Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

beloto_boro
Мнения: 134
Регистриран на: 31 мар 2010 20:58
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот beloto_boro » 06 апр 2010 17:03

Прави сте момчета , Бербатов не става , а вие си оставате форумни плюнки. :lol:

Addler
Мнения: 275
Регистриран на: 01 юни 2008 13:49
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот Addler » 06 апр 2010 17:07

ХАХАХАХАХА, като е толковеа голям що е на пейката????????? Добрите играчи са в един отбор за да играят, а не да се снимат с купите завоювани от други!!!!!!!!!!

Asen4o59
Мнения: 87
Регистриран на: 18 дек 2009 00:04
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот Asen4o59 » 06 апр 2010 17:09

Гуу написа:
Asen4o59 написа:Много точно казано! Гледайте си статистиката... А куклата на лято ще изхвърчи от Юнайтед и край най-после с големите му претенции и цупенето!


Един въпрос имам към теб.
Ако Бербатов беше примерно румънец, излезнал от отбора на Стяуа, пак ли щеше да го мразиш толкова ?


Не го мразя, просто не става като играч и не ме кефи. Рууни носи Юнайтед на гърба си, Тевес прави същото с Ман. Сити, а нашия освен диадемката си какво носи?! Крие се като мишка и националността тук няма никакво значение.

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот cvetan » 06 апр 2010 17:16

koi4i написа:Автора има ли представа колко налудничаво звучи?

Налудничаво звучи , ако си подлизурко и мижитурка. Ако имаш собствено уважение , ще се хванеш за тези факти които ти помагат да си защитиш тезата

Bate_Jose
Мнения: 9
Регистриран на: 24 мар 2010 19:33
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот Bate_Jose » 06 апр 2010 17:19

Абе вие не разбрахте ли че прословутата английска преса също го мрази ?Не видяхте ли колко пъти стои сам пред вратата и никой не му подава,а тази тенденция е още от времето когато в отбора играеше Кристияно Роналдо.Жал ми е за вас че сте българи а плюете по българин,ако не бяхте такива сега страната щеше да е цвете,СМЕШНИЦИ !!!

Потребителски аватар
julian_kondrad
Мнения: 99
Регистриран на: 29 мар 2009 11:57
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот julian_kondrad » 06 апр 2010 17:24

Аз съм за Челси в Англия,ако беше играл Руни а не Бербо,този мач нямаше даго вземем посмъртно както се развиха нещата.Нека му пожелая успех де, но много не вярвам, че ще остане в МЮ. Не е за там.
Няма недостатък в този живот,който да не може да бъде превърнат в преимущество.

mfca
Мнения: 441
Регистриран на: 11 апр 2009 00:10
Местоположение: София
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот mfca » 06 апр 2010 17:26

Дали по английските форуми спорят дали Оуен става или не става, например!? Статистиката ви се струва изкривена, начина му на движение по терена - също, данните от системите за измерване на пробяганото разстояние - също...а за капак почти никой тук не може да направи анализ на играта му като такава т.е. тактически указани, движение по терена, откриване на пространства, подаване, губене на топката, подавания към него, играта на тима само с него на върха и всичко останало...но не вие просто казвате тежката си и компетентна дум - става или не става! Много ви е лесно пиейки кола и ядейки картофки да щракате по клавиатурата колко е некадърен един от най-успелите БГ футболисти, спортисти и въобще българи. Като стигнете 1/100 от неговите постижения и успех, тогава ще имате правото въобще да давате диагнозите си! Ама то и за това тук футбол, спорт и въобще държава няма! Най-добре е да има само една тема в тоя форум - ЦСКА или ЛЕВСКИ е по-слаб, така поне няма да влизам в нея и да гледам как се псуват хората...

Идеята на спорта е да те забавляве, смисъла не феновете е да бъдат радвани от терените и да подкрепят своите идоли/любимци...анализа и оценката на играчи, тренери, собственици е работа на други хора!

Айде живи и здрави и не рушете нищо останало смислено и здраво в тая шиба*а държава, защото всяко следващо счупено/наругано нещо може да е последния лъч светлина тук, и за нас!

Не мислете, че е лесно да си Райън Гигс или Уеин Рууни! А БЕрбатов е редом до тях, само това е достатъчно да му кажем - евала! Колко момчета трениат на осторва/колко стават велики...същото съпоставете за последната дупка на кавала - милата ни родина. Сега разбрахте ли зощо Бербо винаги ще е велик! А вие защо никога няма да сте!?
Последна промяна от mfca на 06 апр 2010 17:29, променено общо 2 пъти.
“Прост народ - слаба държава”

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот koi4i » 06 апр 2010 17:27

cvetan написа:
koi4i написа:Автора има ли представа колко налудничаво звучи?

Налудничаво звучи , ако си подлизурко и мижитурка. Ако имаш собствено уважение , ще се хванеш за тези факти които ти помагат да си защитиш тезата

Аз моята теза съм я защитил вече.А това,че не възвеличавам Бербатов и гледам реално на нещата ме прави мижитурка?Колко мъка има по тоя свят ...
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ

Потребителски аватар
julian_kondrad
Мнения: 99
Регистриран на: 29 мар 2009 11:57
Контакти:

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот julian_kondrad » 06 апр 2010 17:31

Bate_Jose написа:Абе вие не разбрахте ли че прословутата английска преса също го мрази ?Не видяхте ли колко пъти стои сам пред вратата и никой не му подава,а тази тенденция е още от времето когато в отбора играеше Кристияно Роналдо.Жал ми е за вас че сте българи а плюете по българин,ако не бяхте такива сега страната щеше да е цвете,СМЕШНИЦИ !!!

Да обаче ако,и националите се напънат поне на половина от това което трябва, може и националния да е цвете.
Що ли ми се струва че Бербо и компания плюят по нас на всеки мач.
Няма недостатък в този живот,който да не може да бъде превърнат в преимущество.

koi4i
Мнения: 1062
Регистриран на: 01 сеп 2008 19:55

Re: Бербатов по-ефикасен от Торес, Тевес, Джерард и Анелка

Мнениеот koi4i » 06 апр 2010 17:35

Bate_Jose написа:Абе вие не разбрахте ли че прословутата английска преса също го мрази ?Не видяхте ли колко пъти стои сам пред вратата и никой не му подава,а тази тенденция е още от времето когато в отбора играеше Кристияно Роналдо.Жал ми е за вас че сте българи а плюете по българин,ако не бяхте такива сега страната щеше да е цвете,СМЕШНИЦИ !!!

Ако в страната ни половината не заравяха главата в пясъка и не говореха просто на изуст можеше също да сме цвете :) И колко пъти е стоял сам пред вратата.Изтеглих си мача и видях 1 път да беше в наказателното поле добре пласиран ....
ТИТАН ОСТАНИ И ДЕЛОТО СИ ДОВЪРШИ


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта