Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Мнениеот Alex » 13 апр 2010 05:01

VALS написа:
chelseabg написа:Вчера като гледах мача,окончателно си затвърдих мнението..Бербатов е най-добрия играч на Юнайтед при отсъствието на Рууни,но е адската бавен..просто бави всяка атака..

Пич, съгласен съм с теб ,че Бербо не е от най-бързите , но искам да кажа ,че бързото обработване на топката и най-вече бързия и ТОЧЕН пас НА БЕРБО са ПО-БЪРЗИ ОТ ВСЕКИ ФУТБОЛИСТ. Смисъла на това ,което написах ще обясня с пример-Нани е много бърз , но докато поеме топката, да направи два-три безсмислени финта и противника отдавна се е групирал.За футболния интелект на Нани няма да спомена нищо.Обратно , Бербо поема топката ,вярно , по-често я забавя ,но с един точен , умен и интелигентен пас създава ситуация -мисълта и топката са по-бързи и от най-бързия футболист/пример- паса към Валенсия срещу Блакбърн/ . Поздравявам optimistik за страхотния пост.Удоволствие е да четеш такива постове !Наистина ще е хубаво да се качи в сайта на МанЮнт ,защото онези олигофрени отдавна прекалиха с плюенето по Бербо.

еми, ако някой е гледал мача, ще е видял, че на няколко пъти Бербатов тръгваше да дриблира и на 4-тия футболист пред него вече губеше топката - КЪДЕ бяха другите атакуващи играчи в тези моменти??? а за бавното боравене с топката - вижте Арсенал (в добрите им години) точно такива атаки и страхотни извеждащи подавания или пробиви с двойни подавания, за това и винаги съм съжалявал, че Бербо не е при Аршавин, Перси, Росицки и тн.
и още нещо, цяла годин пиша към каква пропаст са се засили ютд с тия халфове и самозаблуждания относно Бербатов, много се радвам, че най-сетне видях хора, които да мислят така, щото почвах да си мисля, че такива няма...
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
comandosa1
Мнения: 754
Регистриран на: 16 авг 2008 11:24
Контакти:

Re: Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Мнениеот comandosa1 » 13 апр 2010 10:08

Аз се надявам Бербатов да се махне от Мачестър и да отиде в Испания, мисля че ще пасне перфектно на играта на Барса или Реал. Примерно трампят го за Бензема и сичко е ток и жица.

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Мнениеот martini_bg » 13 апр 2010 10:10


Съотборници се обърнаха срещу Димитър Бербатов


Ей, т'ва журналята в Англия нямат равни.Истерията е тотална,Бербатов ли е виновника за представянето на отбора?Митак махай се от този цирк наречен Манчестер Юнайтед!!!Остави дъртия фрол да бере плодовете на безумното си управление.

di4o
Мнения: 322
Регистриран на: 19 окт 2008 10:55
Контакти:

Re: Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Мнениеот di4o » 13 апр 2010 10:25

Нека се опитам да направя кратък анализ на основните футболисти на Ман Ю.
Симпатизирам на Юнайтед,но доста се оляха с плюенето по Бербатов.Симпатизирам и на сър Алекс,обаче не може в халфовата линия да разчиташ на Гигс и Скоулс главно.Това са футболисти-легенди,но в дадения момент са на такава възраст ,че трудно изиграват два мача един след друг без да си проличи умора в тях.
Другите халфове на Ман Ю - Флетчър и Карик.
За Флетчър бих казал,че е основния дефанзивен халф на отбора.Страшно полезен ,но не е градивен.
За Карик - не бих казал ,че ми е любимец.Възприемам го като разбивач,но Флетчър е по-полезен.
Кореецът Парк - много борба ,много тичане,много брак.Всеки път играе на различна позиция -понякога зад нападателя,понякога по крилата.Може и това да е причината за неговото непостоянство.
Нани - доскоро не беше за този клуб със сигурност. След разговор със Алекс Фъргюсън и след като подписа нов договор - изригна срещу Арсенал.Има бързина и техника,но все още има много егоизъм и много брак в действията.
Валенсия - в началото на сезона ,плах и незабележим.Впоследствие стана един от най-постоянните играчи.Всяка атака минала през голямата тройка -Валенсия,Бербатов и Руни носи гол за Ман Ю.
Руни - това е неговата година. Не вярвам в друг сезон да вкара толкова много голове,но въпреки всичко му го пожелавам.След като К.Роналдо се махна,той стана лидер на отбора.Много израсна покрай Бербатов и започна да "вижда" играта.Когато играе сам в атака,доста добре разпределя топките към крилата.Има какво да се желае по отношение на КПД-то по отиграни топки.Играч от висша класа с много брак в действията.
Бербатов-много се радвах като пристигна в Ман Ю.Исках да успее - да вкарва ,да подава,отбора да побеждава.Не смятам ,че в Юнайтед му е много комфортно.Главно заради пресата,натиска върху него и съотборниците.Нападател-мечта ! Сър Алекс не можа да му намери мястото в нито една среща до момента.Ще се радвам да напусне и да се докаже в някой друг отбор ,при друг треньор. ;)
Аз съм от "ЦСКА" , но "ЦСКА" не е от мен !
Стига с тая омраза, бе! К'вото чуете свързано с ЦСКА и бива буквално осирано за секунди. Ако и толкова си обичате отбора, цена няма да имате... Болни мозъци!

Потребителски аватар
Alex
Мнения: 3469
Регистриран на: 06 юни 2009 19:43
Контакти:

Re: Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Мнениеот Alex » 13 апр 2010 22:59

comandosa1 написа:Аз се надявам Бербатов да се махне от Мачестър и да отиде в Испания, мисля че ще пасне перфектно на играта на Барса или Реал. Примерно трампят го за Бензема и сичко е ток и жица.

+10000000
абсолютно същото си мислех!!!
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Блекбърн - Ман. Юнайтед 11.04 - 15:30

Мнениеот optimistik » 13 апр 2010 23:13

Alex написа:
comandosa1 написа:Аз се надявам Бербатов да се махне от Мачестър и да отиде в Испания, мисля че ще пасне перфектно на играта на Барса или Реал. Примерно трампят го за Бензема и сичко е ток и жица.

+10000000
абсолютно същото си мислех!!!

Този вариант го виждам само като трампа Рууни за Бензема + 60 млн.-иначе няма логика.Бербатов няма да бъде продаден,не и сега,не и там. :mrgreen:


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта