Жозе Моуриньо - Фен тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13720
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Red_Neck » 27 май 2016 12:35

Жозе:
Винаги съм се усещал свързан с „Олд Трафорд“. Тук съм изживял един от най-важните мигове в своята кариера и винаги съм имал добра връзка с феновете.

Моите уважения към г-н Моу, но започва като по-голям слагач дори и от .... Божи86 ;)
Обзалагам се, че няма да си изпълни договора.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Federer91
Мнения: 1060
Регистриран на: 10 мар 2009 15:32
Местоположение: Винаги от печелившата страна
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Federer91 » 27 май 2016 12:42

Жалко, ще си развали перфектната кариера.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 12:46

Ааа не, ще изчакам удобен момент да ти ги припомня.

Хайванин с хайванин :)

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 12:50

Не останаха добри опции след Пеп..

Тонка, ти ли си? :)

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот bobo_13 » 27 май 2016 12:58

Сега и тоя ще похарчи едни 300 млн паунда за този сезон(щото на ЛВГ 350 млн му стигнаха за една измъчена ФАК с клизма срещу отбор борещ се до последните 3-4 кръга да не изпадне) и Пеп Клоп като похарчат и те едни милиони ще сме свидетели отново на безмислените заплати и пари във ВЛ.

Говорим за Финансов Феърплей, ама всички се подиграват на УЕФА и ФИФА и си правят далаверките, а те си затварят очите. Като ПСЖ :) спонсорски договор с Катарското правителство за 300 млн евро, че да им се вържат разходите :) Така са и Сити и всички останали :)

Иначе за мен следващият сезон ще е тоталното осиране на Моу, Пеп и Клоп. Моу е с най-големи шансове за 3-ката, заради опита му във ВЛ, но другите двама.....Абе пак мега слабо първенство се очертава. Не мога да си обясня как отбори като МЮ, МС, Челси, Арсенал, Ливърпул са пълни с европейски мултимилонни звезди и треньори, а на терена практикуват едно джасане на топката напред и центрирания. Недоумявам
Последна промяна от bobo_13 на 27 май 2016 13:00, променено общо 1 път.
Интериорни врати - Врати хармоника

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот ММ1914 » 27 май 2016 12:58

tevez написа:Успех на Моуриньо!
За мен беше ясно отдавна, че ще замени Ван Гаал!
Очаква ни много интересен сезон в Англия - Пеп, Моу, Венгер, Почетино, Клоп и старата лисица Раниери.

Реално погледнато, от изброените Моу е постигнал нещо с повече от един отбор, Венгер е с последен шанс за постигане на нещо голямо, да той направи Арсенал финансово стабилен отбор, изплати голяма част от стадиона с добра трансферна политика, но феновете искат успехи. Почетино... спорен, за да е между най-големите. Клоп, да има харизма, но ако загуби още някой финал, ще стане пословичен. Раниери има какво да доказва, но пък към него очакванията са най-малки. Гуардиола, за мен лично е очакваният провал, но ще видим, все пак само бъдещето може да покаже дали съм прав или не. С Байерн да станеш шампион и да вземеш купата на страната, май не е нещо неочаквано. В ШЛ Пеп се провали, много пъти, време е да постигне нещо без Меси.
Моу се очакваше да поеме голям клуб, аз лично исках да е Байерн, но съдба. Големите клубове не са толкова много и нормално беше да отиде в Юнайтед, те имат добра основа, играчите доведени от ван Гаал са млади и перспективни, но е време да спечелят нещо, не купа на лигата де. Успех и дано първенството да е интересно.
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 13:03

Да живее Марк Хюз - единственият британски мениджър от топ 10 към момента :)
1/10 британски мениджъри
А преди десет години бяха 6/10 британски мениджъри.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Warped » 27 май 2016 13:06

Айде Рашфорд и Фосу Менса отидоха. Сега ще накупи 30-тина годишни звезди 8-) 8-) :lol: :mrgreen:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот Jackxxx » 27 май 2016 13:08

Желая му много успехи с клуба! Все пак това ще носи и радост на мен.
Но ако успехите идват с игра тип 10 защитника и 1 кон отпред, винаги ще си стои усещането в мен, че това не е истинският Манчестър Юнайтед.
Манчестър Юнайтед е институция, религия, комбинация от хъс, себераздаване, опит, младост. Манчестър Юнайтед е футбол за феновете, а не за някой си да се доказва пред някой си.

Дано Жозе почерпи наистина от опита на Фъргюсън:
“I’m privileged to have followed Sir Matt because all you have to do is to try and maintain the standards that he set so many years ago.”
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14694
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Жозе Моуриньо - Мениджър на Манчестър Юнайтед

Мнениеот smoothc » 27 май 2016 13:11

По груби сметки, мисля че Юнайтед, Сити, Ливърпул, Челси, Арсенал ще похарчат това лято около 700 милиона паунда.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта