Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот _RoKi_ » 28 фев 2010 19:16

durex написа:Айде честита ви купа ;)

Мерси ;)

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Lord of memory » 28 фев 2010 19:17

В Англия не се дават толкова лесно червени картони, въобще в момента се обсъжда тва правило с последния човек, нарушението нито беше грубо нито нищо, освен това по подобен начин Оуен се откъсна но не беше в наказателното и не беше даден картон пак, т.е еднакъв аршин.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот _RoKi_ » 28 фев 2010 19:19

THE G.A.M.E написа:
_RoKi_ написа:
THE G.A.M.E написа:Още един.....и Юнайтед да си ходят......трябваше Стенли да я бие тая дузпа.... ;)
мда.......чист картон....при положение, че Видич беше последен.....значи цвета на картона, трябваше да е червен !
Мача направо отиваше в една посока, при човек по малко за Манчестър.
Като че ли, рефера не искаше да накланя прекалено везните за едната страна.... :|
Като,мато...Станалото,станало...Колко пъти и Челси бяха подпирани...А и пристрастията ти пречат да гледаш реално и пробваш да провокираш 8-) :twisted:


Е нямаше ли червен картон за Видич сега ?
Сам в защита.....едно че го дърпа....отделно, че го спъна.....правилно беше отсъдена дузпа !
Но според мен, и червеният картон НЕ би бил грешка.....но както съм написал:
Явно рефера не искаше да разваля финала толкова рано.....пропуснал съм да напиша -
ЧЕ ГО ОПРАВДАВАМ за това решение..... ;)
Това вече е друго...Да,картон трябваше да има,но и колко пъти отбори са били ощетявани,освен МЮ...А и не се знаеше,този картон можеше да помогне пък на МЮ и да се нахъсат повече,всичко е доста относително в такива моменти 8-)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Btovfan80 » 28 фев 2010 19:26

Бербатов бил роден да губи финали, като Балак..... Алоууу, за какво говориш? Три финала за Карлинг къп и трите спечелени - С ДВА РАЗЛИЧНИ ОТБОРА! Чудесен мач, честито на всички фенове на Манчестър Юнайтед!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
football.total
Мнения: 563
Регистриран на: 02 сеп 2008 22:30
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот football.total » 28 фев 2010 19:28

Стига сте спорили за картона и дузпата момчета. Дузпа имаше, червен картон НЕ! Това правило е толкова малоумно че незнам коя болна глава го е измислил. В случая нито беше бруатлно нарушението, нито умишлено, нито нещо. Единоборство в пенала, Неманя зае по лошата позиция и това е. Дузпата е достатъчна, другото просто разваля футбола. За нарушение извън наказателното поле като последен човек съм съгласен да има червен картон за да бъде наказан дадения отбор. Но дузпа с червен картон при едно нормално единоборство е тъпотия и слава богу че съдията показа усет в тази ситуация и не развали финала.
Не го казвам като фен на Юнайтед... Дори да ви призная в този мач щях да се зарадвам повече ако Вила беха взели купата, защото ми се искаше българин да е първия който ще я вдигне на Уембли като капитан. А Стенли наистина го заслужава. Пък ние тази купа ни е през оня работа.

Потребителски аватар
hazard_x
Мнения: 48
Регистриран на: 25 фев 2010 01:08
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот hazard_x » 28 фев 2010 19:29

А забелязахте ли колко души имаше в публиката-88 000 :!: В България едно 1000 човека не могат да се съберат на стадиона. :|

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот fabregas_949 » 28 фев 2010 19:35

Честита победа и купа :!:
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот Xanko » 28 фев 2010 19:54

Честита победа на всички които като мен обичат МЮ, е това е взехме трофей осмислихме сезона както се казва хванахме питомното с този отбор след напускането на Роналдо и Тевес и адски многото контузии и карък през сезона вече можем да мислим и да гоним спокойно дивото, а то май не е далеч, а както са казали хората апетитът идва с яденето.
И искам да кажа и нещо друго аз съм от хората които обичат МЮ а не даден футболист и съм критикувал много често Бербатов, но сега в последните три мача ми прави впечетление, че с тези качества които има той започна да се раздава е няма скоростна техника но в последните три мача се раздава и се бори вероятно и контузията отшумява и дано продължава така, защото както винаги съм казвал за феновете на МЮ най-важен е следващия мач сега той направи поредица от три силни мача, но трябва да я продължи ако иска да го заобичат както РУУНИ.
Още веднъж честито е времее да продължа с поливането.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот garfild8 » 28 фев 2010 20:15

Двама българи на финал в Англия,никога не е било.А удоволствието да ги гледам,бе огромно.Стенли пак бе на висота,борбен,истински водач на тима,а Бербатов бе в основата на двата гола.Дано сега да е затворил устите на критиците си.Голям мач.Браво.
Само Черно море.

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Финал за Купата на Лигата : Астън Вила - Манчестър Юнайтед

Мнениеот garfild8 » 28 фев 2010 20:17

hazard_x написа:А забелязахте ли колко души имаше в публиката-88 000 :!: В България едно 1000 човека не могат да се съберат на стадиона. :|

Не съм сигурен дали за 10 кръга,ще съберем 88 000 зрители. :lol: :lol:
Само Черно море.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта