Златан Ибрахимович - фен тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 01 юли 2016 20:27

Rofles написа:
iliev72 написа:
Rofles написа:Когато сравниш клуб с историята на Ливъпул, с историята на клуб като ПСЖ.. :lol: :lol: :lol:

45г са 6 пъти шампион , а вие за първите 45г колко пъти станахте шампиони ?!


Ееееее.. коя година е това ? :lol: :lol: :lol: :lol: Защо гледаш в миналото, а не в настоящето ? Така ти изнася май, май ?

Така изнася на вашето анализаторче :lol: :lol: :lol:
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Jackxxx » 01 юли 2016 22:10

PSvilenov написа:Не е ли къде по добре да се закачиш до футболисти като Джерард , Касияс , Гигс или Тоти ? Истински футболни ментори с истинска роля на капитан , ключова за развитието на един отбор.

Тук съм съгласен. По-добре би било. Но в момента нямаме такъв в състава. И да изпревара критиките - Руни е слаба ракия като капитан.
НО аз пак ще кажа - младите покрай Златан ще научат много за чисто спортно-техническият аспект на позицията нападател. Също така ще прихванат от неговата непримиримост и борбеност. Разбира се, може да прихванат и от арогантността му. Ама то с арогантен мениджър и арогантен нападател, другите ще ги видим...
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 01 юли 2016 22:15

Рууни го видяхме колко струва като капитан на ЕВРО-то ;)
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот soad » 01 юли 2016 22:23

iliev72 написа:Рууни го видяхме колко струва като капитан на ЕВРО-то ;)

Да, то по вашата логика дето чета навсякъде целия национал на Англия трябваше да е от играчи на Пул. :mrgreen: :mrgreen: Успокойте се малко и свалете розовите си очила.

П.С. Нямам търпение Златан да започне да мачка за Юнайтед!!! :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Цецо Чука » 01 юли 2016 22:37

Ибряма сега ше набие абсолютно всички в съблекалнята и отбора ше тръгне най-сетне...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 01 юли 2016 22:38

Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Klzrdz
Мнения: 1265
Регистриран на: 10 сеп 2013 02:50
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Klzrdz » 02 юли 2016 01:27

iliev72 написа:Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.

Та, не разбрах какво е Вашето предложение? Кой трябва да бъде капитан на Англия? :?
Кой е по-квалифициран от Рууни, за да заеме тази позиция, че ми стана интересно от Вашите мнения? :)

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Rofles » 02 юли 2016 01:56

Klzrdz написа:
iliev72 написа:Не съм казал , че няма място в национала Рууни. Само , че не става за капитан.Не че някой от целият отбор има качества за такъв в момента.

Та, не разбрах какво е Вашето предложение? Кой трябва да бъде капитан на Англия? :?
Кой е по-квалифициран от Рууни, за да заеме тази позиция, че ми стана интересно от Вашите мнения? :)

Е как кой ? :lol: Хендерсън или Клайн.
Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Alex » 02 юли 2016 02:11

Като фен на Арсенал съм много щастлив от този трансфер... така знам, че гол във важен мач няма да вкарате... иначе Златан може да си вкарва разни хеттрици на 18-тия в класирането ;)
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Alex » 02 юли 2016 02:17

PSvilenov написа:
Jackxxx написа:
PSvilenov написа:[Без да се заяждам мога да твърдя, че точно обратното ще стане. Този лигльо и тарикат ако е ментор да ви пази господ юношите по добре ....

Абе аз ако съм 18 годишен, току що пробил в първият отбор, определено ще се закача за Ибра на тренировките и ще го гледам какво прави и как го прави. В такъв смисъл ментор. Далеч съм от мисълта, че той ще седне с младите момчета и ще им обяснява как да си подобрят играта. Но само от това, че ще тренират с него ще спечелят доста.

Аз пак ще дам контра мнение тук. Ако съм 18 годишен и ми се налага съотборник да ми е някъв тип Ибрахимович или Роналдо дето се цупи що не си му подал дори когато вкарваш няма да види и грам уважение от мен. А всички тия лафчета за Ибра според мен са комплекс на самият футболист и предполагам е доста дразнещо за колегите му във футбола. Не е ли къде по добре да се закачиш до футболисти като Джерард , Касияс , Гигс или Тоти ? Истински футболни ментори с истинска роля на капитан , ключова за развитието на един отбор.

+1
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта