Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот tevez » 21 юни 2017 19:51

Иван Перишич няма да играе в Манчестър Юнайтед. Днес по обед преговорите между двата клуба бяха прекратени. Според информацията, Интер не е отстъпил от позицията си, че трябва да получи 50 милиона за играча, докато Юнайтед предлага само 30 милиона евро.

Неотстъпчивостта на "нерадзурите" накара английският клуб да прекрати преговорите и да търси алтернатива на Перишич.

Изображение

Последните дни все добри новини излизат.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот kingofpop » 21 юни 2017 20:56

Tiberius написа:Пълни глупости! Мората превъзхожда Кейн във всеки един показател. Мората е много по-техничен и комплексен играч, но е доста подценяван от мнозина. Единствената причина да не е титуляр в Реал е, защото Зизу продължава да се инати и да пуска Бензема, въпреки че Бензи изигра изключително слаб сезон. Кейн е чисто и просто един консуматор, адски хиперболизиран от английските медии. Типичният английски дървар.



явно не си гледал мачове на Кейн, има 10 тина много красиви гола, които Мората може да вкара само на фифа...далеч не е като другите английски дървета.....и Мората и техника на мен са ми две много далечни неща(от това което съм гледал)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот kingofpop » 21 юни 2017 20:59

CSKA69 написа:Мората е превъзходен нападател, както писах по-рано в темата с убийствен завършващ инстинкт. Нещото, което Моуриньо изисква и в момента от което има нужда в Юнайтед. Сравнения с други нападатели не са нужни ;)


всъщнос да, има убийствен инстинкт и пласиране, което всъщност не е малко.....мяза ми на Индзаги и Чичарито :mrgreen:


не може да ми кажеш, че е комплексен нападател, не съм виядл да си изработи самичък и 1 гол....все вкарва на празна врата или завършва((което не е малко, точно за това изтъкнах, че има много добро пласиране)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18037
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот kingofpop » 21 юни 2017 21:06

sapio0o написа:
kingofpop написа:sapio, не сравнявай Мората с Кейн, че ти се подиграват и с основание............Алваро няма нито 1 качество (ако може да ми изброиш едно ще е добре) и не случайно е резерва във всеки отбор, в който е играл.....80 % от головете са му на празна врата....нормално Зизу да го закотви човека не е малоумен и Бензо си върши повече работа(поне увлича по 2 ма защитника ако не друго)


Кейн също би бил резерва в Реал или Юве. Както например Хамес е резерва в Реал, а в Тотнъм ще се нареди до легендите на клуба за 2 сезона. :lol: Някои неща са по-простички, но не и за такива като теб, очевидно.

kingofpop написа:не виждам по надценен нападател в света в момента от Мората, досега от 20-30 мача, дето съм му гледал , съм го запомнил само с 1 хубав гол с глава за вас дето вкара срещу Алавес (май) беше дето бихте 0-4 или нещо от сорта и Роналдо почиваше


А дали ти идва на акъла, че Мората вкара повече от Бензема през сезона, въпреки по-малкото минути на терена? Освен това головете му в първенство донесоха най-много точки след тези на Роналдо и Рамос. При това тук говорим за титла. Кейн какво допринесе за каузата на Тотнъм?

rhaegar написа:Ама пази Боже да говорим така за резерва на Реал Мадрид, о нееее. :lol:


Мората има гол във финал от ШЛ и такива в полуфинали. При това с различни отбори. Кейн кога? Питам?

Tiberius написа:Кейн е чисто и просто един консуматор, адски хиперболизиран от английските медии. Типичният английски дървар.


Факт. С нетърпение чакам мига, в който ще напусне английско, за да търси слава навън. Две години му давам и ще се върне обратно на острова. Нито един британец няма сериозен успех навън.




ще отречеш ли, че 90 % от головете на Мората са на празна врата ??? вкл и финала в ШЛ, където през останалите 90 минути беше ултра фигурант......


иначе Кейн допринася с това, че благодарение на него 2 поредни години се борятза титлата, голмайстор на ВЛ .....

и въпреки, че се води таран, сам си изработва голяма част от головете, за разлика от Алваро...аз това гледам като показатели, мани ти, че е вкарал гол на финал в ШЛ от 1 метър....или че е вкарал победни голове срещу Алавес и Гранада, понеже Зизу се е смилил над него и го пуска когато КР почива :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38911
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот tevez » 22 юни 2017 17:19

Oще една добра новина - Изображение

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14712
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот smoothc » 22 юни 2017 18:44

Спортно-технически и като стил на игра Кейн и Мората са доста различни типове, това трябва да е ясно на всеки.
При положение, че англичанинът играе в по-трудно първенство, визирайки основно конкуренцията и стила на игра, то неговите статистически показатели по отношение на головете имат и по-голяма тежест, грубо казано.
Това обаче не отменя факта, че Мората е много качествен и надежден нападател!
Ако обаче се вкопчим изцяло в статистиката, абстрахирайки се от някои фактори, то ще установим нещо изключително любопитно.
В периода 2013-2014 до 2016-2017
Мората - минути 4662, голове 38, мачове титуляр 44, мачове като пусната резерва 68
Кейн - минути 8985, голове 78, мачове титуляр 101, мачове като пусната резерва 11

Всеки сам за себе си може да тълкува тези данни.
Но така или иначе, независимо от тежестта на първенството, едно е буквално 100% от головете ти да са като титуляр, друго е 70-80% от головете ти да са като резерва, след 65-та минута да речем.
Сиреч, в най-лошия случай Кейн, ако прибавим и хипотетичната смяна след 80-та минута образно - има на разположение 80 минути за игра, докато Мората като разделим времето титуляр-резерва, му се получават средно около 45-50 минути.
И в крайна сметка се пита:Какво би било, ако Мората е със статус на титуляр както Кейн?

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43844
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот rhaegar » 22 юни 2017 20:10

Ми дайте едни 90м и ще разберем. :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот binevout » 23 юни 2017 08:04

Говорите си за голова мощ и кво-що , обаче Моуриньо продължава да купува само защитници , головата мощ явно не му е приоритет.
Мората ако ще идва да идва , нямам против , въпроса е кой ще ни е титулярния нападател при това положение.
Средняци и хора за ФА къп имаме бол , кой обаче ще е на ниво ШЛ се пита в загатката.
Не ми харесва това лято и не ми харесва!!!

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот Jackxxx » 23 юни 2017 09:21

Тия дни голямо затишие около Юнайтед.
Иначе се говори, че Реал ако подпишат с Мбапе, ще се разделят с някой от Бензема, Роналдо, Бейл.

Между другото и аз не го харесвам това лято. Някак си ми се струва, че няма да привлечем играчи, които да предизвикат ефекта "УАУ".
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1067
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2017

Мнениеот Scholesy93 » 26 юни 2017 22:22

В Англия Матич вече го броят сигурен трансфер.Някакви мнения?На мен по-млад ми се искаше, но все пак е бил ключов играч за две от последните 3 титли в Англия.Трансферната сума, за която се говори, е малко в повечко, но и по-зле можеше
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта