Трансферни спекулации - Зима 2024

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот man_utd_ » 10 авг 2023 15:21

Кои са тия масово фенове, че аз освен в една фейсбук група, където е пълно с унтерменши и глорихънтъри, другаде не съм видял подобно нещо. Нея ли визираш?

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот MASTER_COOL » 10 авг 2023 15:41

Разгледай малко по-мащабно ;)
Навсякъде :P
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот man_utd_ » 10 авг 2023 15:43

Аз за момента съм доволен от маняка, пък и това са само контроли. Дай да го видим след няколко мача и ще видим ще става ли, или не.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6053
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот MASTER_COOL » 10 авг 2023 16:10

Съгласен съм.
Лошото е че, ако не става останахме без алтернативи на Каземиро и Ериксен.
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 620
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот man_utd_ » 10 авг 2023 16:44

Амрабат ще е единия, ама ще си трябва още един, внай-лошия случай 2-ма

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот Scholesy93 » 10 авг 2023 19:09

Ковар за 9 милиона в Байер, Магуайър за 35 в УХЮ, Фред при фенерите за 15. Най-после едно лято да успеем да продадем някой....Скот, Дийн Хендерсън и Байи остават.
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот smoothc » 11 авг 2023 07:03

Тоя пич Онана хич не го виждам като стабилен тип. В случая ще ползвам аргументите на Смути, които използваше срещу Де Хеа. Онана не ми изглежда способен да комуникира добре със защитниците отпред. Отделно от това му куца до някъде и правилното позициониране.

И ти самият не знаеш какви ги говориш.
Фактът, че има топки още от ден първи да крещи и скача на бой буквално по колега, в случая Магуайър(извеждам този момент като акцент) - говори красноречиво каква ще му бъде нагласата спрямо останалите.
Въобще няма да цепи басма на никого, което в крайна сметка напомня за вратари от старата школа като Шмайхел, Кан и т.н.
Ман Юнайтед имаше нужда най-вече от проактивен вратар, който да бъде лидер на защитата пред себе си!
Онана като цяло беше една от причините Интер да играят финал в Шампионската лига за първи път след 13 години.

Предпочитам всеки мач да му вкарват гол от центъра, въпреки че в онази ситуация всичко се случи много бързо, Дало загуби топката и т.н., но вътрешно знам и вярвам, че безумните ситуации и опасности породени главно заради пасивността и неумението на Де Хеа да излиза, командва и бъде проактивен - ще бъдат сведени до абсолютен минимум.
Те сумарно са много повече и с по-голяма вероятност за гол, отколкото възможностите да ти вкарат гол от центъра.
Да не говорим, че умението му да чете играта и играе отлично с крака ще ни осигурява и сериозно предимство в изграждането на атаките, така че с други думи си взехме вратар, с който ще можем да бъдем стабилни в двете фази.

Играта ни автоматично ще се изтегли с 20 метра напред, което леко отваря и възможности за дълги топки или извеждащи пасове зад гърба на защитата, но предвид че Онана не стои забит като гвоздей на гол линията, така вече ще влезе и в роля на активен sweeper keeper.
Пък и какъвто е смел и леко не го слуша главата, няма да е чудно, ако си изкара някой път и червен картон, отнасяйки противников нападател, но това е капка в морето или както в шаха - целта оправдава средствата!
1 мач ще допусне фатална грешка, но в 10 мача ще бъде перфектен и ключов за успехите.
А не като Де Хеа - 2-3 мача е топ, в останалите средна работа или откровено слаб, пасивен и ненадежден в доста аспекти.
Аз лично много харесвам вратари, които в кариерата си са си изкарвали червен картон/и или са им вкарвали голове от далечни разстояния, прехвърления и т.н.
Шмайхел, Кан, Нойер, Леман и т.н. са малка част от списъка.
То се случва рядко, но пък се помни де, но това само по себе си е индикатор за силен характер, лидер и проактивен вратар.

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот vasilnv » 12 авг 2023 09:38

Официално Фред е аут. Отдавна не сме имали такава стабилна чистка, но дано не спира сега и да има още :twisted:
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38920
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот tevez » 12 авг 2023 13:03

Ван де беек може би в Реал Сосиедад под наем, Байи в бешикташ почти сигурно, остава да видим с Мактомини какво ще става. Марсиал сме го предложили също на Фенербахче,но там трябва да пропадне сделката им за Юндер.

Потребителски аватар
Scholesy93
Мнения: 1074
Регистриран на: 09 май 2015 22:03
Контакти:

Re: Трансферни спекулации - Лято 2023

Мнениеот Scholesy93 » 13 авг 2023 13:25

Натискаме за Павар :twisted:
След Магуайър тоя ми се струва Барези :)
Клубът най-после се ориентира към играчи с изтичащи договори-Маунт, Павар, Амрабат. Тая тактика, която Реал и Барса я прилагат от няколко години, трябва и ние да я почнем. Звъни се на играч Х при оставащи две години договор, казва му се, че е желан от клуб А и да не преподписва с клуб Б, при оставаща една година договор се входира някаква половинчата оферта на принципа:Приемайте или следващата година идва при нас за без пари. Фримпонг и Осимен сега са на две години оставащ договор.....
от suareshampion на 15 Авг 2014 13:29 Ти казваш,че ще сме извън 4та ,както и миналата година го твърдяхте ...но аз казвам ,че ще спечелим 19тата.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта