Златан Ибрахимович - фен тема

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Rofles » 01 юли 2016 17:55

Когато сравниш клуб с историята на Ливъпул, с историята на клуб като ПСЖ.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение[/center]

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Zeeyo » 01 юли 2016 18:05

Rofles написа:Когато сравниш клуб с историята на Ливъпул, с историята на клуб като ПСЖ.. :lol: :lol: :lol: :lol:


Не, че нещо ама очуден ли си? Само тоя балък може да го стори това. Той спори предимно както му е удобно и както му изнася и на където му е обърнат гъза, ако му кажеш нещо което не му оттърва - прави се, че не го е видял. :mrgreen:

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот soad » 01 юли 2016 18:15

Паралели между трансферите на Ибра и Фалкао са абсурдни. Фалкао дойде в Юнайтед след изключително тежка контузия и аз лично, както и много други фенове бяхме скептични към този трансфер и се оказа оправдано. Но Ибра е друга бира. Здраво биче, което всеки сезон вкарва една камара голове, като последния му в ПСЖ е най-резултатния от всички. Фалкао за сравнение последните му силни 2 сезона бяха в Атлетико. След това в Монако го преследваха доста контузии, игра малко и вкара малко. Очевидно някои чужди фенове се опитват да замажат очевидното (класата на Ибра) и започват да търсят всякакви начини да умаловажат този трансфер, защото дълбоко в себе си са наясно, че Златан ще е истинско страшилище за всички отбори в ПШ. :)

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот PSvilenov » 01 юли 2016 19:27

Jackxxx написа:
PSvilenov написа:[Без да се заяждам мога да твърдя, че точно обратното ще стане. Този лигльо и тарикат ако е ментор да ви пази господ юношите по добре ....

Абе аз ако съм 18 годишен, току що пробил в първият отбор, определено ще се закача за Ибра на тренировките и ще го гледам какво прави и как го прави. В такъв смисъл ментор. Далеч съм от мисълта, че той ще седне с младите момчета и ще им обяснява как да си подобрят играта. Но само от това, че ще тренират с него ще спечелят доста.

Аз пак ще дам контра мнение тук. Ако съм 18 годишен и ми се налага съотборник да ми е някъв тип Ибрахимович или Роналдо дето се цупи що не си му подал дори когато вкарваш няма да види и грам уважение от мен. А всички тия лафчета за Ибра според мен са комплекс на самият футболист и предполагам е доста дразнещо за колегите му във футбола. Не е ли къде по добре да се закачиш до футболисти като Джерард , Касияс , Гигс или Тоти ? Истински футболни ментори с истинска роля на капитан , ключова за развитието на един отбор.

Adolf
Мнения: 98
Регистриран на: 12 юни 2016 22:19
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Adolf » 01 юли 2016 19:31

smoothc написа:
Фалкао world class играч?

Да, за твое огромно учудване е world class футболист :)

Стига си се излагал...Тоя никой не го помни (освен теб).
Фалкао още преди да дойде в МЮ си беше надценен, но там го разкриха напълно.
Ти май не разбираш от футбол или те кефи да пишеш глупости.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13203
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот sapio0o » 01 юли 2016 19:48

Adolf написа:Фалкао още преди да дойде в МЮ си беше надценен, но там го разкриха напълно.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот iliev72 » 01 юли 2016 19:49

Rofles написа:Когато сравниш клуб с историята на Ливъпул, с историята на клуб като ПСЖ.. :lol: :lol: :lol: :lol:

45г са 6 пъти шампион , а вие за първите 45г колко пъти станахте шампиони ?!
Офтопик:


Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Потребителски аватар
Rofles
Мнения: 8044
Регистриран на: 17 ное 2010 20:56
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот Rofles » 01 юли 2016 19:54

iliev72 написа:
Rofles написа:Когато сравниш клуб с историята на Ливъпул, с историята на клуб като ПСЖ.. :lol: :lol: :lol: :lol:

45г са 6 пъти шампион , а вие за първите 45г колко пъти станахте шампиони ?!


Ееееее.. коя година е това ? :lol: :lol: :lol: :lol: Защо гледаш в миналото, а не в настоящето ? Така ти изнася май, май ?
Изображение[/center]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот soad » 01 юли 2016 19:55



Честито!

Потребителски аватар
diablorojo
Мнения: 661
Регистриран на: 10 сеп 2014 20:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златан Ибрахимович - фен тема

Мнениеот diablorojo » 01 юли 2016 20:09

Изображение
:twisted:
Изображение


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта