Жозе Моуриньо - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

mahtava
Мнения: 195
Регистриран на: 17 дек 2013 11:52
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот mahtava » 27 май 2016 20:32

След Ван Гал португалския шофьор на автобус е най-доброто нещо което може да иска фен на Ливърпул. Португалския циганин ще досъсипе Юнайтед и след него поне 5 години ще бъде пустиня. Мауриньо вече е приключил с големия футбол точно както и Бенитез.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Цецо Чука » 27 май 2016 20:46

mahtava написа: е най-доброто нещо което може да иска фен на Ливърпул


Оф мамоооооо.......вие КАДЕ бе комици?
Та ти по време на последната титла те е немало изобщо на света бе.
Седнал да ми говори кво било най-добро за тех,гачели некой го интересува мишестия ви отбор дето Севиля ви наприха диви и шастливи...

Седи си там на брега на реката Мърси, плачи и не глей на големите у паниците,, клоун....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Вълчан
Мнения: 4261
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Вълчан » 27 май 2016 22:31

Чака се мача Челси-Ман Юнаитед..Иначе ако наистина му се дават тези над 250 милиона за трансфери куц и прост да си ще сглобиш силен отбор.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Цецо Чука » 27 май 2016 22:37

Вълчан написа:Чака се мача Челси-Ман Юнаитед..Иначе ако наистина му се дават тези над 250 милиона за трансфери куц и прост да си ще сглобиш силен отбор.


Е,ма глейзърите казАха: нема проблеми, пара ше има, начи сичко е точно.
Почваме селекцията с Ибряма, той надува кларнета и натам върви като песен работата...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот doktora25 » 27 май 2016 23:26

Айде честито! Най-точният човек, който знае как да унижава каталунски празноглавци и го прави с кеф и майсторлък. Ще развие започнатото от Ван Гаал, който принципно поставя много добри основи и мисля, че ще дръпнете нагоре. Не бих казал, че ще ви стискам палци (освен при подобни обстоятелства на последните 1-2 месеца), но като цяло ви уважавам, което може да се каже, че е по-важното.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Jackxxx » 27 май 2016 23:27

Ибра е без пари. Само заплата ще иска. Така, че пак си остават 250 млн за харчене
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Цецо Чука » 28 май 2016 00:25

Jackxxx написа:Ибра е без пари. Само заплата ще иска. Така, че пак си остават 250 млн за харчене


Така така....съвсем правилно...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот man_utd_ » 29 май 2016 10:07

Недехте хвърчете в облаците, че да не има ЛВГ 2. ВЪпреки че според мен поне това няма да се случи, аз все още си оставам с едно наум, предвид факта, че до този момент имахме два провала на треньорското място. ЮЛично аз ще почакам да видя резултати, преди да давам оценка на когото и да било (в случая Моуриньо). Относно озни идиот фенчето на Ливърпул - безтитленик, бягай да учиш, че в скоро време ще имаш класни работи.

zdvera
Мнения: 85
Регистриран на: 14 апр 2015 19:48

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот zdvera » 29 май 2016 12:42

Ако целта до 2г да се върнете на върха Моу е човека и го е доказал , но ако става въпрос за дългосрочно и устойчиво развитие Моу е далеч от такива неща.
Другото което е характерно за Моу , че той се хваща с отбори които малко им трябва за да са водещи и са почти окомплектовани. МЮ не е такъв отбор.
И най-вече амбицията му да докаже на Роман и Челси , че са сбъркали с уволнението му може да ви направи мечешка услуга. Много неща са против Моу.
Знае ли човек , може да си е извадил поуки от последният си престой в Челси и да подходи по-различен начин и да изненада всички. Ще видим.

Потребителски аватар
jokobsl
Мнения: 2
Регистриран на: 16 яну 2012 13:25
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот jokobsl » 03 юни 2016 14:29

Аз пък съм много доволен. Имам чувството, че Жозе е създаден за Манчестър Юнайтед заради уважението, което е показвал към клуба - време ще покаже дали е така. ;)

Но много се чудя на хората, които отсега предричат - той купува футболисти, звезди, затрива млади таланти, няма им доверие... Замислете се - вие това го казвате на базата на работата му в Челси, Интер и Реал. Не мислите ли, че самите клубове са такива и имат такава култура, а не Моуриньо? Не че ги следя особено, но не си спомням Интер и Реал в близките 15-ина години да имат политика свързана с изграждане на юноши от школите им... с едно-две изключения май и Челси е такъв клуб. Ами тогава какво очаквате от него?! Да им промени културата, политиката ли? А някой мисли ли, че в Порто е имал пари да купува звезди? Или никой не се сеща да погледне какво е направил там и как, с какво го е направил?! Не адвокатствам на Моуриньо, а се замислям само.

Според мен той е умен и се нагажда към условията, където отива и това е чудесно, тъй като основния проблем с Ван Гаал беше, че искаше да промени работеща филисофия на цял клуб - не ти трябва нова философия! Ние като клуб си имаме философия! Ако съм прав и Моуриньо успее отново да се нагоди към условията и традициите, то тогава не ме е страх, че ще пренебрегне юношите и ще пръсне куп пари за звезди.

Ще повижеем, ще видим, но да му дадем шанс. Да не го осъждаме предварително.

http://stream1.gifsoup.com/view/985624/paul-scholes-o.gif


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта