Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Тоти
Мнения: 68
Регистриран на: 19 мар 2009 11:48
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот Тоти » 13 апр 2010 15:18

Бербатов не може да се докажи като лидер ,до миналата година Руни бе в сянката на Роналдо ,сега е номер едно ,защо ,ЗАЩОТО ВСЯКА ТОПКА В НАКАЗАТЕЛНОТО ПОЛЕ Е ИЗПРАТЕНА КЪМ РУНИ , и той от 10 удара един два да направи а другите да осере се виждат головете , а не брака , през това време не виждат колко умни паса има от Бербатов и като бие два и те като не са сполучливи се вижда лошото а не нещо красиво и умно направено от Бербатов ,не искам да го оправдавам и тай си има трески за дялане ,той никога не може да бъде ,като стойчков ,да има тази спортна злоба ,не случайно му викат кучето ,
и си мисля че не манч. губи от бербатов ,а бербо губи от това че е в манчерстер ,защото ,аз следя играта му още от германия и знам как правеше немците смешни ,но тука той не може да стане лидер и най добре е колкото си може по бързо да се махне от тук

kirku
Мнения: 26
Регистриран на: 20 апр 2009 10:09
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот kirku » 13 апр 2010 15:44

Бербатов е голям талант и съм съгласна с Тоти,че Рууни от 10 положения вкарва едно,а на Берба не му дават дори и един свестен пас.Дано да се махне от Юнайтед , за да може да играе редовно и да покаже(за пореден път),че е много класен футболист.

bgman
Мнения: 69
Регистриран на: 25 ное 2008 23:51
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот bgman » 13 апр 2010 15:50

[quote="optimistik"]



Дали Бербатов или схемата са виновни, дали сър Алекс или топките, с които се играе във Висшата лига, дали медиите или дъждовното време... Мнения разни. В края на сезона Берба ще го „съдят" според статистиките.

А те са:

12 гола всички във Висшата лига. Титулярно място в по-малко от половината мачове на Юнайтед през сезона: 20 във Висшата лига, 1 за Купата на Англия, 2 за Купата на Лигата и 2 в Шампионската лига - 25 от общо 51 досега! Необяснимо за рекордна покупка...

Тук бих искал да вмъкна, статистиката на Рууни за неговите първи две години:

12 гола от 27 мача 07/08г; и 12 гола от 30 мача 08/09 година. :o

Какво ще кажете а?
Просто му върза тая година на Рууни, а защо пък не на Митко следващата, защото мисля, че той ще остане поне до зимния трансферен прозорец на 10/11 година :P

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот Xanko » 13 апр 2010 16:32

bgman написа:
optimistik написа:


Дали Бербатов или схемата са виновни, дали сър Алекс или топките, с които се играе във Висшата лига, дали медиите или дъждовното време... Мнения разни. В края на сезона Берба ще го „съдят" според статистиките.

А те са:

12 гола всички във Висшата лига. Титулярно място в по-малко от половината мачове на Юнайтед през сезона: 20 във Висшата лига, 1 за Купата на Англия, 2 за Купата на Лигата и 2 в Шампионската лига - 25 от общо 51 досега! Необяснимо за рекордна покупка...

Тук бих искал да вмъкна, статистиката на Рууни за неговите първи две години:

12 гола от 27 мача 07/08г; и 12 гола от 30 мача 08/09 година. :o

Какво ще кажете а?
Просто му върза тая година на Рууни, а защо пък не на Митко следващата, защото мисля, че той ще остане поне до зимния трансферен прозорец на 10/11 година :P

А на колко години беше Рууни когато дойде в МЮ май на годините на наш Митя когато играеше в ЦСКА и плачеше на рамото на майка си да се скара на феновете че пречели на крехката му психика.
Това, че Рууни изпуска е вярно и друг път съм го казвал не е толкова ефективен колкото го изкарват, но има хъс желание да преодолее пропускът и да вкара следващото, а наш Митя едва оня ден показа нерв и то не щото играта на отбора и резултата не вървеше, а защото чувства мястото си в отбора застрашено що не нервничеше така когато изплю дзпата с Евертън миналата година ей това също се вижда от феновете.

cvetan
Мнения: 698
Регистриран на: 17 авг 2008 22:40
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот cvetan » 13 апр 2010 16:35

Xanko написа:
bgman написа:
optimistik написа:


Дали Бербатов или схемата са виновни, дали сър Алекс или топките, с които се играе във Висшата лига, дали медиите или дъждовното време... Мнения разни. В края на сезона Берба ще го „съдят" според статистиките.

А те са:

12 гола всички във Висшата лига. Титулярно място в по-малко от половината мачове на Юнайтед през сезона: 20 във Висшата лига, 1 за Купата на Англия, 2 за Купата на Лигата и 2 в Шампионската лига - 25 от общо 51 досега! Необяснимо за рекордна покупка...

Тук бих искал да вмъкна, статистиката на Рууни за неговите първи две години:

12 гола от 27 мача 07/08г; и 12 гола от 30 мача 08/09 година. :o

Какво ще кажете а?
Просто му върза тая година на Рууни, а защо пък не на Митко следващата, защото мисля, че той ще остане поне до зимния трансферен прозорец на 10/11 година :P


А на колко години беше Рууни когато дойде в МЮ май на годините на наш Митя когато играеше в ЦСКА и плачеше на рамото на майка си да се скара на феновете че пречели на крехката му психика.
Това, че Рууни изпуска е вярно и друг път съм го казвал не е толкова ефективен колкото го изкарват, но има хъс желание да преодолее пропускът и да вкара следващото, а наш Митя едва оня ден показа нерв и то не щото играта на отбора и резултата не вървеше, а защото чувства мястото си в отбора застрашено що не нервничеше така когато изплю дзпата с Евертън миналата година ей това също се вижда от феновете.

ООФФФ - и ти си един математик.. А на колко години е ОУЕН ? да не е с 5г по-голям от Бербо та му прощавате всичко

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот Xanko » 13 апр 2010 16:45

cvetan написа:
Xanko написа:
bgman написа:ООФФФ - и ти си един математик.. А на колко години е ОУЕН ? да не е с 5г по-голям от Бербо та му прощавате всичко

Той дойде без пари да е резерва на Бербатов и като стана дума за важни голове каквото можа направи визирам гола срещу Сити и този на финала с Вила, а ако погледнеш минути изиграни и вкарани голове без да съм сигурен, но мисля че ще има по-добър коефициент от наш Митя.

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот optimistik » 13 апр 2010 17:09

unist_gp написа:превръ- в нова тема, след като от вчера има вече такава ;)

gong/viewtopic.php?f=35&t=44991&start=90


ДЪРЖА ДА ПОДЧЕРТАЯ-В ТАЗИ ТЕМА НЕ ВИЗИРАМ ГОНГ,НИТО ОПРЕДЕЛЕНА ТЕНДЕНЦИЯ,АКО СИ ПРОЧЕЛ ВНИМАТЕЛНО СТАТИЯТА ЩЕШЕ ДА РАЗБЕРЕШ,ЧЕ НЯМА НИЩО ОБЩО С ТЕМАТА,КОЯТО ПОСОЧВАШ,И МОЛЯ ТЕ АКО НЕ ТИ Е ИНТЕРЕСНО И НЯМАШ МНЕНИЕ,ПРОСТО НЕ ПИШИ,ОТКОЛКОТО ДА ВКАРВАШ НЯКАКВИ БЮРОКРАТИЧНИ И ТЕНДЕНЦИОЗНИ БЕЛЕЖКИ САМО И САМО ДА СЕ ЗАКЛЮЧИ ТЕМАТА. :!:

Потребителски аватар
optimistik
Мнения: 345
Регистриран на: 13 авг 2009 11:44
Skype: difaces
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот optimistik » 13 апр 2010 17:32

kartago написа:http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=129837


И аз не мога да си обясня, защо тази новина не е номер едно, а на сайта се въртят разни творения на болни мозъци от английската жълта преса!

Да,ето още едно потвърждение в подкрепа на темата,лошото е,че все повече писачи повтарят непрекъснато едни и същи лъжи с надеждата,че наистина ще ги превърнат в реалност.А тя е такава-след като стратегията на САФ е такава-отбора да зависи от Рууни изцяло и статистиката сочи,че Бербатов е играл в много малко от решаващите мачове а в останалите е вкарал общо 20 гола и сума ти асистенции,тогава защо изобщо с стигна накрая да се решава титлата в 1-2 мача и то след като титуляра Рууни е контузен.Защо не се разиграваха и такива възможности-МЮ с един нападател-на върха на атаката Бербатов,и това да е точно за такива случаи.Колко са тези мачове и в колко от тях Бербатов не е вкарал-нека да дойде статистиката.После,защо не погледнем и мачовете , в които МЮ игра с 2 нападатели-Рууни и Берба в тандем.Каква е статистиката и как играеше Бербатов,кой работеше като пчеличка за головете на Рууни и останалите кандидат звезди,които се надпреварваха да бият селски шутове.Това естествено оставаше в сянката на победите и головете на звездата Рууни.
Но какво ли си говорим-тълпата иска хляб и зрелища и бързо забравя,лесно се влияе от манипулации,някои даже намесиха майката на Бербатов.
Жалко и срамно е да оплюваме идолите си когато имат нужда от подкрепата ни.Иначе победителите не ги съдят. :|

Потребителски аватар
noxes
Мнения: 11
Регистриран на: 31 мар 2010 20:35
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот noxes » 13 апр 2010 20:03

optimistik написа:Но какво ли си говорим-тълпата иска хляб и зрелища и бързо забравя,лесно се влияе от манипулации,някои даже намесиха майката на Бербатов.
Жалко и срамно е да оплюваме идолите си когато имат нужда от подкрепата ни.Иначе победителите не ги съдят. :|


+1 Това наистина е много срамно. Но аз вече не се учудвам от нищо в България. Всеки плюе успелия, а малко са тези който му се възхищават и казват евала на успеха му. Надявам се САФ да не се вслушва в тази психо атака към Бербо и да го остави и другия сезон, защото ми се струва че ако махнат него положенията за Ман още повече ще намалеят.

Не съм си правил точна статистика за головете от миналия и от този сезон(допуснати и вкарани), но ми прави впечатление, че Ман сигурно са вкарали поне с 10-15 гола повече, но са и допуснали поне толкова повече. Но никой не обвини защитата за смешните голове срещу Байерн имаше точно 2 от 4-ри да не казвам 3(за този от пряк свободен удар дето Невил удари с ръка), а срещу Челси първия гол баламски(за гола то засада няма какво да говорим). Е кажете ми защо пак Бербатов е крив. Защо никой не обвини Рафаел за глупавия картон, а естествено Бербо че не бил вкарал за 10 мин, защо никой не обвини халфовете че едно свястно голово положение не направиха. Имам чувството, че стана като национала, каквото и да стане все той виновен. Те искат хем да прави атаки, хем да вкарва голове и хем да пази отзад сигурно да не допускат. Абе нямам думи просто. Щом фенове на други отбори(не на Ман Юн) ми казват, че те направо се подиграват с него смятайте за какво става дума.

Пожелавам успех на Митко и дано Фърги все още е с всичкия си. Дано го остави в отбора и да вземе някой халф, че да може най накрая Бербо да играе като нападател!

Xanko
Мнения: 1210
Регистриран на: 08 окт 2009 19:05
Контакти:

Re: Бербатов като Параграф 22 - Да критикуваш Бербатов се превръ

Мнениеот Xanko » 13 апр 2010 20:08

optimistik написа:
kartago написа:http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=129837


И аз не мога да си обясня, защо тази новина не е номер едно, а на сайта се въртят разни творения на болни мозъци от английската жълта преса!

Да,ето още едно потвърждение в подкрепа на темата,лошото е,че все повече писачи повтарят непрекъснато едни и същи лъжи с надеждата,че наистина ще ги превърнат в реалност.А тя е такава-след като стратегията на САФ е такава-отбора да зависи от Рууни изцяло и статистиката сочи,че Бербатов е играл в много малко от решаващите мачове а в останалите е вкарал общо 20 гола и сума ти асистенции,тогава защо изобщо с стигна накрая да се решава титлата в 1-2 мача и то след като титуляра Рууни е контузен.Защо не се разиграваха и такива възможности-МЮ с един нападател-на върха на атаката Бербатов,и това да е точно за такива случаи.Колко са тези мачове и в колко от тях Бербатов не е вкарал-нека да дойде статистиката.После,защо не погледнем и мачовете , в които МЮ игра с 2 нападатели-Рууни и Берба в тандем.Каква е статистиката и как играеше Бербатов,кой работеше като пчеличка за головете на Рууни и останалите кандидат звезди,които се надпреварваха да бият селски шутове.Това естествено оставаше в сянката на победите и головете на звездата Рууни.
Но какво ли си говорим-тълпата иска хляб и зрелища и бързо забравя,лесно се влияе от манипулации,някои даже намесиха майката на Бербатов.
Жалко и срамно е да оплюваме идолите си когато имат нужда от подкрепата ни.Иначе победителите не ги съдят. :|

До това да се разчита само на Рууни се стигна защото САФ се довери на Бербатов и освободи Тевес, а нашия просто не се вписа в стила на игра на отбора та МЮ играеше с двама нападатели до втория мач с Арсенал и почти винаги единия беше Бербатов, но точно в този мач подема в отбора тръгна заради схемата с един нападател и поради грешката си в селекцията лятото САФ беше принуден да се надява Рууни да е здрав уви не се получи.
И за да не ме обвиниш, че плюя по Бербатов ще ти кажа това че не се вписа в отбора освен на неговите качества се дължи и главно от халфовете на отбора и то не защото не подават добре когато не играем с трима халфа, а защото не отнемат топката и не затварят добре пространствата а при такава халфова линия е невъзможно срещу силни отбори на терена да има нападател тип Бербатов който не изпълнява добре дефанзивни функции въпреки показаното в доста мачове желание да го прави.


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта