Жозе Моуриньо - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Nomer_9 » 27 май 2016 13:13

Честито! Правите крачка нагоре...
Ако Моу си е взел поука от грешките, които сътвори при последния си престой в Челси, без съмнение ще печелите купи с него.
Не очаквайте обаче някакъв особено привлекателен стил на игра...особено в дербитата, но все пак мисля, че сте на етап, на който имате нужда просто да печелите (на всяка цена).
Мисля, че ще е грешка ако вземете Златан, защото имате страхотни млади нападатели, а ако шведа дойде, 100% ще е първи избор. Това, от което имате нужда по мое мнение е дясно крило, заместник на Карик (имам предвид играч с неговите качества) и десен бек (Дармиан е дупка, а Моу не би пускал Валенсия на бека). Иванович е на разположение :)
По всяка вероятност бая ще си ходят ...Рохо, Фелайни, Мата, Йънг, Валенсия...
Избийте си от главата, че ще ви продадем Вилиан :mrgreen: Най-много Матич...
Пожелавам на Моу второ място...зад Челси ... и много да го слага на Пеп!
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

Потребителски аватар
TSHABALALA
Мнения: 461
Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот TSHABALALA » 27 май 2016 13:22

Оттук пътят за Моу и Манчо е само надолу. Юнайтед без съра лека полека ще се върнат пак там, където са били преди той да ги поеме. Жозе винаги е бил надценен, но с времето на всеки си му проличава истинската стойност, неговата в последните сезони започва да се разкрива и тази тенденция естествено ще продължи, докато съвсем не изпадне от сметките на големите отбори, както се случи с Бенитес.

Юнайтед, ако имаха ентусиазма и парите на Сити и Челси щяха да се задържат на върха, въпреки слабостите си, щяха да запълват дупките с пари, но ги нямат, така че скоро ще бъдат твърдо и устойчиво в средата на таблицата.

Моуриньо с неговия страхлив футбол и автобуси нормално да бъде изритан от големия футбол, лошото е че беше допуснат в него, но времето ще поправи тази грешка.

Прогноза: Максимум 2 години в Мачно за Моу и две класирания извън топ 6. А в близките 5 години лъкатушене между 12то и 8-мо място за Манчо и заточение на Моу в средняшки отборчета.

Потребителски аватар
old_traff
Мнения: 3386
Регистриран на: 18 дек 2012 18:24
Skype: ЛС :)
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот old_traff » 27 май 2016 13:25

Успех на Жозе! :)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Red_Neck » 27 май 2016 13:27

smoothc написа:По груби сметки, мисля че Юнайтед, Сити, Ливърпул, Челси, Арсенал ще похарчат това лято около 700 милиона паунда.

Шшшшшшшш, ... алоооооу ..... к'ви са тия цифри, бе колега ....... инджинеро ръка няма да хване с подобни бюджети в ЕПЛ ...... а той селекция за ЕКТ стяга човечеца ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
CECO_1981
Мнения: 2321
Регистриран на: 17 апр 2013 13:21
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот CECO_1981 » 27 май 2016 13:34

Пожелавам успехи на Мауриньо.За мен бе ясно,че той,ще води любимият ми отбор.Гледам тука големите специалисти във форума се обаждат неподготвени.Не се съмнявам във успехите на Мауриньо.
Изображение

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Кролик » 27 май 2016 14:14

Избора отдавна беше направен, просто сега му дойде времето да е официално. Успех на Моу в Юнайтед !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Middlesbrough » 27 май 2016 14:18

tevez написа:Успех на Моуриньо!
За мен беше ясно отдавна, че ще замени Ван Гаал!
Очаква ни много интересен сезон в Англия - Пеп, Моу, Венгер, Почетино, Клоп и старата лисица Раниери.

И Каранка :mrgreen:
Очаквам да правим бизнес с вас : ) заради близките отношения на мениджърите : )


Офтопик:

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот rebel » 27 май 2016 14:20

Чудесна новина за съперниците на Юнайтед. Преди няколко години феновете на Олд Трафорд му пяха..."кой си ти...?" ,ама те си знаят. Да жертваш Гигс за тоя, си е идиотия. Двамта с Гуадиола ще се борят за 5-6 място.

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот rebel » 27 май 2016 14:21

TSHABALALA написа:Оттук пътят за Моу и Манчо е само надолу. Юнайтед без съра лека полека ще се върнат пак там, където са били преди той да ги поеме. Жозе винаги е бил надценен, но с времето на всеки си му проличава истинската стойност, неговата в последните сезони започва да се разкрива и тази тенденция естествено ще продължи, докато съвсем не изпадне от сметките на големите отбори, както се случи с Бенитес.

Юнайтед, ако имаха ентусиазма и парите на Сити и Челси щяха да се задържат на върха, въпреки слабостите си, щяха да запълват дупките с пари, но ги нямат, така че скоро ще бъдат твърдо и устойчиво в средата на таблицата.

Моуриньо с неговия страхлив футбол и автобуси нормално да бъде изритан от големия футбол, лошото е че беше допуснат в него, но времето ще поправи тази грешка.

Прогноза: Максимум 2 години в Мачно за Моу и две класирания извън топ 6. А в близките 5 години лъкатушене между 12то и 8-мо място за Манчо и заточение на Моу в средняшки отборчета.

Факт!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 14:32

к'ви са тия цифри, бе колега

За 2015-2016 въпросните отбори са похарчили 450 милиона паунда.
При положение, че Сити, Юнайтед, Ливърпул и Челси са с нови мениджъри, означава, че цифрата автоматично ще скочи с 200-250 милиона паунда отгоре.

Очаквам да правим бизнес с вас.

О, ако зависеше от мен, от раз бих ви продал няколко футболисти. :)

Факт!

За какъв факт говорите, след като още нищо не се е случило!?
Единственият сигурен факт към момента е, че Жозе Моуриньо е мениджър на Манчестър Юнайтед.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта