Златан Ибрахимович - фен тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 02 юли 2016 10:42

Klzrdz написа:
iliev72 написа:Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.

Та, не разбрах какво е Вашето предложение? Кой трябва да бъде капитан на Англия? :?
Кой е по-квалифициран от Рууни, за да заеме тази позиция, че ми стана интересно от Вашите мнения? :)

За съжаление от тези които беше взел дедо Рой поне аз там не видях истински лидер и човек който може да поведе отбора към победа.
В тези играчи не видях играчи като Джон Тери , Стивън Джерард , Тони Адамс , Пол Инс , Алан Шиърър и т.н.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Rofles » 02 юли 2016 11:12

iliev72 написа:
Klzrdz написа:
iliev72 написа:Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.

Та, не разбрах какво е Вашето предложение? Кой трябва да бъде капитан на Англия? :?
Кой е по-квалифициран от Рууни, за да заеме тази позиция, че ми стана интересно от Вашите мнения? :)

За съжаление от тези които беше взел дедо Рой поне аз там не видях истински лидер и човек който може да поведе отбора към победа.
В тези играчи не видях играчи като Джон Тери , Стивън Джерард , Тони Адамс , Пол Инс , Алан Шиърър и т.н.


Стивън Джерард мани да не повежда отбор.. :lol:
Изображение[/center]

Потребителски аватар
Klzrdz
Мнения: 1265
Регистриран на: 10 сеп 2013 02:50
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Klzrdz » 02 юли 2016 11:18

iliev72 написа:
Klzrdz написа:
iliev72 написа:Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.

Та, не разбрах какво е Вашето предложение? Кой трябва да бъде капитан на Англия? :?
Кой е по-квалифициран от Рууни, за да заеме тази позиция, че ми стана интересно от Вашите мнения? :)

За съжаление от тези които беше взел дедо Рой поне аз там не видях истински лидер и човек който може да поведе отбора към победа.
В тези играчи не видях играчи като Джон Тери , Стивън Джерард , Тони Адамс , Пол Инс , Алан Шиърър и т.н.

Значи обвиняваш Рой, че не е взел на Европейското играчи като Тери или Джерард, това ли да разбирам?
Ще ти кажа все пак аз какво мисля-Всеки играч е различен и няма как да имат еднакъв характер, стил на игра, мотивация и т.н. Според мен Рой, с това с което разполагаше направи най-добрия избор(като направим малки изключения-пр. Дани Дринкуотър). И точно според мен от този състав, който беше на Европейското, нямаше друг, който да по-добър за тази роля.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 02 юли 2016 11:20

Rofles написа:
iliev72 написа:
Klzrdz написа:
iliev72 написа:Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.

Та, не разбрах какво е Вашето предложение? Кой трябва да бъде капитан на Англия? :?
Кой е по-квалифициран от Рууни, за да заеме тази позиция, че ми стана интересно от Вашите мнения? :)

За съжаление от тези които беше взел дедо Рой поне аз там не видях истински лидер и човек който може да поведе отбора към победа.
В тези играчи не видях играчи като Джон Тери , Стивън Джерард , Тони Адамс , Пол Инс , Алан Шиърър и т.н.


Стивън Джерард мани да не повежда отбор.. :lol:

Мани , не мани , но поведе през 2005 Ливърпул към обрата и спечели КЕШ.И това ли ще оспориш. Нещо не си спомням МЮ да са правили такъв обрат с капитан Рууни.
Klzrdz написа:Значи обвиняваш Рой, че не е взел на Европейското играчи като Тери или Джерард, това ли да разбирам?
Ще ти кажа все пак аз какво мисля-Всеки играч е различен и няма как да имат еднакъв характер, стил на игра, мотивация и т.н. Според мен Рой, с това с което разполагаше направи най-добрия избор(като направим малки изключения-пр. Дани Дринкуотър). И точно според мен от този състав, който беше на Европейското, нямаше друг, който да по-добър за тази роля.

Единственото за което го обвинявам дедо Рой , че сложи Рууни в халфовата линия. Или трябваше да е на върха на атаката или на скамейката.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот smoothc » 02 юли 2016 12:25

Скаузърите пак са се разпенили :)
Все Манчестър Юнайтед им е в устата, ако пък нещо лошо се случи на Англия, първото, е да критикуват Рууни или някой друг играч на Юнайтед, е***** комплексираните типове.
Илиев възприема всяка дума буквално, с което става за смях в обратните си реплики.
Преди да дойде в Юнайтед( и впоследствие спечели титлата във Висшата лига), Майкъл Оуен беше на едно(с легендарен статус) със Стивън Джерард и Джейми Карагър, но като вдигна за първи път титлата(нещо което така и не се случи на останалите)...комплексираните скаузъри го отлъчиха, заиграха по двоен стандарт спрямо него и край!
Неслучайно зачекнах годините на създаване между Ливърпул и ПСЖ(с цел иронизиране на сравнението му), в отговор на Илиев, който каза, че "по моята логика" и Златан би следвало да е легенда на парижани, но той(понеже е Скаузър) не разбра какво имам предвид и сам падна в капана на своето невежество.

p.s.
И все пак, нека се придържаме към темата Златан Ибрахимович.
Честит ни трансфер!
Доказан голмайстор и лидер, който със сигурност ще окаже положителен ефект върху прогреса на Юнайтед и опита на по-младите играчи.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 02 юли 2016 12:33

Само , че Златан не е легенда за ПСЖ :lol: :lol: :lol: И по твоята логика дори Сафет Сушич би трябвало да е легенда ( само , че ти никога не си го гледал и си нямаш на идея що за играч е Сафет). Оуен загуби статуса си на легенда в момента който се върна в Англия и заигра в МЮ. И от тогава Ливърпул дори не го е търсил да го представя в някоя рекламна кампания.Разгледай внимателно кои са викани в мачовете на легендите и ще разбереш , че не само феновете отразяха Оуен.
P.S. Като се сетя колко "положително" влияние оказа на Марио :lol: :lol: :lol:
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1780
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот locke » 02 юли 2016 12:41

Вълчан написа:Ибрахимович е голаджия от класа.Като се има в предвид срещу какви дървета ще играе нищо чудно и да стане голмаистор на първенството.


Лордовете Кейн и Варди дали са на това мнение :lol: :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 02 юли 2016 12:50

locke написа:
Вълчан написа:Ибрахимович е голаджия от класа.Като се има в предвид срещу какви дървета ще играе нищо чудно и да стане голмаистор на първенството.


Лордовете Кейн и Варди дали са на това мнение :lol: :lol:

Към тях може да прибавиш Серхи Агуеро и Дани Стъридж(ако Клоп е намерил формулата да го задържи здрав цял сезон).
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Цецо Чука » 02 юли 2016 14:45

smoothc написа:Честит ни трансфер!
Доказан голмайстор и лидер, който със сигурност ще окаже положителен ефект върху прогреса на Юнайтед и опита на по-младите играчи.


Mноооооого по-рано трябваше да го вземем....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот smoothc » 02 юли 2016 16:13

Златан Ибрахимович от Малмьо до Манчестър Юнайтед
[center][/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта