НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот football.total » 04 май 2010 19:33

За заблудения измъчен български запалянко нахлузил очилата "Бербатки" всичко е статистика, коефициенти, точки от подавания... Той ми сравнява двата гола с Портсмут на НОМЕР 9 при резултат 5-1 с гол на Руни за 1-0 срещу Ливърпул (най образно казано статистици... сега не сядайте да ровите из аналите има ли Руни гол за 1-0 срещу Ливърпул или не). ЖАЛКИ И СМЕШНИ СТЕ с вашите статистики и коефициенти. Оправдавайте си любимата си издънка НОМЕР 9, ама ви пожелавам в най скоро време той да троши нервите на феновете на вашите любими отбори а не на моя! Денят в който ще видя гърба на НОМЕР 9 на Олд Трафорд определено ще е празник за голяма част от феновете на Юнайтед.
И колко глупости изчетох тука из вашите мнения...
ГЛУПОСТ 1: НОМЕР 9 го искали в Милан, следователно бил много силен! Ако малко от малко разбирате от футбол и следите трансферната политика на Милан ще видите че там основно се пазаруват футболисти преминали зенита на постиженията си за малко пари със надеждата един ден да заиграят на висота отново. Справка - Роналдиньо. Тъй че факта че Милан а не Реал или Барса се интересуват от НОМЕР 9 си е еднозначно потвърждение че в момента той не е нищо повече от едно голямо разочарование. Подобно на Ронадлиньо в Барса последните сезони.

ГЛУПОСТ 2: Сър-а защитавал НОМЕР 9, следователно НОМЕР 9 не бил слаб. Да сте чули някой менажер, някога, някъде да напада собствените си скъпоплатени покупки? Да не е луд Сър-а да критикува НОМЕР 9. Първо нали все пак той е човека платил баснословните над 30 милиона за НОМЕР 9. И второ за Сър-а НОМЕР 9 е инвестиция която има за цел евентуално да бъде продадена след сезона, няма как и той да седне да го плюе. Това не го ли разбират ограничените ви мозъчета. Той Сър-а хвалеше и Верон и Кройф и Поборски. Ама това не означава че тези футболисти играха блестящо.

Тъй че драги ми смехурковци, пляскйте си на НОМЕР 9 от местен криворазбран патриотизъм, щот видите ли нащо гардже най добро, щото си е наше. А пък аз си мечтая НОМЕР 9 да се разкара от отбора ми най накрая, за да дойде стойностен нападател на негово място!

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34831
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот MuFc1878 » 04 май 2010 19:45

Бербатов бе закупен, защото на Юнайтед му трябваше ценрателен нападател, а не плеймейкър.... И на мен ми се искаше да бележи много голове като Нистелрой, но така и не става. Ако остане и за следващия сезон ще трябва бая да се потруди, за да оправдае очакванията....
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

didko29
Мнения: 2
Регистриран на: 04 май 2010 19:07
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот didko29 » 04 май 2010 20:00

Незнам зашто обръщате внимание на такива профани.Визирам основоположника на тази тема

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот cvetan » 04 май 2010 20:19

MuFc1878 написа:Бербатов бе закупен, защото на Юнайтед му трябваше ценрателен нападател, а не плеймейкър.... И на мен ми се искаше да бележи много голове като Нистелрой, но така и не става. Ако остане и за следващия сезон ще трябва бая да се потруди, за да оправдае очакванията....


Да те питам две неща.
- От къде знаеш защо САФ е купил Бербо? - какво -на МЮ му бяха малко 5-6 централни нападатели с които разполагаше през 2008 ???? Или САФ по твое мнение винаги е искал да играе с 3 нападатели?
отговора е прос - БУУЛШИИТ (както казват англичаните)
- А къде е сега ЗВЕЗДАТА Нистелрой? На колко е години и в кой турнир учасствУва?

Според мен - в еделя бербо изигра най-слабия си мач през сезона. За пръв път Рууни му подаваше, но отй изпусна 2-3 положения. Обратното бе вярно цял сезон - но разбирачите но Левски и Байерн (визирам форумите в Гонг) просто го мразят за да забележат дребните нещица.
Симпатизирам на МЮ от 1979г - тогава те не бяха велик отбор. имаха някаква история и подсмърчаха около успехите на Ливърпул. Сега е друго. И то само заради един човек ---СЪР Алекс Фергюсън. Този е велик. Той е открил много имена във футбола и треньори и играчи. Така наречения провал на САФ - Хуан Себастиан Верон - бе проява на милосърдие от страна на САФ. Взего за да го спаси от италианската полиция - Верон се бе забъркал в афера с фалшиви документи. Но и това го има по белия свят - благородството. В никой случай САФ не е сгрешил с Бербо. Той 100% е знаел какво може и какво неможе нашето момче. Бербо даде на МЮ разбирането за един друг футбол в който маже и да подадеш топката вместо да блъскаш като идиот. Преди Бербо , Роналдо имаше 1 (един, ЕАДИН) голов пас за цяла година - после станаха 5 или 6 не си спомням. Преди Бербо , рууни го смятаха за недуразумение сбъркало американския футбол със истинския- сега всички се възхищават на головата машина.
За хората които разбират от играта е ясно , че освен плеймейкър в центъра е нужен и човек който да разцъква в пеналта, който да увлича защитници. Кой защитник ще остави Бербо сам ппри висока топка??? - Нали после ще го разкъсат в съблекалнята. А ако Рууни вкара с глава всички ще кажат че е случайност.

Но тази дискусия не е безсмислена, защото след 1-2 години ще ни се налага със същата страст да обсъждаме, може ли българин да играе в 1ва лига на което и да е европейско първенство освен в това на Армения , Азърбайджан или Малта. И как не му е мястото на някой млад талант във ІІра бундеслига. А геройстмво ще е участието на българин в предварителния кръг на ШЛ.

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот cvetan » 04 май 2010 20:20

didko29 написа:Незнам зашто обръщате внимание на такива профани.Визирам основоположника на тази тема


След провала на любимия Уефски, какво друго му остава. Нали така "тоталчо" :)

Потребителски аватар
papi-chulio-7
Мнения: 17
Регистриран на: 19 яну 2010 20:43
Skype: papi-chulio-7
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот papi-chulio-7 » 04 май 2010 20:31

football.total написа:
Angoff написа:Такива като теб трябва с тояги да ги бият на центъра на селото от,което си ...

Ситуация 1 :
Ливърпул взема Х на Челси а по-късно през деня Манчестър бие с 1-0 Съндерланд след 2 пропуска на Бербатов и слаба игра .
Реакция от медии и фенове : Манчестър ще е шампион , всички се радват ... Бербатов изпусна но на всеки се случва !

Ситуация 2: Челси би Ливърпул и с това отказа Манчестър Ю от титлата , който побеждава Съндерланд с 1-0 с 2 пропуска на Бербатов и слаба игра от негова страна
Реакция от медии и фенове : Манчестър Юнайтед сдаде титлата , безобразно слаб Бербатов , време е да се отървем от него не става за нищо ... и всички си го изкарват на Бербатов за изгубената титла а и за всеки провал в последно време.

Та авторе щеше ли да напишеш подобна тъпотия ако Ливърпул бе победил или взел Х на Челси ... НЕ ! щеше да ревеш като магаре как пак сте номер 1 и т.н.
Ами ако Бербатов не бе спечелил дузпата с/у Тотнъм толкова късно мача тогава ?

От злобата си за пропуснатите Шампионска Лига и Премиършим ти реши да нападнеш сънародника си и капитан на националния отбор на България и да го обвиниш във всички грехове така ли ?!?!?

Всички други играчи на Манчестър се представиха брилянтно и само НОМЕР 9 , както го наричаш ти ( показва не друго а колко си ограничен) и само НОМЕР 9 бе виновен за провала на Ман Ю ...

Във този отбор , колектива никога няма да е ценен от фенове и преса за вас явно е важно да има 1 открояващ се от всички да му се кланяте като на бог , преди беше Роналдо сега е Рууни а другите кучета ги яли !


А такива като теб приятелю трябва ежедневно да посещават очен лекар. Та дано поне им прогледнат малко очичките заслепени от местен патриотизъм, криворазбрана гордост и фалшива слава...

Ситуация 1: Ман Юнайтед е шампион - БЕРБАТОВ СЪС СЛАБ СЕЗОН!
Ситуация 2: Челси е шампион - БЕРБАТОВ СЪС СЛАБ СЕЗОН!

Да виждаш разлика? Защото аз не приятелю. Чесли ще са шампиони защото си го заслужиха. Дяволите не бяха на нужното ниво този сезон. ФАКТ! Бербатов беще дори доста под нивото им - ФАКТ! Бербатов струва 30 милиона - ФАКТ! Бербатов е резерва във всички важни мачове на тима си - ФАКТ! И спрете с глупостите - по тактически съображения.... Що Дрогба не остана вчера на пейката по "тактически" съображения. Нали Челси играе успешно и с 1 нападател. Справка - участието на Дрогба на КАФ! Бербатов няма гол срещу топ 6 - ФАКТ! Бербатов няма решителен гол срещу силен съперник за национала от 2002 насам - ФАКТ! На Бербатов все съотборниците му са слаби (то не че на един Вучинич са по силни, ама Мирко се спуква да вкарва за страната си) - ФАКТ!

Та приятелю, свали си очилата "Бербатки" и ми говори с ФАКТИ! Не с фенски изблици на криворазбран патриотизъм.
Аз съм фен на Юнайтед!
Аз плащам билети за домакинските двубои когато ходя да ги гледам.
Аз имам право на мнение. И ТО Е - АЗ НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕ БЕРБАТОВ ДА РАЗХОЖДА НОМЕР 9 В МОЯ КЛУБ. Не ми пука българин ли е, пакистанец ли е, французин ли е. Този футболист не отговаря на нивото на отбора ми в момента. Толкова по въпроса!

Така...
1-Angoff си е много прав.
2-От кога Юнайтед са твой а?
3-Ти виждаш ли колко често съотборниците на така наречения "НОМЕР 9" му подават?
4-Стига с тези факти сега ще ти отговоря защо Бербатов няма мач с/у топ 4, защото Рууни е в страхотна форма просто засенчи Бербатов.А явно не си чул какво казва Сър Алекс ,че в важните мачове играе с един нападател ...то е логично ,че ще пусне Рууни то трябва да си ебаси идиота за не пуснеш футболист който е в страхотна форма и бележи всеки мач.
5-Сезонът за Бербатов може да се каже ,че е слаб.Но ако не знаеш или просто не искаш да знаеш Бербатов беше с контузия-ФАКТ!
6-Щом хора от ранга на Нистелрой,Дуайт Йорк,А.Коул,СЪР АЛЕСК ФЪРГЮСЪН казват ,че трябва да остане значи те са преценили ,че той "МОЖЕ"!
Така,че ти не си човекът който решава да ли ще остане или НЕ ;)
Мхм!

Потребителски аватар
Keano16
Мнения: 7
Регистриран на: 03 май 2010 19:19
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Keano16 » 04 май 2010 22:07

Между другото ситуацията на Бербатов и Верон е идентична,...и двамата са много талантливи футболисти, но понякога нещата просто не пасват и каквито и статистики да изкарвате са бла бла, за тези с химикалките и тетрадките на стадиона. Бербо си отива. За да играеш в Юнайтед не се иска само талант, а сърце на първо място, вижте Гари Невил. Така се става легенда. А и не играел редовно,,,...хаха, той и Солскяер не играеше редовно. Слабохарактерните футболисти да си ходят, затова Berba-Off

Потребителски аватар
mufc
Мнения: 46
Регистриран на: 16 дек 2009 12:21
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот mufc » 04 май 2010 22:23

Keano16 написа:Слабохарактерните футболисти да си ходят, затова Berba-Off

Точно така си е,никой не твърди че не е добър футболист, просто не е за Манчестър Юнайтед,всички помниме сезонът на Стоичков в Парма, и после избухването му в Барса, просто Бербатов трябваше да си остане в Тотнъм и сега щеше да е звезда не само там,ами и в премиършип. :)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот Btovfan80 » 04 май 2010 22:24

Не мога да разбера защо Номер 9 толкова ви пречи?! Защо не говорите за Дрогба, когато не вкарва, ама изнася мачовете на "Челси" на гърба си? Виждате, че и футболист като кот д`ивоареца, когато е контузен - не е на 100%! Я си задайте въпроса - "Колко ще струва Дидие Дрогба в този момент?" и дали има реализация в друг клуб! За справка - "головата машина" Златан Ибрахимович, който беше сравняван с Бербо в началото на сезона(ама сега това сравнение не е много удачно и затова го забравихте)! И още нещо - кога ще сте доволни, когато Юнайтед спечели 4 или 10 поредни титли? И тогава, може би, няма да го признаете за най-великия отбор!?
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
naduvko
Мнения: 468
Регистриран на: 12 апр 2010 22:43
Контакти:

Re: НОМЕР 9 МОЛЯ ТЕ ВЪРВИ СИ!

Мнениеот naduvko » 04 май 2010 22:40

Ъъъъ... значи когато според статистиката Франк Лампард е най-полезен играч за Челси - статистиката е ок. Лампард е сърцето на Челси. Обаче когато статистиката казва че Бербатов е най-полезен играч на Юнайтед - това са глупости, Бербатов не бил за Юнайтед... Пичове, ако ви се гледа лека атлетика - Юсеин Болт е човека. Що се отнася до футбола - спрете да пишете булшитс!

@football.total: тоя отбор колкото е твоя, толкова е и моя! И аз искам да гледам Бербатов в него. Не искам да гледам пенсионера Невил, който центрира като футболист от чемпиъншип и го подминават както бърз влак подминава малка гара...


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта