Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Мнениеот Lord of memory » 02 мар 2010 18:53

MoNteSo написа:Оспорима е, Бербатов не е за Юнайтед. Той трябва да е звездата на отбора и центъра на вниманието, всички да играят за него, а той просто да върши това, което може - да вкарва. Всички тия приказки с пасовете и т.н. ... да наистина има доста гениални отигравания, но в колко от мачовете се получиха ?

тоя пък следващия галфон дето спори за класата на играч от най-големия отбор в света.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Мнениеот Btovfan80 » 02 мар 2010 19:04

Не, не е галфон, а слепец! От тези, които са слепи да видят красотата на футбола! Ама аз ще му кажа - като иска да гледа само голове, да влезе в youtube и да гледаааа non stop ако иска! Но може би не е виновен само той, защото в последните години FIFA дава златната топка на играча, вкарал най-много голове през сезона!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
SkArY_9
Golf Fan
Мнения: 6721
Регистриран на: 02 мар 2009 23:55
Местоположение: Между две женски гърди...
Контакти:

Re: Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Мнениеот SkArY_9 » 03 мар 2010 13:25

stefan_bg2 написа:
SkArY_9 написа:Престанете с обидите!

Че ти къде ги видя тея обиди ....хората просто си казват мнението, аз не видях и 1 обида.

Няма ги, защото ги изтрих.

Потребителски аватар
man_utd_
Мнения: 621
Регистриран на: 13 авг 2008 15:12
Местоположение: Град Варна
Контакти:

Re: Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Мнениеот man_utd_ » 03 мар 2010 14:49

Добре бе пичове,я си спомнете на Роналдо колко години му трябваха,за да стане това,което е в момента?Направи само 2 силни години,след което отиде в Реал.Просто от това за Роналдо искам да кажа,че Бербатов може би се нуждае от още съвсем малко време,но пък в последните няколко мача като че ли започва да напипва верния ритъм,а и освен това играе с контузия,какво повече искате от него?Как мислите,че приема негативните изказвания на жълтата преса в Англия,която ден за ден измисля все нови глупости за него?Как това да не се отразява и върху играта му поне малко?Затова спрете да пишете,че Бербо няма класа и нз си какво,не само защото е българин,цесекар или не знам си какъв,а просто защото някак си не е редно

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Мнениеот _RoKi_ » 03 мар 2010 18:32

SkArY_9 написа:Престанете с обидите!
Скери,по-добре заключи темата,че ще стане пак една каша 8-)

Потребителски аватар
MoNteSo
Мнения: 2276
Регистриран на: 25 мар 2008 17:45
Местоположение: Перник
Контакти:

Re: Класата на Бербатов не е ли неоспорима сега?

Мнениеот MoNteSo » 05 мар 2010 14:12

Lord of memory написа:
MoNteSo написа:Оспорима е, Бербатов не е за Юнайтед. Той трябва да е звездата на отбора и центъра на вниманието, всички да играят за него, а той просто да върши това, което може - да вкарва. Всички тия приказки с пасовете и т.н. ... да наистина има доста гениални отигравания, но в колко от мачовете се получиха ?

тоя пък следващия галфон дето спори за класата на играч от най-големия отбор в света.


Btovfan80 написа:Не, не е галфон, а слепец! От тези, които са слепи да видят красотата на футбола! Ама аз ще му кажа - като иска да гледа само голове, да влезе в youtube и да гледаааа non stop ако иска! Но може би не е виновен само той, защото в последните години FIFA дава златната топка на играча, вкарал най-много голове през сезона!


Първо защо се хванахте само за първите ми думи! Дали пък не съм прав за това, което написах ? Цял свят го разкри и го критикува, а вие продължавате с "щом сър Алекс го е харесал, значи е класен футболист"... и Фъргюсън е човек, и той може да сгреши. А и това не е първият му грешен трансфер!


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта