Редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот Linky » 20 фев 2010 13:44

Alex написа:Според мен липсата на гоелми фигури в халфовата линия (ако погледнете всички други от "великите" имат магьосници в средата на терена) кара сър-а да слага тичащи играчи на килограм с оглед на това, че рууни вкарва и компенсира липсата на друг нападател.

и тук много от феновете на ман ще ми разсърдят, ама тази тактика работи до един момент, после идват барселона с меси (и става ясно че "госпожицата" е доста прехвалена и бележи защото целия отбор играе за нея - добре че го запратиха към реал) ако ман бяха изиграли още 5 финала с барса щяха да паднат и 5-те. тактиката имаме роналдо и той взима топката и рита.......... и се разсърдва на целия свят, че не е оцелил врата или че някой му е взел топката, просто не работи. сега идеята е тичаме и рууни вкарва. да ама като идете на камп ноу и кво става онези тичат повече ама имат и техника, за която флетчър и другите незнайни герой могат само да мечтаят. ако ман не използват бербо и не почнат да Правят нещо в халфовата линия (освен да тичат като луди) просто пак няма да го бъде и ще си замазват очите с новата титла на острова.


От части си прав , но който и да играе срещу тази Барса на този финал , щеше да падне 5/5 , така че и 10 Бербатовци да сложи, идея няма... - така че това сравнение е малко глупаво на фона на отбора на Гуардиола, колкото за Роналдо ...щом мислиш така , в Реал не играят всички за него , уви само той не се смята за Разочароващ трансфер до сега,заразлика от Бензема и Кака ;)
САМО ЛЕВСКИ!

chelseabg
Мнения: 1167
Регистриран на: 19 юли 2009 14:03
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот chelseabg » 20 фев 2010 14:00

Linky написа:
Alex написа:Според мен липсата на гоелми фигури в халфовата линия (ако погледнете всички други от "великите" имат магьосници в средата на терена) кара сър-а да слага тичащи играчи на килограм с оглед на това, че рууни вкарва и компенсира липсата на друг нападател.

и тук много от феновете на ман ще ми разсърдят, ама тази тактика работи до един момент, после идват барселона с меси (и става ясно че "госпожицата" е доста прехвалена и бележи защото целия отбор играе за нея - добре че го запратиха към реал) ако ман бяха изиграли още 5 финала с барса щяха да паднат и 5-те. тактиката имаме роналдо и той взима топката и рита.......... и се разсърдва на целия свят, че не е оцелил врата или че някой му е взел топката, просто не работи. сега идеята е тичаме и рууни вкарва. да ама като идете на камп ноу и кво става онези тичат повече ама имат и техника, за която флетчър и другите незнайни герой могат само да мечтаят. ако ман не използват бербо и не почнат да Правят нещо в халфовата линия (освен да тичат като луди) просто пак няма да го бъде и ще си замазват очите с новата титла на острова.


От части си прав , но който и да играе срещу тази Барса на този финал , щеше да падне 5/5 , така че и 10 Бербатовци да сложи, идея няма... - така че това сравнение е малко глупаво на фона на отбора на Гуардиола, колкото за Роналдо ...щом мислиш така , в Реал не играят всички за него , уви само той не се смята за Разочароващ трансфер до сега,заразлика от Бензема и Кака ;)



Ако Йовербрьо свири със сигурност няма отбор който да ги бие..и 1 от 20..

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот _RoKi_ » 20 фев 2010 14:14

Alex написа:
и тук много от феновете на ман ще ми разсърдят, ама тази тактика работи до един момент, после идват барселона с меси (и става ясно че "госпожицата" е доста прехвалена и бележи защото целия отбор играе за нея - добре че го запратиха към реал) ако ман бяха изиграли още 5 финала с барса щяха да паднат и 5-те. тактиката имаме роналдо и той взима топката и рита.......... и се разсърдва на целия свят, че не е оцелил врата или че някой му е взел топката, просто не работи. сега идеята е тичаме и рууни вкарва. да ама като идете на камп ноу и кво става онези тичат повече ама имат и техника, за която флетчър и другите незнайни герой могат само да мечтаят. ако ман не използват бербо и не почнат да Правят нещо в халфовата линия (освен да тичат като луди) просто пак няма да го бъде и ще си замазват очите с новата титла на острова.

Като фен на МЮ се съгласям на 100% с теб...АКо целия отбор не играеше за Роналдо,което и се правеше,тази кокона нямаше да е в Реал....Да не говорим как ми плачкаше и сърдеше,като не му подаваха да вкара на празна врата или да се полакоми отново.
Не 5,още 10 да бяхме играли,пак Барса щеше да бие...Фактори много,и като цяло отбора на Барса е стила на противодействие срещу Руни,Роналдо и др.,и като цяло тактика и стила на МЮ бяха обречени на неуспех....В момента този стил е печеливш,но срещу отбори,които задържат играта и правят по 200-300 паса на мач няма да стане....

За Барби-сам си е виновен да е на това дередже,то бива бива непукизъм,ама той се забрави...Или си мисли,че като беше любимец отначало на САФ цял сезон ще го тачи...Няма братко,Роналдо и Бекъм го разбраха,сега и той...Да стои още 200 мача на пейката докато се научи да се бори,а не да дефилира като манекенка

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот Vojdek » 20 фев 2010 22:31

Абе момци.Ай стегнете се малко.Стига сте си промивали мозъците с тъпите журналистически измислици.Бербатов има след днес 5 старта 5 гола.Ако за вас това е слабо.(Особенно при положение, че не играе редовно) то явно сте си за тенис.Там при всеки старт има точка(гол) ;)
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот _RoKi_ » 20 фев 2010 23:35

Vojdek написа:Абе момци.Ай стегнете се малко.Стига сте си промивали мозъците с тъпите журналистически измислици.Бербатов има след днес 5 старта 5 гола.Ако за вас това е слабо.(Особенно при положение, че не играе редовно) то явно сте си за тенис.Там при всеки старт има точка(гол) ;)

Еми всеки с мнението си,на мен това,което не ми харесва у Бербо го казвам...Просто ФАКТ,другото е фенска заблуда 8-)

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот Btovfan80 » 21 фев 2010 00:03

_RoKi_ написа:Еми всеки с мнението си,на мен това,което не ми харесва у Бербо го казвам...Просто ФАКТ,другото е фенска заблуда 8-)

Някой път се изказваш много точно, но за Бербатов не си прав! Ако играе всеки мач титуляр, както беше в Тотнъм, друго ще говори статистиката!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот Vojdek » 21 фев 2010 11:28

ФАКТ е 5 старта - 5 гола.

А дали САФ не го иска вече или все още смята да разчита на него е СПЕКУЛАЦИЯ. ;)
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот _RoKi_ » 21 фев 2010 15:11

Btovfan80 написа:
_RoKi_ написа:Еми всеки с мнението си,на мен това,което не ми харесва у Бербо го казвам...Просто ФАКТ,другото е фенска заблуда 8-)

Някой път се изказваш много точно, но за Бербатов не си прав! Ако играе всеки мач титуляр, както беше в Тотнъм, друго ще говори статистиката!

Ок,а ти не мислиш ли,че за да е резерва има нещо в него,което му пречи да е в стартовите 11 :roll:

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот Btovfan80 » 21 фев 2010 19:30

_RoKi_ написа:Ок,а ти не мислиш ли,че за да е резерва има нещо в него,което му пречи да е в стартовите 11 :roll:



Да - слаба психика! Коментарите на журналистите му влияят доста зле! Видя, че дори след попадението срещу Евертън не изрази радостта си! Аз ако съм на мястото на САФ, ще му забраня да чете английската преса(а защо не и всякаква преса?). Работил съм в медия и знам много добре, как един журналист може да манипулира преценката на другите! В случая дори и Фъргюсън е подведен!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"

Потребителски аватар
Btovfan80
Мнения: 901
Регистриран на: 14 дек 2009 16:53

Re: редакция Бербо страда от силната игра на халфовете !

Мнениеот Btovfan80 » 21 фев 2010 19:38

А пък тази статия е пълна глупост! Ако играта на халфовата линия на Юнайтед беше толкова перфектна, нямаше да има по-добър вариант от двама нападатели на терена, за да оползотворяват създадените положения! Лошото е, че когато Митко играе, трябва сам да си създава ситуации за гол, да ги реализира, а ако може да създава такива и за останалите! Е в този момент във футбола, аз не мога да посоча такова име! Някой ако може - да заповяда!
Капката дълбае камъка не със сила, а с постоянство!

Nightfate написа:
"Късмета е част от футбола ! Късмет мъсмет,аванти,маванти,фантоми мантоми какво значение има?"


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта