Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот charlitobg » 30 мар 2010 18:51

Не знам но за мен Съра е надут шотландец. Разбира я играта но прави много грешки. Затова Рафата го разкри много бързо и ако не беше тази дузпа не знам как щяха да бият. Колкото пъти го гепа Рафа му разказва играта. Така направи и Гордиола миналата година на финала. На този финал той имаше един техничен футболист в лицето на Бербо и го пусна резерва. Е това ако не е арогантност здраве му кажете. За Англия нашия може и да не става ама за Испания много моля. Пак казвам че ако беше друг треньор на финала с Барса щяха да бият на СЛОНОВЕТЕ че.......и Испанците. Както и да е нека да победи по- добрия.

Linkydj
Мнения: 207
Регистриран на: 02 авг 2009 01:56
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот Linkydj » 30 мар 2010 19:00

Не знам но за мен Съра е надут шотландец. Разбира я играта но прави много грешки. Затова Рафата го разкри много бързо и ако не беше тази дузпа не знам как щяха да бият. Колкото пъти го гепа Рафа му разказва играта. Така направи и Гордиола миналата година на финала. На този финал той имаше един техничен футболист в лицето на Бербо и го пусна резерва. Е това ако не е арогантност здраве му кажете. За Англия нашия може и да не става ама за Испания много моля. Пак казвам че ако беше друг треньор на финала с Барса щяха да бият на СЛОНОВЕТЕ че.......и Испанците. Както и да е нека да победи по- добрия.

Надутия шотландец е един от най-добрите тренери в историята на футбола....Рафата го "разкри" няколко пъти , но преди това този Рафа, колко пъти беше разкрит от него?А за финала не знам какво говориш....тази Барса тогава нямаше как да бъде спряна, виж им успехите за миналия сезон...Манчестър отстъпваше чисто технически на този отбор и ако си мислиш, че почването на Бербо като титуляр тогава е щяло да реши мача в тяхна полза - жестоко се лъжеш, колкото до Гуардиола..лично на мен ми е още трудно да си изграда мнение за него защото той пое един така да се каже изграден отбор и въпреки че постигна всичко възможно за 1 сезон, мисля че е още рано да се съди работата му, все пак е още доста млад и мисля че има какво още да учи.Съра си знае работата...

Потребителски аватар
RedeviL
Мнения: 9021
Регистриран на: 08 сеп 2008 14:30
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот RedeviL » 30 мар 2010 19:08

Linkydj написа:
Не знам но за мен Съра е надут шотландец. Разбира я играта но прави много грешки. Затова Рафата го разкри много бързо и ако не беше тази дузпа не знам как щяха да бият. Колкото пъти го гепа Рафа му разказва играта. Така направи и Гордиола миналата година на финала. На този финал той имаше един техничен футболист в лицето на Бербо и го пусна резерва. Е това ако не е арогантност здраве му кажете. За Англия нашия може и да не става ама за Испания много моля. Пак казвам че ако беше друг треньор на финала с Барса щяха да бият на СЛОНОВЕТЕ че.......и Испанците. Както и да е нека да победи по- добрия.

Надутия шотландец е един от най-добрите тренери в историята на футбола....Рафата го "разкри" няколко пъти , но преди това този Рафа, колко пъти беше разкрит от него?А за финала не знам какво говориш....тази Барса тогава нямаше как да бъде спряна, виж им успехите за миналия сезон...Манчестър отстъпваше чисто технически на този отбор и ако си мислиш, че почването на Бербо като титуляр тогава е щяло да реши мача в тяхна полза - жестоко се лъжеш, колкото до Гуардиола..лично на мен ми е още трудно да си изграда мнение за него защото той пое един така да се каже изграден отбор и въпреки че постигна всичко възможно за 1 сезон, мисля че е още рано да се съди работата му, все пак е още доста млад и мисля че има какво още да учи.Съра си знае работата...

на същото мнение

Потребителски аватар
rump_shaker
Мнения: 2120
Регистриран на: 14 окт 2008 16:03
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот rump_shaker » 30 мар 2010 19:13

Манчестър падна от Барса заради Кристиано Роналдо. В опитите си да бъде коронясан за най-най-най големият велик крал на всички времене, алчният Роналдо провали Манчестър. Той не даваше на другите да играят, искаше само в него да светят прожекторите, искаше да докаже на Меси че е по-добър. Да ама не. В този мач целият отбор на Барса играеше за Барса, а манчестър играеше за Роналдо.

А довечера мисля че Манчестър ще победят. Байерн не са колоса от преди години. Отделно на това Манчестръ доказаха че са един от най-силните отбори в света в момента!
ИзображениеИзображение

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот stg333 » 30 мар 2010 19:19

Манчестър падна от Барса заради Кристиано Роналдо, - не мисля че тогава Юнайтед можеха да направят кой знае какво срещу Барселона, едва ли е това причината

Ryan Giggs77
Мнения: 49
Регистриран на: 27 ное 2009 02:57
Skype: ryan_gigs77
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот Ryan Giggs77 » 30 мар 2010 19:50

Мисля си ,че съра няма да го пусне,макар че много искам да го гледам.Дано не съм пророк но Руни няма да направи хубав мач тая вечер.Добре че поне Робен е контузен.

Потребителски аватар
charlitobg
Мнения: 137
Регистриран на: 17 фев 2009 11:16
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот charlitobg » 30 мар 2010 20:16

Абе колеги как Барселона стигма до тоя финал че забравих..... Или Челси бяха по- добри от Ман Юн миналата година. Нещо се бъркам ли ??? А Рафа от както е в Ливърпул колко пъти уши Съра че пак не се сещам.. :) :) :)

Потребителски аватар
Love_
Мнения: 730
Регистриран на: 24 фев 2010 17:04
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот Love_ » 30 мар 2010 20:24

Бербатов ще е титуляр, а Руни на скамейката. Довечера ще видите, който е наблюдавал САФ ще разбере мнението ми. Тук няма нищо общо качествата на нападателя.
А да и Бербатов за мене е по-добър от Руни. Това са подробности ! Играчи като Руни има колко искаш утре ще го замести някои веднага успешно, видя се и това с Роналдо. Как щеше се справи Ман. Юн без Роналдо е видя се, че дори по-добре можело !
Boogeyman looks under his bed for Chuck Norris,Chuck Norris looks under the bed for Fedor !
Support only your local team !

Потребителски аватар
mad butcher
Мнения: 502
Регистриран на: 11 окт 2009 14:16
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот mad butcher » 30 мар 2010 20:29

Просто съра му няма доверие на нашия за такива важни мачове.Сигурно ще го пусне ако нещо се закучи иначe Берба е в добра форма и не виждам защо да не е титуляр. :?:
миле гърбавия на 12 Май 2012 07:54

Е,според тебе колко хора ще прочетат това твое писание? Толкова много букви не са по силата на 99% от потребителите на "Гонг".

Потребителски аватар
ToT_TheBlue
Мнения: 64
Регистриран на: 13 яну 2010 10:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: Феновете искат Бербо титуляр, сър Алекс - не

Мнениеот ToT_TheBlue » 30 мар 2010 20:48

Успех на Берба и компания!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта