ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот boabbb » 14 мар 2017 12:59

Абе, чак сега гледам, че оня с лепената коса скача на Моуринката :? Верно, че късака не ми е любимец, ама тоя Конте изглежда доста неприятно човече ... По цял мач рипа като предрусал :x
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Jackxxx » 14 мар 2017 13:20

Конте е долно човече. Радва се повече на провала на Моуриньо от колкото на собственият си успех.
Ама Конте ще последва съдбата на Раниери и Моуриньо от предните два сезона. :D

А Моуриньо им го (по)каза на феновете на Челси: :lol:
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13757
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Red_Neck » 14 мар 2017 13:37

Jackxxx написа:Конте е долно човече. Радва се повече на провала на Моуриньо от колкото на собственият си успех....

:roll:

Интересно съждение, .... любопитен съм от какви факти е продиктувано то, .... а и защо да се проваля Моу? Мислех си, че сезонът му е успешен.... все още.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот boabbb » 14 мар 2017 13:46

Red_Neck написа:
Jackxxx написа:Конте е долно човече. Радва се повече на провала на Моуриньо от колкото на собственият си успех....

:roll:

Интересно съждение, .... любопитен съм от какви факти е продиктувано то, .... а и защо да се проваля Моу? Мислех си, че сезонът му е успешен.... все още.


И аз не харесвам Конте, с това кече ми напомня на Боби Перуката :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3984
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 13.03

Мнениеот UltraBlue » 14 мар 2017 14:28

Unforgiven_M написа:
UltraBlue написа: И 2-та картона бяха меко казано спорни...


И двата картона са повече от реални. Трябва да си повече от идиот при наличието на един жълт да влизаш така отзад... Че после ходи и да се обяснява тъпия ритнитопковец...

А ти трябва да си много спрял, за да твърдиш това. При първият картон Азар се забива в Ерера. Виж че той не помръдва и сантиматър от позицията, която е заел още преди Азар да тръгне на където и да било. Или може би трябваше да му направи път и да го съпроводи до гол линията!?

При 2-та ситуация влизането въобще не е отзад, а е отстрани. Нарушението не е грубо и не спира голова атака. При положение, че го прави играч, който вече има картон, един нормален съдия би го предупредил за подобно действи, не да го гони директно.

Аз мнението си за този съдия съм го казал отдавна. Във всеки мач този сезон свири срещу Юнайтед. Гледайте и другите мачове, които ще му поверят до края на сезона и ще се убедите за какво говоря. В мач, който в никакъв случей не беше груб, да се извади подобен картон е престъпление. Ако това беше станало в Испания, бих го разбрал, но това е Англия!!! Срамна работа...
Последна промяна от UltraBlue на 14 мар 2017 14:34, променено общо 3 пъти.
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Alex » 14 мар 2017 14:33

Jackxxx написа:Конте е долно човече. Радва се повече на провала на Моуриньо от колкото на собственият си успех.
Ама Конте ще последва съдбата на Раниери и Моуриньо от предните два сезона. :D

А Моуриньо им го (по)каза на феновете на Челси: :lol:

Моуриньо долно човече ли беше след изказването за King of failure?

Щото си спомням как обясняваше, че веднага щели да го уволнят, пък после орева целия свят, че го уволниха... Когато наричаше Раниери "Looser" и треньор, който може да печели само малки купи и суперкупи, а после излизаше с неговите инициали на екипа си, за да си върне на Челси и да си отмъсти на бившите си играчи, това постъпка на долно човече ли беше? (и най-голямата ирония и че няколко дни след това празнуваше спечелването на League Cup :roll: )

В началото на сезона като обясняваше, че Клоп и Венгер не правят скъпи трансфери, щото не са в топ-клубове (като него), долно човече ли беше?

И тъй като Моуриньо обича фактите, след като започна сезона в топ-клуб (по неговата оценка) и похарчи най-много за трансфери и по-малките клубове на Арсенал и Ливърпул са пред него... това failure ли е... по неговите си стандарти?
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот 0007 » 14 мар 2017 15:49

Jackxxx написа:Конте е долно човече. Радва се повече на провала на Моуриньо от колкото на собственият си успех.
Ама Конте ще последва съдбата на Раниери и Моуриньо от предните два сезона. :D

А Моуриньо им го (по)каза на феновете на Челси: :lol:

Конте е на път да спечели титлата,на 1/2-финал за ФА,но пък щом ти казваш,повече му дремело за провала на Моуриньо. :lol: :lol: По-скоро Жозе е тоя,който от няколко месеца насам прави язвителни изказвания по адрес на Челси за щяло и нещяло,а Конте абсолютно всеки път го подминава с усмивка. :roll:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

CSKA69
Мнения: 4475
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот CSKA69 » 14 мар 2017 15:49

Добри въпроси е задал колегата. Моу си е доказано долен тип. Аз лично се изкефих как Конте избухна срещу жестикулациите му при един фаул на тъча. Италианецът се разбесня за картон на играч на Юнайтед, Моуриньо се опита да го репликира и Конте щеше да го изяде :lol:
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Jackxxx » 14 мар 2017 17:12

Защо ми скочихте така, не мога да разбера?
Казах, че Конте е долно човече и това ми е мнението. Дължи се на наблюденията, които имам над него. Особено от кариерата му в Италия. Конте сега си трае, защото му се получават нещата. Ще го видим, когато започне да потъва.

Моуриньо е от най-долните човечета. :lol: Може в следващата си книга да пише само за номерата и игричките, които върти и пак ще напълни 500 страници. Аз лично, никога не съм го харесвал особено.

И за мен сезона му е почти напълно провален (все още не е свършил). Но не го упреквам много, защото съм гледал всички мачове на Юнайтед от началото на сезона и знам, че не може винаги когато Марсиал, Мата, Погба, Рашфорд, Мхитарян, Златан, Руни и сие пропускат пред врата, Моуриньо да им е виновен. :)
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: ФА | 1/4 финал | Челси - Манчестър Юнайтед | 1:0

Мнениеот Alex » 14 мар 2017 17:36

Jackxxx написа:Защо ми скочихте така, не мога да разбера?
Казах, че Конте е долно човече и това ми е мнението. Дължи се на наблюденията, които имам над него. Особено от кариерата му в Италия. Конте сега си трае, защото му се получават нещата. Ще го видим, когато започне да потъва.

Моуриньо е от най-долните човечета. :lol: Може в следващата си книга да пише само за номерата и игричките, които върти и пак ще напълни 500 страници. Аз лично, никога не съм го харесвал особено.

И за мен сезона му е почти напълно провален (все още не е свършил). Но не го упреквам много, защото съм гледал всички мачове на Юнайтед от началото на сезона и знам, че не може винаги когато Марсиал, Мата, Погба, Рашфорд, Мхитарян, Златан, Руни и сие пропускат пред врата, Моуриньо да им е виновен. :)
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта