НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Keano16
Мнения: 7
Регистриран на: 03 май 2010 19:19
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Keano16 » 04 май 2010 23:37

Булшитс?? Ти да не си от онези американските 'сокър' фенове? В Англия се казва rubbish, и Бербатов е rubbish в Юнайтед. Във важни мачове е по нисък от тревата. Спомняш ли си европейското в Португалия? А Бербатов игра ли там? Да си ходи, жив и здрав, ако иска и в Реал 'да им го нач...м' Мадрид да отива.И за капитана нямаш право да говориш, освен ако не си някой 'сакър' фен...

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот naduvko » 04 май 2010 23:55

Keano16 написа:Булшитс?? Ти да не си от онези американските 'сокър' фенове? В Англия се казва rubbish, и Бербатов е rubbish в Юнайтед. Във важни мачове е по нисък от тревата. Спомняш ли си европейското в Португалия? А Бербатов игра ли там? Да си ходи, жив и здрав, ако иска и в Реал 'да им го нач...м' Мадрид да отива.И за капитана нямаш право да говориш, освен ако не си някой 'сакър' фен...

Аааа този капитан, дето във важните мачове е по-висок от тревата... но по-бавен от Малуда... Тоя дето нямаше едно точно центриране във същия мач ли? За същия ли говорим?

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот naduvko » 05 май 2010 00:07

Толкова сте заслепени от омразата си към Бербатов, че не виждате ОЧЕИЗБОЖДАщите проблеми които изпитва Юнайтед!

Потребителски аватар
Keano16
Мнения: 7
Регистриран на: 03 май 2010 19:19
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Keano16 » 05 май 2010 07:22

От моя страна няма омраза, mate..., дори ме е яд, че Бербатов не е, и няма да стане Стоичков, или Лечков, или Сираков за националния, или Нистелрой, Солскяер за Юнайтед. Ти спомняш ли си колко пъти е отбелязвал важни голове? Не виждаш ли че, от мач на мач става все по бавен? Оценката му за мача със Съндърланд е четири и май изглежда подарена, по скоро беше за две и половина. В мача с Тотнъм сигурно единственното нещо, което помогна да бием беше петичката на Бербо? А кой спря Гарет Бейл? Челси не можаха, и Арсенал също, но това е съвсем друга тема...
Тази година беше неговата, и той се провали, за съжаление...

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот naduvko » 05 май 2010 09:19

Keano16 написа:От моя страна няма омраза, mate..., дори ме е яд, че Бербатов не е, и няма да стане Стоичков, или Лечков, или Сираков за националния, или Нистелрой, Солскяер за Юнайтед. Ти спомняш ли си колко пъти е отбелязвал важни голове? Не виждаш ли че, от мач на мач става все по бавен? Оценката му за мача със Съндърланд е четири и май изглежда подарена, по скоро беше за две и половина. В мача с Тотнъм сигурно единственното нещо, което помогна да бием беше петичката на Бербо? А кой спря Гарет Бейл? Челси не можаха, и Арсенал също, но това е съвсем друга тема...
Тази година беше неговата, и той се провали, за съжаление...

Чия година е била тази? На Бербатов?
Вторник, 08 декември 2009 14:15
Отложиха операцията на Димитър Бербатов
Предвидената за днес в Лондон операция на коляното на капитана на националния ни футболен отбор Димитър Бербатов бе отложена. Английските лекари са преценили, че може да се изчака с хирургическата намеса.

Заради насрочената операция нападателят не беше включен в групата за днешния мача на Манчестър Юнайтед, като гост на Волфсбург от Шампионската лига.

Бербатов получи удар в коляното при победата на Юнайтед над Блекбърн с 2:0 на 31 октомври. Заради нестихващите му болки английските медии дори заговориха за евентуална операция на българския футболист след края на сезона
...

И на фона на това, както вече цитирах някои статистики, представянето му е задоволително! Е да, изтърва няколко положения в Неделя. Е и? Да броим ли изпуснатите положения на Рууни?

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот martini_bg » 05 май 2010 09:27

Обръщам се към автора на темата.
Драги ми смехурко,адски ме дразни пренебрежението, иронията и високомерието в твоите постове.
Твоят Юнайтед,за когото плащаш,заблудени,заслепени от местен криворазбран патриотизъм фенове и там подобни определения......
Познати са ми емигрантчета като теб,които само след 1 година забравят български и започват да завалят говора.
Ти не си един от нас,тук не ще намериш подкрепа.Защото ние обичаме Бербатов,ние помним дебютния му гол за национала срещу великия Шмайхел,помним как на един крак вкара победния гол срещу Хърватска,как сътвори един от най красивите голове срещу Рома в ШЛ.
И сега когото той има нужда от подкрепата ни ,ние му я даваме безрезервно.
Както подкрепяхме Стилян Петров когото беше обявен за пълен трансверен провал от феновете на Вила.
Както псуваме и ни е тежко след поредната контузия на Марто и се радваме на всеки гол на Божинов.Така е, новоизлюпени ми поданико на Кралицата.
Тук когато някой от нас падне ,ние му подаваме ръка за да се изправи по-силен.
Юнайтед има един НОМЕР 9 и той е ДИМИТЪР БЕРБАТОВ.

Потребителски аватар
denis_93
Мнения: 109
Регистриран на: 03 сеп 2009 08:21
Skype: nightmare_131
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот denis_93 » 05 май 2010 15:49

Сички кат гледам давате некфи страшни мнения :) Аз пък ще кажа така !!! Бербатов не е лош и не е слаб играч , тфа че не е вкарвал срещу по силни отбори ии че изтърва в неделя няколко положения си има просто обяснение не бербатов не е за Юнайтед а Юнайтед не е за Бербатов ;) аз лично бих се радвал ако той се върне в Тотнъм вярно е че в момента прави адските глупости по терените но в Юнайтед Бербо не е толкова важен да сте го видяли да не подава абсолютно винаги подава и подава не на кой да е а на РУУНИ някой знае ли колко асистенций Берба е направил на Рууни,много са ! Аре стига сте говорили против него подкрепете го ;)

Потребителски аватар
venitos
Мнения: 270
Регистриран на: 01 апр 2009 20:12
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот venitos » 06 май 2010 09:52

Към автора: Лелееее, чак те избива на злоба, нямаше едно нещо за което да се хвана и да се съглася с изказването ти, но ето с това се съгласявам на 100% :
martini_bg написа: . . . Драги ми смехурко,адски ме дразни пренебрежението, иронията и високомерието в твоите постове. . . .
Ти не си един от нас,тук не ще намериш подкрепа.Защото ние обичаме Бербатов,ние помним дебютния му гол за национала срещу великия Шмайхел,помним как на един крак вкара победния гол срещу Хърватска,как сътвори един от най красивите голове срещу Рома в ШЛ.
И сега когото той има нужда от подкрепата ни ,ние му я даваме безрезервно.
Както подкрепяхме Стилян Петров когото беше обявен за пълен трансверен провал от феновете на Вила.
Както псуваме и ни е тежко след поредната контузия на Марто и се радваме на всеки гол на Божинов. . . .
Тук когато някой от нас падне ,ние му подаваме ръка за да се изправи по-силен.
Юнайтед има един НОМЕР 9 и той е ДИМИТЪР БЕРБАТОВ.

Аз гледам със собствените си очи, а не с "очила бербатки" както ги наричаш и за мен Бербо е велик футболист, а ти си толкова заслепен от омразата си, че не само не виждаш ами и никога няма да прогледнеш!

ПС: Честно казано не разбрах каква ти е целта с пускането на тази тема! Сигурен съм, че никой, повтарям никой не го интересува мнението ти дали искаш да гледаш Бербатов или не, та чак да пускаш тема за това!
ИСТИНСКИЯТ ЧОВЕК Е ОНЗИ, КОЙТО ПРИТЕЖАВА УМ СВЕТЪЛ, СЪРЦЕ ЛЮБЯЩО И ДУША СИЛНА!

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот PFCB » 07 май 2010 22:44

Аз пак казвам: САФ постоянно хвали Бербатов и определено разбира от футбол повече от всеки журналист, фен или който и да е на този свят !

Потребителски аватар
ivo1964
Мнения: 623
Регистриран на: 08 юли 2009 19:26
Местоположение: София
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот ivo1964 » 08 май 2010 17:34

martini_bg написа:Обръщам се към автора на темата.
Драги ми смехурко,адски ме дразни пренебрежението, иронията и високомерието в твоите постове.
Твоят Юнайтед,за когото плащаш,заблудени,заслепени от местен криворазбран патриотизъм фенове и там подобни определения......
Познати са ми емигрантчета като теб,които само след 1 година забравят български и започват да завалят говора.
Ти не си един от нас,тук не ще намериш подкрепа.Защото ние обичаме Бербатов,ние помним дебютния му гол за национала срещу великия Шмайхел,помним как на един крак вкара победния гол срещу Хърватска,как сътвори един от най красивите голове срещу Рома в ШЛ.
И сега когото той има нужда от подкрепата ни ,ние му я даваме безрезервно.
Както подкрепяхме Стилян Петров когото беше обявен за пълен трансверен провал от феновете на Вила.
Както псуваме и ни е тежко след поредната контузия на Марто и се радваме на всеки гол на Божинов.Така е, новоизлюпени ми поданико на Кралицата.
Тук когато някой от нас падне ,ние му подаваме ръка за да се изправи по-силен.
Юнайтед има един НОМЕР 9 и той е ДИМИТЪР БЕРБАТОВ.


+10000000000000!!!!!! Уникално!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта