна,защото,каквото имаше да се коментира в този мач вече сте го направили,аз се чудя,какво прави още този Коста на терена?Пълен провал е "натурализирания"!Формата му пада прогресивно от два месеца насам,прави куп пропуски,бавен,алчен и отново почва да си връща старото"Аз".Този човек в момента е огромна тежест за отбора според мен.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот boabbb » 15 мар 2017 15:42

E_pluribus_unum написа:Като оставим всичко на страна,защото,каквото имаше да се коментира в този мач вече сте го направили,аз се чудя,какво прави още този Коста на терена?Пълен провал е "натурализирания"!Формата му пада прогресивно от два месеца насам,прави куп пропуски,бавен,алчен и отново почва да си връща старото"Аз".Този човек в момента е огромна тежест за отбора според мен.


Коста е на моменти, 1-2 месеца играе много и вкарва, и след това влиза в ебаси дупката :roll: Зимата ви извади 3-4 поредни мача, а сега ... Много е видно при него това нещо :roll: Според мен, ако Челси изкара дузпа в следващите мачове, трябва да я бие той задължително :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта